Get Adobe Flash player

Pijany jechał oplem bez uprawnień
Opublikowano: 5  Kwietnia  2018

Stalowowolscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę opla. 38-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zostali zaalarmowani przez świadka zdarzenia.

Dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ul. Wojska Polskiego porusza się szary opel, którego tor jazdy wskazuje, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Informację otrzymały wszystkie pełniące służbę patrole. Jeden z nich, około godziny 19:30 na ul. Wojska Polskiego zatrzymał kierującego do kontroli.

38-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego faktycznie był pijany. Przeprowadzone badanie wykazało, że posiada on w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Ponadto okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż jego prawo jazdy zostało zatrzymane za przekroczenie 24 punktów, które kierujacy otrzymał za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Teraz, mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Pamietajcie
że oplem nie można jezdzić po pijaku !
Dodano: 10  Kwietnia  2018  14:34:01
~kara
~Lolo
A co winny samochod? Kolejny z bolem dupy z powodu jego braku?

Jak by pijany kierowca skrzywdził kogoś z Twojej rodziny to ciekaw jestem jakiej skali był by Twój ból dupy.

Samochód nie jest winny tak jak karabin u zamachowca to tylko narzędzie,czasem droższe a czasem tańsze. Niestety państwo czyli podatnicy muszą dokładać się do ofiar wypadków i utrzymywać tych,co siedzą już w więzieniach. Dlatego licytacja samochodu była by dodatkową karą i dołożyła by się do pokrzywdzonych.
Dodano: 6  Kwietnia  2018  12:26:17
~jjade
a to że jak nie będzie miał to nie będzie czym jeździł a tak kusi go po pijaku tego jest winien samochód
Dodano: 6  Kwietnia  2018  11:27:49
~Lolo
A co winny samochod? Kolejny z bolem dupy z powodu jego braku?
Dodano: 6  Kwietnia  2018  10:26:53
Jak nie miał prawka i nadal jeździł po pijaku, to zabrać samochód. A tak w ogóle to za jazdę po pijaku zawsze winien być zabierany samochód jako narzędzie zbrodni.
Dodano: 6  Kwietnia  2018  08:11:40
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe