Pełno dymu, dużo huku…czyli co ma wspólnego Stalowe Miasto z pewną demolką
Opublikowano: 2  Maja  2018

Alejka Pozytywnie Zakręconych to coś dla nas. Po wczorajszym Dniu Otwartym postanowiliśmy sprawić, żeby było nas widać również w mieście. Dlatego zamieszaliśmy i zadymiliśmy Stalówkę…

Ciuchcia chemiczna, pasta dla słonia, wybuch wodoru, gaszenie magnezu w wodzie, sód w wodzie, tęcza chemiczna, atramenty sympatyczne, samozapłon gliceryny i wiele wiele innych atrakcji można dziś było zobaczyć w Alejce Pozytywnie Zakręconych na naszym stoisku.

Dziś pewna sympatyczna Pani Chemik rozrabiała dosłownie i w przenośni, ważyła, mierzyła, a później mieszała i… No tak… kto był i widział ten wie, że nie obyło się bez zadymy, głośnych huków, których nie powstydziłby się żaden poligon wojskowy. Coś wyskakiwało, wypływało, zamieniało się w potwora i ziało ogniem.

A o tym, że się podobało świadczyły salwy śmiechu, ochy, achy i zdziwione miny nie tylko dzieciaków. Śmiałkowie sami próbowali swych sił w tworzeniu cudów, bo przecież kto nie lubi być magikiem?

2 maja StaloweMiasto.pl wraz z Nowoczesną Szkołą Chemii Molecool.pl zaprezentowali się na VI Alejce Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych!

Zapraszamy do obejrzenia video.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~jolka
Extra pomysł i zabawa umiech
Dodano: 3  Maja  2018  10:49:51
~siwy
umiech
Dodano: 3  Maja  2018  00:16:38
~aga1
Super pokaz! na prawdę warto było przyjść umiech
Dodano: 2  Maja  2018  23:30:41
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe