„Cieplutkie” prezenty dla noworodków
Opublikowano: 10  Kwietnia  2018

Doceniając rodziców nowonarodzonych dzieci i aby przywitać w miły sposób nowych mieszkańców, Powiat Niżański przygotował dla maluchów mały prezent – polarowy kocyk, w różnych kolorach, z herbem Powiatu.

Starosta Niżański Robert Bednarz uroczyście przekazał kocyki na ręce Lekarza kierującego Oddziałem Noworodkowym lek. Doroty Ryńskiej i pielęgniarki oddziałowej Jolanty Koluch, w obecności p.o. Dyrektora SPZZOZ w Nisku Romana Ryznara i Zastępcy Dyrektora ds. Opieki Zdrowotnej lek. Stanisława Grzybowskiego.

Od teraz każde nowonarodzone dziecko w Szpitalu Powiatowym im. PCK w Nisku, będzie otrzymywało taki „cieplutki” prezent.

To nowa inicjatywa Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, który swym pomysłem chce wyrazić radość władz samorządowych i osób związanych z Powiatem Niżańskim, że przybywa nowych mieszkańców, nie tylko naszego, ale równie ż okolicznych Powiatów.

- Mamy nadzieję, że prezent przypadnie do gustu rodzicom nowonarodzonych dzieci oraz będzie uzupełnieniem niezbędnych rzeczy do opieki nad dzieckiem. Każdy kocyk będzie posiadał symbol Powiatu – herb oraz napis ,,Rośnij zdrowo – Powiat Niżański - mówi Starosta.

Kocyki są wręczane są maluchom od miesiąca kwietnia 2018 r. Na upominek mogą liczyć również dzieci urodzone w Nisku od 1 stycznia 2018 roku, których rodzice mogą odebrać prezenty w Poradni Neonatologicznej przy SPZZOZ w Nisku.
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~ana
kazdy prezent cieszy,a ludzie juz szukaja dziury w calym;ja kilka i kilkanascie lat temu dostawalam zestawy probek i gazet i to tez cieszylo
Dodano: 10  Kwietnia  2018  21:29:35
~ania
Jeszcze poprosimy o LUDZKICH specjalistów.
Dodano: 10  Kwietnia  2018  20:59:18
~Miejscowy
Jaja kocyki zima minela już to się wysilili ha to potrafią nizanscy włodarze brawo za lans czas wyborów się zaczyna czas wziąść przekonać owieczki do siebie
Dodano: 10  Kwietnia  2018  15:45:19
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe