Zaloguj się !

Kolejny uchroniony przed wychłodzeniem

Opublikowano: 22  Marca  2018

Stalowowolscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który leżał w śniegu przed jednym z bloków w Stalowej Woli. 32-latek był pijany. Niska temperatura panująca na zewnątrz, mogła okazać się dla niego śmiertelnym zagrożeniem.

Oficer dyżurny stalowowolskiej komendy przyjął wczoraj po południu zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, leżącym w śniegu przed jednym z bloków przy ulicy Okulickiego. Na miejsce skierowani zostali policjanci, którzy znaleźli tego człowieka. Mężczyzna był wychłodzony i miał przemoczone ubranie. Okazało się również, że mężczyzna był pijany i nie mógł poruszać się o własnych siłach. Policjanci podnieśli go ze śniegu i umieścili w radiowozie.

W trakcie rozmowy funkcjonariusze ustalili, że to 32-letni bezdomny. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie mężczyzny ponad 4 promile alkoholu. 32-latek trafił do policyjnego aresztu.

Pamiętajmy, jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka, nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na policję lub do ośrodka pomocy społecznej. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc być może uratuje jej życie.

[i]KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

32 lata i już bezdomny. Szybko.

Dodano: 25  Marca  2018  22:35:01
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe