Okradziono starsze małżeństwo

Image

Starsze małżeństwo zostało wczoraj okradzione ze swoich oszczędności. Według zeznań pokrzywdzonych, sprawcy to najprawdopodobniej osoby narodowości romskiej poruszający się czerwonym samochodem. Obecnie trwają poszukiwania złodziei.

Osoby zajmujące się handlem obwoźnym odwiedziły jeden z domów w gminie Jeżowe. Przedmiotem sprzedaży miały być koce, więc chcąc je zaprezentować dwie kobiety rozłożyły je w mieszkaniu. Zrobiły to w taki sposób, aby zasłonić staruszkom część pokoju. W tym czasie, trzecia osoba przedostała się do drugiego pomieszczenia i po splądrowaniu pokoju znalazła schowane w szufladzie oszczędności. Gdy staruszkowie spostrzegli, że zostali okadzeni sprawców już nie było. Na miejsce wezwano policyjny patrol. Pokrzywdzeni opisując złodziei, wskazywali na osoby narodowości romskiej.

Policja przestrzega przed wpuszczaniem do mieszkań osób, których nie znamy. Przestrzegamy przed kupowaniem od tych ludzi, kołder, koców, sztućców itp. przedmiotów. To najczęstsze towary, które oferują sprawcy kradzieży. Zachęcają do tego aby zostali wpuszczeni do domu, gdzie wykorzystują nieuwagę, aby okraść swoich „klientów”.

KPP Nisko

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~hart

Co wy chcecie od tych biednych pieskow jak oni potrafia tylko zapiekanki wpierdlac

expres

policjanci powinni szczególnie w sobotę zacząć efektywnie działać , przestać się bać jak coś to założyć kominiarki i zacząć na placu handlowym jak i w pobliżu !!!!! powinni skończyć z tą hołotą !! cygańsko - bułgarsko - romską !! jak i z żebrakami - żebraczkami - kalekami których alfonsy rozwożą w różne " biznesowe " miejsca !!! chyba żebractwo w Polsce jest zakazane ? nawet z tym te policyjne orły nie potrafią zrobić porządku !!! a przecież zapewne żebracy nie będą oddawać głosów wyborczych !!!!!! a jak lata jakaś grupa smoluchów z tym samych towarem to ten zapewne pochodzi z przestępstwa ! bo trudno mi sobie wyobrazić że np. banda cyganów kupuje w Rumunii ten sam towar np. pościel , noże w dużych ilościach następnie wwozi go do Polski , Stalowej Woli i tu go sprzedaje ! a policjanci widząc to przechodzą i chyba mają klapy na oczach bo tego nie widzą !

siwysiw

Dla takich brudasów Hitler miał by karę.

siwysiw

Dla takich brudasów Hitler miał by karę.

siwysiw

Dla takich brudasów Hitler miał by karę.

siwysiw

Dla takich brudasów Hitler miał by karę.

~HURA BURA

Starsi niby powinni być ostrożni to zachowują się jak DZIECI i SZUKAJĄ ZABAWY. A GORĄCĄ WODĄ ICH POTRAKTOWAĆ BYŁO.
CO TO MAJĄ CHODZIĆ PO DOMACH te brudasy śmierdzące.

~git

A tak właśnie łażą po blokach w Stalowej jak tylko przyjdą to dzwonię po policję i się zainteresujecie w końcu. Na targu też są nachalni z tymi towarami ,Wystarczy tylko w sobotę zainteresować się nimi (piszę to do patroli policji) a nie stać w grupie i gadać.Jak się zapytasz o cenę a nie kupisz od nich to cię wyklinają gamonie. Czują się tu lepiej jak u siebie w domu.

~Sprawa

Trudne sprawy
~mądry
Cygany Romy to masakra przechodząc koło Tesco i dworca pks panie daj powtórzę panu ja jej na to dawaj 10 zł ja tobie i doniej niewiedziała co powiedzieć stałem chwilę trochę dalej odnich zadzwonila przyjechało 2 kolesi oczywiście meskiem i domnie że mi coś zrobią ja w śmiech pech chciał ze byłem wcześniej na hali i nabyłem wiatrowke taka jak pistolet niewiele myśląc rozpiolem bluzę i miałem włożoną w spodnie nagle jeden z nich niema prohełmu spokojnie a ja donich zbieraj te złodziejka i spier....zawineli się raz dwa mało co nie osrali się Ale im nie grozilem i niewyciagalem broni bo wiedziałem że miałbym problemy

Mateusz lat 13

~mądry

Cygany Romy to masakra przechodząc koło Tesco i dworca pks panie daj powtórzę panu ja jej na to dawaj 10 zł ja tobie i doniej niewiedziała co powiedzieć stałem chwilę trochę dalej odnich zadzwonila przyjechało 2 kolesi oczywiście meskiem i domnie że mi coś zrobią ja w śmiech pech chciał ze byłem wcześniej na hali i nabyłem wiatrowke taka jak pistolet niewiele myśląc rozpiolem bluzę i miałem włożoną w spodnie nagle jeden z nich niema prohełmu spokojnie a ja donich zbieraj te złodziejka i spier....zawineli się raz dwa mało co nie osrali się Ale im nie grozilem i niewyciagalem broni bo wiedziałem że miałbym problemy

~juska

no dobra,czy w ogóle ktoś się tymi smoluchami interesuje pod kątem pozwoleń na handel ? dlaczego system dopuszcza do takich sytuacji,panie Ziobro?przecież jest to dla nich istny raj podatkowy!

~Mieszkaniec

Policja przestrzega przed wpuszczaniem do mieszkań osób, których nie znamy. Przestrzegamy przed kupowaniem od tych ludzi, kołder, koców, sztućców itp. przedmiotów. To najczęstsze towary, które oferują sprawcy kradzieży. Zachęcają do tego aby zostali wpuszczeni do domu, gdzie wykorzystują nieuwagę, aby okraść swoich „klientów”.

KPP Nisko



Skoro takie sytuacje często się powtarzają to dlaczego nie działać prewencyjnie ? Nauczyć społeczeństwo,że jeżeli zobaczą w swojej okolicy "sprzedawce" pochodzenia romskiego to dzwonić na policje. Policja powinna w trybie natychmiastowym dokładnie skontrolować takie osoby i spisać. Być może ukróciło by to proceder okradania ludzi,a w razie zgłaszania tego typu przestępstw pierwszych podejrzanych miało by się zidentyfikowanych.

kabi

ja też miałem takich gości z dywanem tylko że ja kazałem im rozwinąć przed domem w błocie ale nie skorzystali z mojej rady