Zatrzymany za posiadanie marihuany
Opublikowano: 25  Kwietnia  2018

Wczoraj policjanci ruchu drogowego znaleźli, przy kontrolowanym kierowcy, narkotyki. Mężczyzna przyznał się, że tego dnia, zanim wsiadł do pojazdu, palił marihuanę. Policjanci zatrzymali kierowcę i pobrali jego krew do badań na obecność narkotyków.

Wczoraj wieczorem w Wólce Tanewskiej, policjanci zatrzymali do kontroli 20-letniego kierowcę volkswagena. Na siedzeniu pasażera siedział 17-latek. Uwagę policjantów zwróciło dziwne zachowanie mężczyzny siedzącego za kierownicą, miał problemy z koordynacją ruchową i logicznym odpowiadaniem na pytania.

Funkcjonariusze sprawdzili odzież kierowcy i pasażera pod kątem posiadania narkotyków. W tylnej kieszeni spodenek 20-latka znaleźli foliowe zawiniątko z suszem. Mężczyzna oświadczył, że tego dnia, zanim wsiadł do pojazdu, palił marihuanę.

Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, a 17-latka oddali pod opiekę rodzinie. W związku z tym, że zatrzymany przyznał się do zażywania tego dnia narkotyków, pobrali od niego krew do badań na obecność substancji zakazanych i zatrzymali jego prawo jazdy.

KPP Nisko

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~tsrst
i jak zwykle wieś się bawi czego za zwyczaj siuśki z terenów wiejskich są łapani na prochach pewnie za dobrze im coooo
Dodano: 27  Kwietnia  2018  17:12:44
~kuku
z Zarzecza do wolki dobre dilerka trwa a goscie sie rozbijaja na czele z puz... rysi.. jur... i reszta pakki
Dodano: 26  Kwietnia  2018  16:59:20
~matrix mind
rozkazy wykonywali taa, roboty
Dodano: 26  Kwietnia  2018  10:20:19
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe