Sprzęt od WOŚP trafił do szpitala

Image

Szpital Powiatowy w Nisku otrzymał od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzęt medyczny na wyposażenie Oddziału Dziecięcego i Noworodkowego.

Oddział Dziecięcy otrzymał nowoczesny aparat USG typu HS 40, a Oddział Noworodkowy nowoczesny zestaw OtoRead do przesiewowego badania słuchu. Otrzymany wysokiej jakości sprzęt medyczny, poprawi jakość i poziom bezpieczeństwa udzielanych świadczeń zdrowotnych naszym najmłodszym pacjentom.

W imieniu własnym i naszych pacjentów serdecznie dziękujemy Zarządowi Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za otrzymaną pomoc.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
marcin.so

~Jazda - pytał Cię ktoś o zdanie? Jeśli STW by nie potrzebowała to nikt by kasy nie dał. Więc na drzewko wypad.

~Jazda

Precz z Owsiakiem!!! Stalowa nie poczebuje tu tych lewackich akcji.

~Sabina

A niby czyj to sukces? SOROSA??? Nie ośmieszają się lemingu. Jakby ktoś coś złego powiedział na Ojca Dyrektora to nie wiem co bym zrobiła. Pewnie oczy wydrapala!!!

~@Sabina

Zwłaszcza dla pana Zbyszka, który dziś ogłosił swój sukces złapania morderców którzy przed 26 laty zamordowali Jaroszewicza z żoną. A że to dziennikarze odkryli (Tomasz Sekielski) to już mało istotne. Pan Zbyszek zwołał konferencję ogłaszając sukces!

~Sabina

Co drzecie swoje ZDRADZIECKIE MORDY. Dużo zdrowia dla Ojca Dyrektora, Naczelnika Jarosława, i sympatycznego Zbyszka.

~ciemnota+

Skąd tu jeszcze skołować kasiory na duperele? Spoko, zabrać Owsiakowi i rozpieprzyć na byle co. Liczą się pomniki, nagrody dla nieudaczników i komisja smoleńska. Co to za chora władza! a ludzie cicho siedzą bo dostali z własnych pieniędzy 500+

~do PiSklaki

"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" - George Orwell

~angel

Noworodki wypielegnuja wyleczyć wycuduja. Astarszego zostawia na pastwę losu. Gdzie tu logika. Co po sprzęcie dla noworodka jak starszy z tego nie skorzysta. To tak jakby młode drzewko pielęgnować a jak tylko podrosnie to olać moczem, polamac gałęzie w ostateczności wyciąć bo przeszkadza bo zajmuje miejsce bo nie ma gdzie koparki postawić.

osioek

Wert, przede wszystkim - naucz się pisać po polsku, może wtedy uda Ci się zarobić tyle, by Ci gul nie skakał na widok "pisowskich" 500 zł. I nie jestem żadnym pisowcem - ale też nie potępiam "dla zasady" wszystkiego, co oni robią - jak podobni Tobie, chorzy z nienawiści ludzie. Co do reszty inwektyw - nie będę się z Tobą nimi wymieniał, nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy - świń razem nie pasaliśmy.

~stachu

napisałem prawdę

~Obcy

~estel! Tak masz rację. Następnym razem dobre pomyśl zanimcoś napiszesz!

~Obcy

stachu. Mam nadzieję że do tego "słupa przydrożnego " Cię podłączą jak będziesz zdychał!

~stachu

CYTAT
No to pisiory uważajcie teraz do czego was podłączają! Jeśli jest naklejka WOŚP to odmawiajcie!

Ostatnio taką naklejkę widziałem na słupku przydrożnym.
Kto chce być przypięty do takiego słupka?

art2deco

Owsiak jest politycznie zaangażowany?

~estel

~Obcy, a Ty płacisz za użytek, konserwacje i działanie sprzętu z własnej kasy czy opłacany jest też z kasy pisiorów? skoro takiś honorowy to i powinieneś sam opłacać? czasem wypadałoby trochę pomyśleć, jedni i drudzy są na siebie skazani

~Obcy

No to pisiory uważajcie teraz do czego was podłączają! Jeśli jest naklejka WOŚP to odmawiajcie!

~Wert

Do OSIOEK !
Prawdzuwy OSIOEK z ciebie a di tego PISIIR ze capi ba odległość. Proszę rozwin swoja "błyskotliwą mysl" co Jagna napisala zle? Bo nie widze nic procz prawdy.To wlasnie przez rakich klakierow pisiwskich co sprzedali sie za 500 zl ten kraj tonie.Widac za ciasny masz łebek osiokowy zeby to pojac.Chcesz zablysnac czymkolwiek? Posyp sie brokatem

~z "Faktu"

19 lat temu, 12 marca 1999 roku polski minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek złożył na ręce amerykańskiej sekretarz stanu Madeleine Albright akt przystąpienia Polski do Paktu Północnoatlantyckiego. Z tą chwilą nasz kraj stał się pełnoprawnym członkiem Sojuszu.
Cztery dni później w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli, ówczesny premier Polski Jerzy Buzek u boku Sekretarza Generalnego NATO Javiera Solany uczestniczył w podniesieniu flag nowych członków Paktu Północnoatlantyckiego.
To w historii powojennej Polski wielki dzień i dlatego obecny szef resortu obrony Błaszczak nagrał na taśmie filmowej okolicznościowe, dwuminutowe wystąpienie. Całość została opublikowana na internetowej stronie MON. Czegóż się z niej dowiadujemy?
Błaszczak z emfazą opowiada o sukcesach, nazywa nas „jednym z liderów NATO”, wspomina doniosłość szczytu Sojuszu w Warszawie w lipcu 2016 r. Jak zauważa „Fakt” – choć materiał jest rocznicowy – nie sposób oprzeć się wrażeniu, że nasza historia w NATO rozpoczęła się przed dwoma laty, a z całego przemówienie wieje typową PiS-owską małością.
Ani słowa w niej bowiem o ogromnym wysiłku dyplomatycznym tych, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Osoby Bronisława Geremka, prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, czy Jerzego Buzka, Błaszczak pomija zupełnym milczeniem, jakby w myśl hasła teraz k…a my i zawsze tylko my.
A jak było dokładnie? Polska rozpoczęła starania o członkostwo w Sojuszu w 1992 r. Podczas wizyty w Warszawie, ówczesny Sekretarz Generalny NATO Manfred Wörner powiedział, że „drzwi do NATO są otwarte”. Zwieńczeniem siedmioletnich starań był rok 1999. W lutym 1999 r. prezydent Aleksander Kwaśniewski podpisał, po wcześniejszej kontrasygnacie premiera Jerzego Buzka, akt naszego przystąpienia do Traktatu Północnoatlantyckiego. Formalnym domknięciem drogi było przekazanie przez szefa MSZ Bronisława Geremka aktu przystąpienia Polski do NATO na ręce Sekretarz Stanu USA Madeleine Albright, 12 marca 1999 r.
O tym wszystkim jednak z przygotowanego w MON wideo nie sposób się dowiedzieć.

~wqurwiona

Max Kraczkowski. Były poseł PiS, obecnie wiceprezes PKO BP.
PKO BP zapłaciło 272 tys. zł za szkolenie tego człowieka. Facet nigdy nie pracował w bankowości. Nie ma możliwości, żeby się na tym znał. I wiecie co? Za to nie znanie się zarabia ponad 100 tys. zł miesięcznie.
Z punktu widzenia banku i klientów banku, ten człowiek na stanowisku wiceprezesa jest absolutnie bezużyteczny. Ale to bardzo kosztowna bezużyteczność.
Nikt PiSowi nie da tyle, ile da PiS.

~z internetu

Kto by pomyślał, że do tego może dojść. Jeszcze całkiem niedawno temu obecny minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński, pełnym potępienia tonem mówił o milionach złotych wypływających z „rajów podatkowych na kampanię tych, którzy zrobią wszystko, żeby PiS nie wrócił do władzy”. Podobno także Jarosław Kaczyński deklaruje się – jak zauważa „GW” – jako zwolennik większego opodatkowania najlepiej zarabiających, a już szczególnie tych, którzy zyski wyprowadzają za granicę. Jednak business is business – mówią znawcy problemu i nawet się nie dziwią, że rządząca partia bez większych skrupułów ubija interesy w raju podatkowym. Konkretnie na Cyprze. Takie to cypryjskie powiązania pisowskiej spółki Srebrna ujawniła „Gazeta Wyborcza”.
Przechodząc do rzeczy: Latem powiązana z PiS spółka Srebrna, szukała kupca na atrakcyjną działkę na Woli, u zbiegu ulic Towarowej i Srebrnej, na której ma stanąć słynny 190-metrowy wieżowiec. Robiła to za pośrednictwem spółki Conarius, która jest zarejestrowana na Cyprze. Cena nieruchomości, to – bagatela – 160 mln zł. W budynku ma być restauracja na dachu, taras widokowy, łączna powierzchnia przestrzeni dla biur ma wynosić 70 tys. metrów kwadratowych. Srebrna nie chce jednak rozgłosu – pisze „GW”, więc folder z ofertą trafia tylko do dużych firm zajmujących się nieruchomościami.
Conarius założono 5 sierpnia 2015 r. w Nikozji. Najpierw właścicielem firmy była cypryjska spółka, potem jej udziały odkupił za 5 tys. euro znany warszawski deweloper Jan Zbigniew Zaleski Ejgierd. Co ciekawe, Conarius oferując działkę pisał, że ma ona wszystkie zgody i pozwolenia potrzebne do zbudowania wieżowca, np. wykreślenie z ewidencji zabytków czy gwarancję, że teren jest wolny od roszczeń. Folder zwiera ponoć informację o prawomocnej decyzji o warunkach zabudowy, do której „został dopasowany projekt planu zagospodarowania”.
Kiedy „GW” zaczęła własne w tej sprawie śledztwo okazało, że niestety Srebrna do dziś nie ma takich dokumentów. Dlaczego więc podano nieprawdziwe informacje? Według informatora gazety po to, by po podpisaniu umowy przedwstępnej i zainkasowaniu zaliczki spółka mogła uzyskać pozwolenia. A właśnie na to potrzebna jest zaliczka. W przypadku Srebrnej miała wynosić 8 mln zł.
Dodajmy, że Cypr oferuje niską stawkę podatku dochodowego – 10 proc. – i astronomiczną, gdy porównać ją z polską, kwotę wolną od podatku: ponad 80 tys. zł.

~@lolekBaranie

Zamiast 500+ powinny być bezpłatne ,żłobki ,przedszkola i wyżywienie dla dzieci w szkole !!! A mamy spokojnie po macierzyńskim ,mogłybyśmy wrócić do pracy. Ale ty przyswajasz tylko co z KC usłyszysz....

~WSTYD

PIS w 2 lata wydal wiecej niz PO w 8 lat!!!!
Miliony wydali na premie dla siebie... A aferę rozkrecili panu Nowakowi za zegarek za 17000 zł. Mógł powiedzieć ze od bezdomnego dostał i byłoby po sprawie
WSTYD!

~@Jagna

NIE WALCZCIE Z IDIOTAMI. MAJĄ LICZEBNĄ PRZEWAGĘ! DO WYBORÓW! smiech2

osioek

I właśnie m.in przez takie g... jak jagna nigdy w tym kraju nie będzie dobrze. Zamiast się cieszyć, skupia się na wylewaniu pomyj

rsta

Skoro zbierali na sprzęt, to musieli kupić ...

~jagna

Jaga ma dzieci dorosłe,a dzieci dorosłe za granica i nikt nie bierze 500+ umiech)) nie chca obcizac emerytów ktorzy pracowali po 40 a teraz biora ochłapy.Kosztem emerytów wpomagaja rodziny wielodzietne,ludzi zdrowych zdolnych do pracy,a ci zwalniaja sie z pracy bo 500+ daja darmo !!!
Ale PISiorki jakos nie podpisuja deklaracji bo nie ma to jak pluc jadem ,a potem latac na oddział noworodkow bo urodziła sie wnuczka,wnuczek czy syn albo córka i szczesliwi ze jest sprzet ktory ratuje ich dzicko.CHOLERNI HIPOKRYCI zakłamani jak cały ten rzad.PO to malenki pikuś przy złodziejstwie PIS.

~siwy

a stalowa?

~lolek

Jagna A Ty podpiszesz że nigdy nie wezmiesz 500+ ?

art2deco

Nie ma mocnych, każdy podpisze lojalkę.

~Jagna

No jak tam PISIORSTWO deklaracje podpisane ze wasze dzieci nie beda leczone sprzetem.
od tego wrednego Owsiaka !
Macie odwage ? czy tylko w pyskach mocni.