Komendant Maczkowski idzie na emeryturę

Image

Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli inspektor Lucjan Maczkowski odchodzi na emeryturę. Szefa Policji żegnano na sesji Rady Powiatu…

W Policji pełnił służbę przez ćwierć wieku. O tym, że odchodzi powiadomił podczas sesji, która miała miejsce 21 marca 2018 roku w starostwie powiatowym.

- 16 kwietnia odchodzę w stan spoczynku. Była to moja, przemyślana decyzja. Uważam, że 25 lat służby w Policji wystarczy. Jak to mówią w piosence, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść- powiedział do radnych komendant.

Zaznaczył przy tym, że współpraca z powiatem układała mu się przez cały czas naprawdę dobrze. Za jego kadencji udało się zapełnić braki kadrowe, które w Stalowej Woli odczuwaliśmy od kilku lat.

- Mogę się pochwalić, że komenda zostaje w dobrej kondycji. Mamy cały stan osobowy, a tak nie było w Stalowej Woli w 2015 roku (kiedy obejmował funkcję komendanta- dop. red.). Jest z kim pracować, kadra kierownicza jest wykształcona- mówił komendant.

Lucjan Maczkowski jest związany z Policją od 25 lat. Przez 14 lat był zastępcą kilku stalowowolskich komendantów. W 2013 roku został komendantem Policji w Nisku, a od 2015 roku szefem Policji w naszym mieście.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Karin

Pozdrawiam wszystkie ciężko pracujące pielęgniarki w naszym powiatowym szpitalu w warunkach codziennej drogi krzyżowej z pacjentami ,ich rodzinami,niektórymi lekarzami.Pozdrawiam te, które macie już 25 lat ciężkiej pracy a jeszcze 15 przed wami.Pozdrawiam te,które niby odeszły na emeryturę, a jeszcze pracują po sześćdziesiątce na zmiany,bo brak emerytury nie starcza na godne życie.

~vd1968

W porządku gość.

~warte uwagi!

Policja powinna być APOLITYCZNA i służyć ludziom a nie PiSdupkom iu innym sektom!

~WIELKANOC

Alleluja!Najlepsze życzenia świąteczne :-)

~WIELKANOC

Alleluja!Najlepsze życzenia świąteczne :-)

~BRAWO

Bardzo porządny i mądry człowiek i takich powinno być w policji jak najwięcej.

~skromny

edi i po takim wpisie poznaje sie kto cos ma pod deklem czy tylko ....sianko. A ty masz ...sianko ..niestety w taki prostacki sposób oceniasz ludzi...Niejedem wykształciuch to prostak jak nic i miernota a ludzi sie poznaje po czynach nie po tytułach.

~Dyzma

Taki geniusz, który do wszystkiego doszedł swą mądrością odchodzi w czasach purpurowej prosperity? Jak to możliwe, kto do tego dopuścił?

~Szwejk.

~Stalowiak
A ja to takim służbom jak policja , straż czy wojsko wcale nie zazdroszczę że maja przywileje emerytalne . Narażają zdrowie , są w ciągłym stresie to niech maja a po drugie to do takich formacji nie każdy się nadaje .

Polica,straż ale wojsko ? "misjonarze" ponoszą ryzyko w zamian za wynagrodzenie ale pasibrzuchy co o 15 kończą "służbę"? Jaki stres? jakie narażanie zdrowia ? Co miesiąc powinni mieć testy sprawnościowe(nie tylko wątrobowe). W czasie zagrożenia momentalnie liczba żołnierzy by spadła a mundury leżały by w rowach.

~Oko

Za matactwo w śledztwie budowlanki ,nie zabezpieczenie całej broni a przede wszystkim powiązania rodzinne z dyrektorem oskarżonym o umyślne narażenie ucznia ,utratę wzroku powinien zostać dyscyplinarnie usunięty . Dość Układów .

~Stalowiak

A ja to takim służbom jak policja , straż czy wojsko wcale nie zazdroszczę że maja przywileje emerytalne . Narażają zdrowie , są w ciągłym stresie to niech maja a po drugie to do takich formacji nie każdy się nadaje .

~bajes14

Miałam przyjemność rozmowy telefonicznej z panem komendantem.
Dotyczyło skargi na policjantów,załatwił sprawę jak należy.
Serdecznie dziękuje w imieniu mojego syna.Życzę przyjemnego odpoczynku na emeryturze.

~Jacek

uczyć się, za głupi to ja chyba o czymś nie wiem.... że się trzeba uczyć żeby iść do policji, myślałem, że odwrotnie

~edek

Trzeba się buło uczyć a nie teraz żale wylewać, że jeszcze tyle do emerytury!

~Dendi

@zwykły

CYTAT
25 lat wystarczy? Ja mam 29 lat pracy, a do emerytury jeszcze 18. Taka to POLSKA sprawiedliwość. Szkoda że inni nie mogą sobie wcześniej ze sceny zejść tak jak nasz komendant.Pozdrawiam wszystkie grupy uprzywilejowane - tacy jak ja pracują na Wasze świadczenia.

Zawsze mogłeś iść na policjanta i być nazywany psem przez 25 lat ;) Kto Ci chłopie bronił? Chyba, że za głupi byłeś.

~Ktos

Dla mnie to z wyglądu to taki gogus choć nie znam facia

~zwykły

25 lat wystarczy? Ja mam 29 lat pracy, a do emerytury jeszcze 18. Taka to POLSKA sprawiedliwość. Szkoda że inni nie mogą sobie wcześniej ze sceny zejść tak jak nasz komendant.Pozdrawiam wszystkie grupy uprzywilejowane - tacy jak ja pracują na Wasze świadczenia.

andy4life

widać że chłopina spracowany aż żal patrzeć styrany pracą niczym szofer w transbudzie po 40 latach za kółkiem w jelczu umiechumiechumiech

~wyga

czyli co ochrona kościółkowa przestanie rządzić? takie przewidywania komendancie? czy może została przekroczona granica obciachu?

~Marek

Panu komendantowi dziękujemy. Oby tylko nowym szeryfem nie został ten co niespełna 20 lat temu jeździł VW Golf po słupach trakcji kolejowej.

~robol

Quzwa a ja 39 rok pracy i do 65 trza tyrać i to w warunkach uciazliwych praca od zawsze.......ot taki tam człek ma los.....

kabi

123456789 pocałuj go tam gdzie światło nie dochodzi

~hart

Zaraz sie odnajdzie pewnie na taxi,jak poprzednik Kojak

~Pipi

Bardzo sympatyczny, pogodny człowiek, szkoda, że odchodzi

~123456789

Adios KULSONIE policyjny!

~OKO

Powinien ze sobą zabrać starostę i dyrektora budowlanki który jest komendanta rodzinką .
Niie ma co oczu mydlić tekstem " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść .
Kończą się układy stalowowolskiej " elity "
Sprawy budowlanki nie uciszcie .
Winni poniosą zasłużona karę .