Kredytem spłacą wcześniejsze zadłużenie

Image

Gmina i Miasto Nisko chce zaciągnąć kredyt długoterminowy na blisko 6 mln zł na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów oraz na sfinansowanie deficytu budżetowego.

Nowy kredyt trzeba będzie spłacać przez kilka lat. Spłata pierwszej raty miałaby nastąpić do 31 marca przyszłego roku, zaś ostatniej- do 31 grudnia 2026 roku. Wpłaty odbywałyby się w ratach kwartalnych w latach:

2019 r. – 1 mln zł (4 raty po 250 tys. zł),
2020 r. – 500 tys. zł (4 raty po 125 tys. zł),
2021 r. – 500 tys. zł (4 raty po 125 tys. zł),
2022 r. – 500 tys. zł (4 raty po 125 tys. zł),
2023 r. – 500 tys. zł (4 raty po 125 tys. zł),
2024 r. –1 mln zł (4 raty po 250 tys. zł),
2025 r. –1 mln zł (4 raty po 250 tys. zł),
2026 r. – około 969 tys. zł (4 raty po około 242 tys. zł).

Oprocentowanie ma być zmienne.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Finansista

Wspaniałe rządy chylące się do upadku

~psik

A to gospodarze nabrali kredytów ,a potem niech się inni martwią i spłacają . A mówią o tym bo strach przed PIS-em .

manukun

@jazda
Zarzucasz mi fakt bycia sponsorowanym. Nie pierwszy raz zresztą. Ja kolejny raz zapytam, gdzie płacą za komentarze? Biuro poselskie? Urząd miasta? Siedziba partii? Bo wychodzi na to, że piszę za darmo.

~siwy

jak można spłacać długi zaciągająć kolejne kredyty? przeciez w taki sposób tylko pogarsza się swoja sytuacjie finansową. no ale tak podatnicy zapłacą

~Hutnik

Artykuł o Nisku, a hejter płatny tylko zmienia nicki i tłum udaje wpisami głupimi.
Opozycjo, trochę przyzwoitości!

~siwy

nisko trzeba zaorać i posiać buraki na całej gminie

~WHO

Kredyt na spłatę kredytu, hahaha w USA był taki trend spłacania karty kredytowej nową karta kredytową

oczywiście delikwent lądował na ulicy o ile odpowiednio wcześniej nie wyciągnęła go z kredytowego gówna rodzina...

~jasio

ni i czy dalyko majom jesce do piekla

~jasio

szkoda ze nisko razem z droga się zapadlo bo wygląda ze wlasnie wymyślili tam perpetjummobile

wopin

Umieć trzeba brać i wiedzieć co się ma i z czego przyjdzie mi spłacić to co wziąłem
Jeśli jestem goły i wesoły i nie umie kalkulować to się za pożyczanie nie biorę
Po 2 jeśli w ciągu paru lat nie zrobiłem nic żeby powiększyć moja zdolność kredytowa czyt. Nie zacząłem zarabiać wicej to znów nie pożyczam bo i tak tego pierwszego nie mam z czego spłacić...
Teraz odwróćmy to do włodarzy obu miast... i przepis na bankructwo gotowy
Może nie za rok i nie za 2 ale za 5 umiech
Powodzenia panom życzę i zorganizuje miejsce w UM dla kogoś kto umiałby takie rzeczy ze sobą zestawić ,
Kolejne stanowisko dla kogoś kto by umiał pieniądze sprawdzić do miasta
Kolejne kto by umiał zagospodarować przestrzeń pod takich ludzi
Naprawdę szkoda patrzeć na tych co już są i doradzają.. macie studia , wykształcenie
Ale nic poza tym umiech

manukun

Ciekaw jestem, ilu jeszcze skrytykuje Nadbereżnego za kredyty pod artykułem o zadłużeniu... Niska.

mix

Panie Prezydencie i szanowni radni, gdzie są zapowiadani wielcy inwestorzy którzy pokryli by podatkami część zobowiązań ? Na razie tylko podejmujecie tylko decyzje zwionzane z powienkszaniem kosztów utrzymania wszystkich ostatnich inwestycji, kto pomyśli o przychodach? Przecież wynajem grzyba gastronomicznego nie pozwoli na utrzymanie parku!!

~hehe

Lucus rzadzi, Lucus radzi, Lucuś w długi nas wprowadzi, ciekawe czy sam sobie przyznał już nagrode