Bovska, dziewczyna, która weszła na scenę z kaktusem
Opublikowano: 1  Maja  2018

Bovska dosłownie wdarła się na polską scenę muzyczną i na niej już została. Muzyka alternatywna, którą oferuje trafia do pokolenia nie tylko młodego.

Jej pseudonim wywodzi się od jej nazwiska. Ma 31 lat i nazywa się Magda Grabowska- Wacławek. Ta artystka ledwo stanęła na scenie i wydała pierwszą płytę, a już została dostrzeżona. Widzowie seriali zapewne znają jej utwór pt. Kaktus.

Bovska grafik koncertów na najbliższe miesiące ma wypełniony po brzegi. W Stalowej Woli zaśpiewała utwory ze swojej debiutanckiej płyty. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~polska
taka jest pora na festyn
Dodano: 5  Maja  2018  11:23:28
~jasio
a co tak wystraszylo te dziewczyny ze zdjec
Dodano: 2  Maja  2018  18:22:02
~Dyndus
Madras - to tylko świadczy o poziomie stalowowolskiej społeczności. Dla większości tych ludzi to tylko Boys albo dzisiejszy MiG. Nic co prezentuje coś ponad ten poziom nie będzie dla nich dobre. Świadczą choćby o tym pustki w sąsiednim klubie, gdzie często są dobre koncerty, muzyka na żywo. Stalowa Wola - wielowieś i tyle składająca się głównie z intelektualnych ameb.
Dodano: 2  Maja  2018  10:03:59
~siwy
podobała mi się piosenka jedyna o kaktusie
Dodano: 2  Maja  2018  08:32:23
O ho ho widać entuzjazm na widowni po byku 😂
Dodano: 2  Maja  2018  00:21:06
~bober
Świetny występ, niemniej "lud" Stalowej Woli sztywny, drętwy - pewnie jutro na disco polo przyjdą całymi rodzinami. Tłumy pojawiły się dopiero na emerytowanym muzyku (choć oczywiście Cugowskie swój poziom ma), natomiast pani Bovska to powiew świeżości i naprawdę kawał dobrej współczesnej muzyki, której nie usłyszymy zbytnio w gooownianych stacjach radiowych. Warto dodać, że występ bardzo profesjonalny i przynajmniej nikt nie informował, że zakazy, że nie wolno nagrywać, fotografować... jak to miało miejsce przed następnym występem.
Dodano: 1  Maja  2018  23:24:25
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe