Przyjazd premiera, transmisja w TV to gigantyczny efekt promocyjny za blisko 4 mln zł
Opublikowano: 8  Maja  2018

To wydarzenie to ogromna promocja miasta. Emisja miejskiej imprezy w ogólnopolskim paśmie TV publicznej, w czasie gdy widzowie zasiadają do „Korony królów” to gratka dla Stalowej Woli.

2 maja do Stalowej Woli przyjechał premier Mateusz Morawiecki. Święto flagi odbywało się więc z pompa, na największym skrzyżowaniu w mieście. Prezydent Lucjusz Nadbereżny podkreślił jak bardzo się cieszy z tego, że prezes Rady Ministrów wybrał właśnie nasze miasto, a nie inne by świętować 2 maja. Do tego Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego z trzema rodzajami sił zbrojnych (wojska lądowe, powietrzne, marynarka wojenna), co jest ewenementem na skalę krajową.

Prezydent podkreślił jak wielkie znaczenie ma fakt, że premier przyjeżdża do Stalowej Woli, a uroczystości, łącznie z późniejszym koncertem są emitowane w telewizji publicznej, w TVP 1 i TVP Polonia w dniu wolnym od pracy, w paśmie o dużej oglądalności. Również serwisy telewizyjne, prasowe, portale tego dnia skupione były na Stalowej Woli.

- Sam czas antenowy, który został poświęcony Stalowej Woli, na największej antenie ogólnopolskiej TVP, te blisko 2 godziny transmisji… Gdybyśmy chcieli wykupić taką promocję, to jest koszt blisko 4 mln zł- mówił Lucjusz Nadbereżny.

2 maja po części oficjalnej na scenie wystąpił Piotr Rubik z zespołem. Na pytania o koszt imprezy prezydent odpowiedział, że najdroższy był koncert (w którym wystąpiło na scenie około 120 osób), a impreza wpisana była w budżet (promocja miasta na 2018 rok) i nic poza przewidziane kwoty „nie wyszło”. Konkretne sumy nie padły. Duży udział mieli we wszystkim sponsorzy, duże polskie firmy, które partycypowały w kosztach imprezy.

 


Komentarze
1 2 3 »

Strona: 1/3 Wyświetlaj po:

~ola
Od samego początku widać było, że na stołku, którego pragnął jak kania dżdżu zasiadał narcyz. To wokół jego osoby ma się wszystko w mieście kręcić. To on dyktuje radnym i nie tylko nowy sznyt, sposób na uwielbianie i podziwianie go. To takie niedowartościowane duże dziecko, które kaprys z dzieciństwa teraz zaspakaja(vide zakup budynku po hsw, przejęcie obiektów po KUL, zamiar zakupu budynku Mostostalu). Ma na to przyzwolenie bezradnej rady miasta(dziwuję się radnemu Zaborowskiemu, że się mu to podoba!) Przecież jego już w całym kraju znają wszyscy, dobrze o to dba nie przejmując się opinią publiczną(transmisja z odznaczenia w Belwederze Złotym Krzyżem Zasługi). Po co wydawać było kasę na tvp(rządową)? Premier gdyby nie był też podobnym do naszego to nie przyjechałby świętować samowolę budowlaną. Po prostu wstydziłby się brać udział w hucpie!
Dodano: 12  Maja  2018  11:07:21
~Ormo
HAHAHAHA kisne jak widzę jak pisiory w atmosferze wzajemnego szacunku skaczą sobie do gardeł bo jeden drugiego na festyn nie zaprosił 😂 😂 😂
Dodano: 11  Maja  2018  08:27:15
~Stalowa Wola
Do Prof. KUL: Szkoda, że Pan nie widzi tego co my oglądamy z naszych okien. Oglądamy profanowanie świętości..... Za tak ogromne pieniądze nie potrafili nawet porządnie flagi umocować. Zwisa smętnie w połowie masztu i jest najtrafniejszą wizytówką tzw władz naszego miasta.
Dodano: 11  Maja  2018  07:12:37
~Profesor KUL
Mam do Pana Panie Lucjuszu pytanie otwarte i ważne, dlaczego Pan świadomie i celowo nie zaprosił na uroczystość wieszania flagi państwowej z udziałem M.Morawieckiego, Prezesa Rady Ministrów w dniu 2 maja 2018 r. osób u których Pan stracił już zaufanie po tym co Pan zrobił tj. Ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza oraz Ks. Bp. Edwarda Frankowskiego, Biskupa Solidarności oraz Honorowego Obywatela miasta Stalowa Wola? A zaprosił Pan na Uroczystości Doktor Ewę Sęk z KDK Arka i Motosu Sp. z o.o. Żonę Zbyszka S. Znanego ze sprawy WORD w Tarnobrzegu oraz prezeskę--sekretarkę z Fundacji Uniwersyteckiej M. Kobylarzowową. Powinny one odmówić przyjęcia tych zaproszeń na znak solidarności z faktem niezaproszenia i braku udziału w uroczystościach tych ww. Zasłużonych niezwykle dla miasta osób duchownych.

. MKobylarzowej prezesce FUniwersyteckiej i ex długoletniej sekretarce po zaocznej pedagogice katolickiej na Fili KUL w StWoli załatwił Pan ze odbierała od Premiera flagę jako przedstawiciel świata nauki w StWoli. Szkoda gadać........
Dodano: 10  Maja  2018  20:38:28
~Mieszkaniec
~tak jest, ~jan ........ za jaka kare normalnych ludzi spycha sie w same skrajnosci? PO + PIS = POPIS.
Dodano: 10  Maja  2018  16:32:53
~@jan
@jan chcesz zobaczyć debila, to popatrz w lusterko!!!!!!!!!!! Tyle potrafisz napisać merytorycznie - znasz takie słowo i jego znaczenie, wyznawco dojnej zmiany? Jak widać znasz literki i potrafisz czytac i pisać, co nie znaczy ze rozumiesz co mówisz i.czytasz, ale dla wyznawców to normalne, więc ci wybaczam, ale nie pozdrawiam.
Dodano: 10  Maja  2018  15:18:42
~jan
@ żal, gdybyś nie był debilem to byś wiedział że jedynymi stacjami telewizyjnym propagandowymi to są TVN-24 i POLSAT NEWS. Zanim coś wypocisz to się zastanów co bredzisz bo robisz za idiotę.
Dodano: 10  Maja  2018  13:30:18
~tak jest
Istnieją 3 trolle opozycyjne, które non stop wstawiają hejt pod różnymi nickami. Maja tak przeprane mózgi że już nic do nich nie dociera. Jak by na opiatach ciągle byli. A to TVN i Newsweek tylko i GW. Jeden nadaje z Rzeszowa, drugi z Radomia, trzeci z Warszawy. Tacy "trzej przyjaciele z hejterskiego boiska"... Na to tylko stać totalnych. Na plucie i obrażanie?
Dodano: 10  Maja  2018  10:10:21
~Żal
Pytanie czy to promocja, czy lans, a do tego w telewizji propagandowo rządowej na którą rocznie wydajemy ponad 900 milionów jako podatnicy, ponieważ prezes tego zamieszania i poziom nie jest akceptowalny dla reklamodawców i sponsorów. Co z tej pseudo promocji mamy, po za kosztami organizacji tego lasu z nasze kieszeni? Z Konferencji, rautów lepiej nie będzie, trzeba mniej gadać o sobie a więcej robić po cichu. A po cichu to tylko premie, funkcje, stanowiska, przyrost administracji itd.
Dodano: 10  Maja  2018  07:14:04
~XoX
Czy opozycyjny troll wyrobił pod tym artykułem już swoje 300% normy? Bo bankomat nie wydoli w Metalowcu z wypłatą za ten hejt...
Dodano: 10  Maja  2018  06:27:40
@omlet
Człowiek przesiąknięty nienawiścią zwyzywa każdego, kto ma inne zdanie. Zadałem proste pytanie, a w zamian dostałem same bluzgi. Taki jest poziom debaty publicznej w mieście.
Dodano: 9  Maja  2018  21:36:43
@omlet
Co Nadbereżny zrobił dobrego dla miasta?
Dodano: 9  Maja  2018  21:33:51
~MarBo
czy chociaż część z tej kwoty mogła by pójść na naprawę kanalizacji przy wyjeździe na Bojanów i Tarnobrzeg?
Dodano: 9  Maja  2018  19:22:50
~pepe
jeszcze większy efekt promocyjny dla miasta miały transmisje we wszystkich stacjach po ataku w Vivo.....
Dodano: 9  Maja  2018  18:01:08
~mieszkaniec
~do głupka - za free to Nadberezny otrzymal prezydenture i teraz nam przychodzi za to zaplacic.
Dodano: 9  Maja  2018  17:33:17
~Ormo
Skąd takie liczby, tvpis to niszowa stacja ☺

Załóżmy hipotetycznie że mamy do czynienia z dużym graczem medialnym. Co zyskaliśmy poza tym że pokazali baner Stalowa Wola i garstkę gawiedzi platajaca się po rondzie?
Dodano: 9  Maja  2018  17:13:18
~jasio
o kurde droi tyn premier bierze az 4 melony za 5 minut wystepu
Dodano: 9  Maja  2018  15:51:23
~Mieszkaniec
" Konkretne sumy nie padły. Duży udział mieli we wszystkim sponsorzy, duże polskie firmy, które partycypowały w kosztach imprezy."
Jak zwykle lanser z niedopowiedziami. TVP miala wypelniony czas antenowy i nie musieli robic programu o niekonczacych sie sukcesach jedynie slusznej partii. Sponsorami powinni byc ludzie uwazajacy sie za " najwiekszych patriotow "- wynagradzani z garnuszka zwyklego robola-patrioty - zwlaszcza, ze byla to dla nich promocja a nie tych, którzy faktycznie na to pracują.
Dodano: 9  Maja  2018  14:50:46
~csa
@~do głupka. za free???? no to pokazałeś gościu. nic nie ma za free. nawet jak masz darmowy bilet to ktoś za niego zapłaci, choćby w podatkach. za free??? hahahaha. ale pisiory mają inteligentnych wyborców.
Dodano: 9  Maja  2018  14:47:45
~>>A<<
coraz gorsze te komentarze opozycyjnego hejtera... pijany czy co?
Dodano: 9  Maja  2018  14:43:07
~do głupka
@ marnotrastwo
głupku, nie wywalił 4 miliony, tylko tyle by to kosztowało, a było za free...
Mózg sobie wymień jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem (a pewnie tylko tytuł przeczytałeś matole)
Dodano: 9  Maja  2018  14:41:52
~marnotrastwo
Wywalił chłopaczek 4 miliony by się zobaczyć w reżimowej TVPiS. Marnowanie naszych pieniędzy na byle goowna!
Dodano: 9  Maja  2018  14:11:03
~Leszek
Co nam to da ?
Dodano: 9  Maja  2018  14:09:35
~@umarły
Zdecydowanie masz rację, ja nawet zablokowałem (podobnie jak dla dzieci) by się nie wkurzać przez przypadek natrafiając na tę propagandę jak z PRL! Tego nie da się oglądać, chyba że ma się kaczy móżdżek!
Dodano: 9  Maja  2018  14:09:26
~Bobi
Kiedy korzyści z tej promocji?
Dodano: 9  Maja  2018  14:08:38
" Sam czas antenowy, który został poświęcony Stalowej Woli, na największej antenie ogólnopolskiej TVP, te blisko 2 godziny transmisji…" Żaden z moich znajomych nie ogląda TVPis. Przecież to telewizja przesiąknięta Kaczorem gdzie w kółko transmitowane są pasma samych sukcesów. O naszej TV "publicznej" piszą nawet media za granicą a konkretniej nie zostawiają na TVP suchej nitki.
Dodano: 9  Maja  2018  13:01:27
~hehek
teraz ludzie stąd uciekają, nikt nie planuje tu przyszłości, nikt normalny umiech tylko pis
Dodano: 9  Maja  2018  12:44:53
~matrix
Opozycja krytykuje, ale jak rządziła to nawet tego nie zrobiła, mało kto chciał do Stalowej Woli zaglądać...
Dodano: 9  Maja  2018  12:12:28
~4,5,6
faktycznie promocja, wciągnięcie flagi i koncert to naprawdę promowanie miasta HEHEHE
Dodano: 9  Maja  2018  12:09:06
~hamburg er
aptekarz

ty wudziałes jak maisto sie rozwija ? jedz do rzeszowa a zobaczysz co to jest rozwój miasta niedorozwoju . tam powstaje wszystko a nie ja k w stalowej jak to piszesz budowy . pytam czego to sa budowy ? komu potrzebne ?
mokt tu mie mioeszka tylko nieudaczniki zyciowe . dobrze ze koncze majówke w tym oblesnym pisowskim miescie
Dodano: 9  Maja  2018  09:06:20
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe