ZaMIGała nam gwiazda disco polo
Opublikowano: 3  Maja  2018

Rodzeństwo Gwiazdowskich, które tworzy zespół MIG przyjechało do Stalowej Woli, by bawić mieszkańców w rytm muzyki disco polo.

Zespół Mig tworzą Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Zespół powstał 18 lat temu i z powodzeniem utrzymuje się na rynku muzycznym. Koncertują nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Utwory takie jak "Miód malina", "Nie ma mocnych na Mariolę", "Słodka wariatka", "Ona jedyna" czy "Będę przy Tobie" niejednokrotnie stanowią kanwę dyskotekowych zabaw i plenerowych imprez.

O ich popularności świadczy liczba odsłon ich teledysków na youtube, która sięga nawet 250 mln. Rodzeństwo ma za sobą tysiące koncertów, a na koncie platynowe, złote i srebrne płyty.

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Lucjan_666
Dodano: 5  Maja  2018  08:02:39
~Buraczysko
Bo tera to ino disco polo sie słucho i hiphopy. My lubimy pochlać i posłuchać disko polo bo dziewczyny też na to leco no i hiphopy też słuchom w mojim BMW i tube mom bo se kupiłem i disko polo też leci bo to każdy słucho tero
Dodano: 4  Maja  2018  21:14:03
~prawda
Boks, no przecież napisałem, że chodzi o psychicznie chorych lub naćpanych. Zgadza się, oni potrzebują dziwnych wrażeń. Słyszą więcej niż jest, widzą więcej. A jeśli to widzenie jest zbyt odległe to lądują np. w Jarosławiu. Normalni, zdrowi ludzie chcą się bawić przy muzyce wesołej, lekkiej, przyjemnej. Bo są zdrowi i nie chcą sobie psuć nastroju różnymi dziwactwami.
Dodano: 4  Maja  2018  11:11:40
~prawda
Boks, no przecież napisałem, że chodzi o psychicznie chorych lub naćpanych. Zgadza się, oni potrzebują dziwnych wrażeń. Słyszą więcej niż jest, widzą więcej. A jeśli to widzenie jest zbyt odległe to lądują np. w Jarosławiu. Normalni, zdrowi ludzie chcą się bawić przy muzyce wesołej, lekkiej, przyjemnej. Bo są zdrowi i nie chcą sobie psuć nastroju różnymi dziwactwami.
Dodano: 4  Maja  2018  11:11:36
Teraz to są dzieci Snapchata, a nie dzieci kwiaty.
Dodano: 3  Maja  2018  22:20:02
~DayWeed
I mało tego ci ludzie nie biorą grubych dragów jak to było kiedyś , co może nie brałeś bo tata pasem bił i nauka nauka znam ludzi co i bez szkoły mają audi s8 i poterzne firmy a ty w aluminium pewnie masz jechane taka prawda i teraz na młodzieży ze swojego miasta sie mścisz to tyle w temacie
Dodano: 3  Maja  2018  21:19:21
~DayWeed
Gość który pisze pełno zataczającej młodzieży , a co sam nie byłeś młody nie wiesz że młodzież musi się wyszumieć. Ty chłopie byś zginą w latach 70 kiedy koncert były dzieci kwiaty . A Stalowa to nie miasto umarłych i sztywnych dziadków . Bo do młodzieży świat należy .
Dodano: 3  Maja  2018  21:13:49
~Boks
Prawda - tak sobie tłumacz swoje ograniczenie. Ludzie wrażliwi muzycznie potrzebują czegoś więcej niż prostej przytupanki do kotleta. Potrafią wychwycić niuanse stylistyczne w utworze. Prostym ludziom zostaje "miód malina". Nie znaczy to, że nie powinno być koncertòw disco polo - jeżeli jest na to "klient" to nie można mu takiej rozrywki odmawiać ale nie nazywajmy dp porządnym graniem. To prosta muzyka niewymagająca specjalnych zdolności twórczych, a kawałki na pĺytę można stworzyć w 1 popołudnie.
Dodano: 3  Maja  2018  17:51:22
~prawda
"Elyty" trafia szlag, że ich "twórczość" się nie sprzedaje. Pozostaje tylko sączenie jadu na forach internetowych. Z tą muzyką "ambitną" jest jak z poezją - co poeta miał na myśli. Zdrowy człowiek tego nie trawi. Rozumie to albo psychicznie chory albo naćpany. A nazywają siebie elitami.
Dodano: 3  Maja  2018  17:41:37
Takie czasy. ☹

Ludzie po prostu chcą się bawić i tankować niż słuchać dobrej muzyki. Ale na festiwalach rockowych nie jest lepiej. Też przyjeżdża pełno pijanej hołoty. Pozostaje muzyka poważna.
Dodano: 3  Maja  2018  17:23:57
~siwy
ludzie bardziej sie bawią niz na innych koncertach. a każdy podobno nie znosi disco
Dodano: 3  Maja  2018  17:09:24
~Boks
Tyle patologii w 1 miejscu dawno nie widziałem. Najlepsza była pani z wózkiem z dzieckiem tankująca browary i wtykająca zużyte puszki do tegoż wózka. Ogólnie pełno zataczającej się młodzieży. Poszedłem z ciekawości i wiem, że więcej na żadne dico polo nie pójdę. Wszystko pod 1 podkład, i tylko moja mila/lalunia/cud dziewczyna itp.
We wtorek świetny koncert Bovskiej i garstka ludzi, a tu szmira i ludu jakby Lidl kroksy za 1zł sprzedawał... świecie dokąd zmierzasz.
Dodano: 3  Maja  2018  16:49:13
~jasio
jakiś czwartrzedowy playstocen
Dodano: 3  Maja  2018  16:36:11
~jasio
nawet w starorztynyn żymie tancowac miały prawo tylko baby a to ci u nas postep
Dodano: 3  Maja  2018  16:33:26
~jasio
jakim prawem w tescu zapierdalajom dziewczyny a toto sobie skace i drze ryja
Dodano: 3  Maja  2018  16:29:53
~jasio
ale wypasione byki do kamieniolomow wsam ras
Dodano: 3  Maja  2018  16:28:41
~szymek
krytyk- tobie wczoraj zaszkodzilo slonce nie wychodz dzis bo ma byc jeszcze cieplej wyjechali tacy madrzy jak ty kretynie
Dodano: 3  Maja  2018  10:14:14
~szymek
-set do psychiatryka sie zglos debilu
Dodano: 3  Maja  2018  10:10:29
~set
Jak sie bawicie!? Iijeooooo wszystkie buraki ręce do góry hehehe
Dodano: 3  Maja  2018  09:46:08
~Krytyk
Jakie miasto taka muzyka. Przykro. Niestety z miasta wyjechali ludzie na poziomie.
Dodano: 3  Maja  2018  09:44:23
Ludzi tyle, że trudno było się przecisnąć pod scenę. Czyli wychodzi na to, że disco polo odpowiada gustom mieszkańców miasta. Po prostu rok temu Shazza była niewypałem. Ale co się dziwić, że ludzie wolą kicz zamiast dobrej muzyki. W telewizji promuje się tandetę. Za rok ściągnijcie jakiegoś znanego rapera - gimbaza będzie mieć mokro.
Dodano: 3  Maja  2018  09:24:08
~pisior
Sama gimbaza na pana premiera przyszli ludzie z klasą.
Dodano: 3  Maja  2018  08:56:58
~Tym
I to jest impreza przytym chcemy się bawić brawo Lucek a resztę jebac tym co się niepodobalo
Dodano: 3  Maja  2018  07:41:14

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe