Pijany jechał oplem bez uprawnień

Image

Stalowowolscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę opla. 38-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zostali zaalarmowani przez świadka zdarzenia.

Dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ul. Wojska Polskiego porusza się szary opel, którego tor jazdy wskazuje, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Informację otrzymały wszystkie pełniące służbę patrole. Jeden z nich, około godziny 19:30 na ul. Wojska Polskiego zatrzymał kierującego do kontroli.

38-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego faktycznie był pijany. Przeprowadzone badanie wykazało, że posiada on w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Ponadto okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż jego prawo jazdy zostało zatrzymane za przekroczenie 24 punktów, które kierujacy otrzymał za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Teraz, mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Pamietajcie

że oplem nie można jezdzić po pijaku !

~kara

~Lolo
A co winny samochod? Kolejny z bolem dupy z powodu jego braku?

Jak by pijany kierowca skrzywdził kogoś z Twojej rodziny to ciekaw jestem jakiej skali był by Twój ból dupy.

Samochód nie jest winny tak jak karabin u zamachowca to tylko narzędzie,czasem droższe a czasem tańsze. Niestety państwo czyli podatnicy muszą dokładać się do ofiar wypadków i utrzymywać tych,co siedzą już w więzieniach. Dlatego licytacja samochodu była by dodatkową karą i dołożyła by się do pokrzywdzonych.

~jjade

a to że jak nie będzie miał to nie będzie czym jeździł a tak kusi go po pijaku tego jest winien samochód

~Lolo

A co winny samochod? Kolejny z bolem dupy z powodu jego braku?

e2rds

Jak nie miał prawka i nadal jeździł po pijaku, to zabrać samochód. A tak w ogóle to za jazdę po pijaku zawsze winien być zabierany samochód jako narzędzie zbrodni.