I Runda Mistrzostw OR PZM w KJS

W niedzielę 25 marca 2018r w Rymanowie odbyła się I runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w KJS.

Zawodnicy mieli do przejechania łącznie 8 prób sportowych zorganizowanych na terenie gminy Rymanów i gminy Iwonicz Zdrój. Długość trasy wynosiła 93,50km (w tym 16km prób sportowych/w tym 12km szuter/). Warunki na trasach były bardzo wymagające, od dziurawych i błotnistych odcinków szutrowych aż po śliskie odcinki asfaltowe.

Reprezentująca Automobilklub Stalowa Wola załoga Michałek Andrzej/Michałek Piotr, która startuje w klasie Fiat (samochody marki FIAT o pojemności skokowej do 1242ccm) stanęła na podium i uplasowała się na I miejscu w swojej klasie na 9 startujących załóg, zajęła również 9 miejsce w klasyfikacji generalnej na 30 dopuszczonych do startu załóg. Następna II runda MOR odbędzie się 29 kwietnia w Rzeszowie. W imieniu załogi dziękujemy partnerom zespołu oraz zapraszamy do kibicowania naszym wszystkim załogom reprezentujących AK Stalowa Wola.

Zdjęcia: Facebook.com/marekmarczak.com