GKS Bełchatów- Stal Stalowa Wola

Image

Spotkanie na boisku Bełchatowa zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Tym samy Stali udało zdobyć się 1 punkt.

Wiosna wreszcie była nieco łaskawsza dla naszych zawodników. Mimo, że mieliśmy kilka okazji na zdobycie bramki, wynik całego meczu skończył się 0:0. I tym razem to zielono- czarni wypadli lepiej niż przeciwnicy. Sporo było okazji do zdobycia dodatkowych punktów, zwłaszcza w II połowie, gdy doszło do kilku groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika.

GKS Bełchatów- Stal Stalowa Wola 0:0

GKS: Lenarcik – Magiera, Grolik, Michalski, Bociek, Kendzia – Bartosiak, Chwastek, Flaszka, Giel, Sierczyński, Ryszka – Szubertowski. Trener Mariusz Pawlak.

Stal: Dorian Frątczak, Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Grzegorz Janiszewski, Michał Mistrzyk, Bartosz Sobotka, Adrian Dziubiński, Bruno Żołądź, Mateusz Bukowiec, Michał Trąbka, Patryk Stefański, Adrian Gębalski, Tomasz Żyliński.

Żółte kartki: Sierczyński, Bociek – Żołądź.

Sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

Widzów: 1270.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~STALÓWKA

Widzę że hejterom się marzy aby pogonić PANA PREZYDENTA L.N. z prezydentury więc oznajmiam wam że ktokolwiek stanie w szranki z obecnym prezydentem to nawet tysiąc głosów nie dostanie macie to hejterzy zaklepane jak pies budę. Druga sprawa co hejterzy tak milczycie jak nasza kochana STALÓWKA osiąga dobre wyniki.

~jop

Jak nasza STALÓWKA spadnie to podziękujemy prezydentowi i jego radnym przy wyborach samorządowych

~123

Panie Nadbereżny jak długo dresiarski zarząd będzie kręcił lody za pieniądze miasta pod pana nadzorem?A może to pytanie należało by skierować do CBA.A ty Szymański jakbyś byś miał odrobinę honoru to byś odszedł ale cos czuję że wczerwcu kibice wywiozą cię z tego klubu na taczkach.

~dojna zmiana+

Coś mi się wydaje że też tak po zakonczeniu sezonu padniesz jak ta dzisiejsza transmisja.

~no name

Szymański ty nawet transmisji nie potrafisz przeprowadzic bo w 24 minucie padło.

~beton

trzeba wywalic ten beton ktory rzadzi klubem ,nieudolni działacze prowadza klub na dno juz od wielu lat ,nic nie robia tylko pobieraja co miesiac pensyjki,rok po roku cudem udaje sie utrzymac w tej słabiutkiej lidze ktoregos razu cudu zabraknie i wylondujemy w 3 lidze i to bedzie koniec profesjonalnej pilki w stalowej

~dojna zmiana+

Czyżby stalówka i inni pogodzili się już ze spadkiem szymański dream do 4 ligi???

~123

To teraz żelom we łbach się poprzewraca po tym remisie.

Feniks

Czyżby kibiców nie bylo w mieście? Taki sukces kopaczy a tu taka cisza, że aż w uszach dzwoni.