Remis 2:2 (1:1) w Radomiu

Image

Remisem zakończył się mecz z Radomiakiem Radomiem. Zielono- czarni wrócili do domu z podniesioną głową.

Zaczęliśmy od razu z rozmachem. Ledwo wyszliśmy na boisko, a już w drugiej minucie padła pierwsza bramka za sprawą Adriana Dziubińskiego. Ten sam zawodnik miał szansę wkrótce podwyższyć wynik, ale tym razem górą był bramkarz gospodarzy. W 21 minucie wynik meczu zmienił się. Do przerwy był już remis.

Druga połowa rozpoczęła się pechowo dla zielono- czarnych. Po faulu na Szuprytowskim sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy co zmieniło wynik meczu na niekorzystny dla Stalówki. Ostatecznie do domu wróciliśmy z remisem.

Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1)

Bramki: Mazan 21, 54-karny – Dziubiński 2, Łętocha 77-dobitka karnego

Radomiak: Gostomski – Jakubik (88 Brągiel), Świdzikowski, Grudniewski, Zając, Mazan, Colina (67 Rolinc), Agu (59 Bemba), Wróbel, Szuprytowski, Mikita

Trener: Jerzy Cyrak

Stal: Frątczak 6 – Waszkiewicz 5, Trąbka 5, Żołądź 5 (65 Bukowiec 5), Stefański 5 (55 Żyliński 5), Stelmach 6, Mistrzyk 5 (73 Łętocha 7), Sobotka 5, Jarosz 5, Dziubiński 7 (81 Trubeha), Janiszewski 5

Trener: Krzysztof Łętocha.

Sędziował:Damian Kos (Gdańsk).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~STALÓWKA

@ antystal, prowokatorze hejterze po zwycięskim meczu ze ZNICZEM wypociłeś jaki to łomot STALÓWKA dostanie w RADOMIU. A co się okazało że komentator ''stalówka'' miał 100 procent racji że nie przegramy kilka meczów z rzędu. Jeśli STALÓWKA wygra w następnym meczu w piątek w BOGUCHWALE z GARBARNIĄ i odniesie zwycięstwo z SIARĄ utrzymanie w 2 lidze stanie się faktem.Tacy hejterzy jak ty idioto powinni siedzieć w przychodni na WYSZYŃSKIEGO i leczyć się w przychodni na WYSZYŃSKIEGO, może dla ciebie jest jeszcze nie za późno.

~St patola

Wymeczyli remis ? Dziwne ze wszystko przegrywali a ostatnie 2 mecze z korzystnym wynikiem. Panowie 2 liga, tam gra brudna kasa a nie zawodnicy. Lać ciepłym moczem na frajerow.

~antystal

hejter stalufka znowu nadaje z wyszynskiego cieniasy wymeczyly zwycięski remis wg tego niedojdy życiowego remis to remis a nie wygrana znafco futbolu a gdzie byles 2 tyg temu jak w dupsko dostali milczales jak zaklęty ahahaah spadek coraz bliżej siareczka was zepchnie3 w otchlan 4 ligi i to będzie upokorzenie podwojne jeszcze kibole lomot u siebie dostana i będzie placz znowu na necie ze oni niewinni a im się lomot z urzędu należy !!!!

~STALÓWKA

Co hejterzy co taka cisza po sukcesie STALÓWKI w RADOMIU bo ten remis z zespołem który awansuje do 1 ligi to wielki sukces. Trzy dni temu komentowałem że już niebawem zacznie się seria meczy bez porażki za co oczywiście hejterzy mnie zaatakowali z największą nienawiścią. Ale mam dużo nowych wiadomości SIARA oddaje mecze ze słabymi drużynami bo chcą na siłę spuścić naszą STALÓWKĘ do 3 ligi pisze o tym już cała POLSKA. SIARA przy okazji ogrywa młodych juniorów bo liczą na 700 tysięcy z PZPN za grę młodzieżowcami. A sprzedając mecze też zarobią kupę kasy ale jak mówią kto łapie 2 sroki za ogon obie te sroki im uciekną. Nasza STALÓWKA już 2 maja ukara SIARĘ za tą podłość a jeżeli SIARA przegra ze STALÓWKĄ to znaczy że to jest drużyna do spadku. Żadnych pieniędzy z PZPN nie dostanie bo żeby te pieniądze dostać trzeba się utrzymać w 2 lidze i to będzie największa kara za to łajdactwo. Co do meczu widać gołym okiem że forma drużyny idzie do góry a przy okazji DZIUBIŃSKI się odblokował co jest przed następnymi meczami bardzo ważne. Śmiem twierdzić że po meczu z SIARĄ utrzymanie będzie faktem a hejterzy będą srać do majtek z nerwów że znowu wyszło że komentator ''STALÓWKA '' miał 100 procent racji.

~OMEN

Ona właśnie ściera mojego kloca ze swojej klaty smiech2 do budy napletku hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

~OMEN

Ona właśnie ściera mojego kloca ze swojej klaty smiech2 do budy napletku hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

~OMEN

Ona właśnie ściera mojego kloca ze swojej klaty smiech2 do budy napletku hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

~OMEN

Ona właśnie ściera mojego kloca ze swojej klaty smiech2 do budy napletku hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

~OMEN

Ona właśnie ściera mojego kloca ze swojej klaty smiech2 do budy napletku hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

~OMEN

Ona właśnie ściera mojego kloca ze swojej klaty smiech2 do budy napletku hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

~OMEN

Ona właśnie ściera mojego kloca ze swojej klaty smiech2 do budy napletku hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

~antystal

nie z twoja stara hahahah

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~OMEN

hahahahahahahahhahaha antystal prawiczku gdzie jesteś?????
bierzesz prysznic z tatą?

~siwy

no juz nie ma przegranych meczy umiech jest dobrze i bedzie coraż lepiej, dobra zmiana umiech

~krab

chlopaki z zarzecza też jeżdzo na mecze...i to dzienki nim staluwka wygrywa!!!!!!!!!!!!!!!!

~ks_a_lodówka

alf ma rację, trzeba rozliczyć cwaniaków w dresach

~lolek

bogóchwaly przez u skreską haha smiech2 trzymaj mnie panie jezu . dzięki za walke chłopaki. stal stalowa wola

~stal

1 punkt dobra rzecz problem w tym ze inne druzyny z dołu wygrywaja ,druga sprawa łetocha on sie nadaje do grania tak jak pralka nadaje sie do mycia słonia

~alfik

moze lejby uratują 3 ligę ale będzie ciężko z tymi żelowanymi cieciami i dresami z zarządu tzw. kumatymi z zawodówki bo to zero pomysłu. oni mogą organizować wyjazdy kiboli marcelem do bogóchwały

~jasio

z podniesiona głowa bo górą był bramkarz gospodarzy.