Dzień Otwarty Pływalni Relaks i SANUS-a

Image

Zapraszamy w sobotę 7 kwietnia 2018 roku na Dzień Otwarty - „Biała Sobota” mieszkańców powiatu do Szpitala Specjalistycznego SANUS w Stalowej Woli przy ul. Wojska Polskiego 5.

Wielkie otwarcie Pływalni RELAKS – duże rabaty i BEZPŁATNE badania oraz konsultacje

Przyjdź i przekonaj się jakie nowości czekają na Ciebie w Pływalni Relaks – tylko nieliczne baseny w Polsce mogą pochwalić się basenem solankowym i ozonowaną wodą. W sobotę 60% rabatu na bilety na pływalnie: basen solankowy, sauna, łaźnia parowa, zajęcia aqua aerobiku, ćwiczenia rehabilitacyjne w wodzie. BEZPŁATNIE na terenie placówki odbędzie się pomiar EKG, ciśnienia, cukru we krwi, badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy, konsultacje lekarskie (reumatologiczne, kardiologiczne), wykłady Prezesa placówki lek.med Zbigniewa Goli z zakresu reumatologii oraz Programu Profilaktyki Raka Piersi, prezentacja i bezpłatne ćwiczenia rehabilitacyjne na wysokospecjalistycznym urządzeniu Ergo trainer, które wspomaga pacjentów podczas reedukacji chodu oraz wstawaniu z pozycji siedzącej.

W ciągu dnia do wygrania wiele atrakcyjnych nagród m.in. karnety oraz bilety na basen, aqua aerobik, grotę solną, masaże, badanie masy ciała wagą Tanita, zniżki i rabaty na liczne usługi i wiele innych.

Więcej informacji fanpage : https://www.faceb(...)owaWola/ Tam też można znaleźć informacje o konkursie!

Dlaczego warto skorzystać z Ergo Trainer-a?

Ergo Trainer jest urządzeniem do ćwiczeń w odciążeniu, stosowanym w połączeniu z bieżnią lub rowerem rehabilitacyjnym. Urządzenie zostało zaprojektowane we współpracy z europejskim centrum neurologii, którego badania wykazują, że intensywne ćwiczenia na bieżni w połączeniu z odciążeniem i treningiem siłowym przynoszą w efekcie szybszy powrót do zdrowia pacjentów cierpiących na porażenie połowicze lub niedowład mięśni jednej połowy ciała. Regularne ćwiczenia stanowią istotne wsparcie procesu rehabilitacji, urządzenie wspomaga pacjentów podczas reedukacji chodu, wstawaniu z pozycji siedzącej, stanowi też pomoc przy podnoszeniu pacjenta. Prezentacja i ćwiczenia odbędą się o godzinie 13:15 na sali ćwiczeń (po prezentacji przewidziane są atrakcyjne nagrody).

Pływalnia w nowej odsłonie – nowość: basen solankowy

Basen został wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej, z użyciem najnowocześniejszej technologii. Nowością jest drugi, mniejszy basen solankowy. Jest on przeznaczony dla tych, którzy borykają się m.in. z bólami kostno- stawowymi, zmianami zwyrodnieniowymi, są po leczeniu schorzeń nowotworowych. Jest to także świetne miejsce dla osób zmęczonych, znerwicowanych, które chcą się zrelaksować. Woda jest ozonowana, dodatkowo sterylizowana przy pomocy specjalistycznych lamp UV. Wszystko to dla komfortu i bezpieczeństwa użytkownika.

Mammografia już od 35 roku życia – przekonaj się jak ważna jest Profilaktyka Raka Piersi

Nie wszyscy wiedzą, że Szpital Specjalistyczny SANUS posiada jeden z najnowocześniejszych sprzętów na świecie do wykonywania mammografii, mammografii spektralnej oraz mammografii z tomosyntezą - jest to najdokładniejsza metoda diagnozowania raka piersi. Badanie to z największą precyzją obrazuje wewnętrzną, warstwową strukturę piersi, rozpoznaje nawet najmniejsze nieprawidłowości. Metoda ta o 40% zwiększa wykrywalność raka oraz lepiej obrazuje zmiany w piersiach. Urządzenie do mammografii dostępne w Szpitalu Specjalistycznym SANUS, jako jedno z nielicznych w Polsce, przystosowane jest do badania kobiet już od 35 roku życia! W sobotę o godzinie 10:00 rozpocznie się wykład, gdzie można dowiedzieć się więcej o Profilaktyce Raka Piersi – każda z nas może mieć do czynienia z ta chorobą, bądź przygotowana!

Odczuwasz ból stawów? Dowiedz się więcej - wszystko na temat Reumatoidalnego Zapalenia Stawów

Podczas "Białej Soboty" będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat RZS. Szpital Specjalistyczny SANUS prowadzi projekt „Profilaktyka i diagnostyka Reumatoidalnego Zapalenia Stawów w Polsce południowo- wschodniej” w ramach Ogólnopolski Program Profilaktyki Pierwotnej i Wczesnego Wykrywania Reumatoidalnego Zapalenia Stawów. Podczas wykładu o godzinie 10:00 lek. med. Zbigniew Gola wyjaśni czym jest RZS i jak można go rozpoznać i leczyć.

Zapisy na recepcji Pływalni Relaks pod numerem telefonu: 723 23 00 09 lub osobiście ul. Wojska Polskiego 5 w Stalowej Woli.

Informacje i konkursy z nagrodami na facebooku PływalniaRelaksStalowaWola ;

Artykuł sponsorowany

Obrazek

ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona