Próbowali ukraść paliwo z koparki
Opublikowano: 13  Kwietnia  2018

Niżańscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy włamali się do koparki stojącej na terenie budowy przy szkole w Nisku i próbowali ukraść paliwo. Dwaj z nich to uczniowie tej szkoły. Cała trójka przyznała się i dobrowolnie poddała karze.

Po godz. 2 w nocy policjanci zostali powiadomieni o trzech osobach, zauważonych przy koparce, na terenie budowy przy Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej. Na widok radiowozu mężczyźni rozbiegli się. Po chwili wrócili ponownie na plac. Jeden z nich został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

19-latek z Niska był pod znacznym wpływem alkoholu. Miał ponad 2 promile w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Sprawcy zdążyli włamać się do kabiny koparki i rozwiercić korek wlotu paliwa. Obok koparki zostawili pusty kanister i wiertarkę.

Policjanci ustalili dane i zatrzymali pozostałych dwóch sprawców usiłowania kradzieży, mieszkańców Niska w wieku 18 i 20 lat. Dwaj z trójki zatrzymanych, to uczniowie szkoły, z terenu której próbowali ukraść paliwo.

Tego dnia wieczorem 18 i 19-latek pili wspólnie na podwórku alkohol. Około godz. 1 w nocy przyjechał do nich jeszcze jeden kolega. Postanowili pojeździć po ulicach Niska. W trakcie przejażdżki jeden z nich wpadł na pomysł włamania do koparki i kradzieży paliwa. Ulicę dalej od szkoły zostawili samochód i poszli pieszo. Zanim zauważyli ich policjanci, młodzi mężczyźni włamali się do kabiny i rozwiercili korek wlotu paliwa. Nie zdążyli zabrać paliwa, ponieważ zostali spłoszeni przez funkcjonariuszy.

Sprawcy przyznali się do usiłowania kradzieży i dobrowolnie poddali karze.

KPP Nisko


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~kris35
No cóż ,to takie katolickie społeczeństwo ; ukraść , oszukać , zniszczyć , załamać , okłamać , - och jego mać.
Dodano: 15  Kwietnia  2018  22:34:49
~Allo Allo
na zdjęciu widoczna jest koparko-ładowarka
Dodano: 13  Kwietnia  2018  19:39:49
~Allo Allo
na zdjęciu widoczna jest koparko-ładowarka
Dodano: 13  Kwietnia  2018  19:39:48
~Allo Allo
na zdjęciu widoczna jest koparko-ładowarka
Dodano: 13  Kwietnia  2018  19:39:35
~jasio
gdybym mioil taki spszet to wiercilbym do banku
Dodano: 13  Kwietnia  2018  16:52:18
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe