Chciał targnąć się na życie, pomogli mu policjanci

Image

Policjanci ze Stalowej Woli interweniowali wobec 25-latka, który chciał targnąć się na własne życie. Mężczyzna poinformował swoją znajomą, że zamierza popełnić samobójstwo. Dzięki szybko przekazanej przez kobietę informacji i reakcji funkcjonariuszy, nie doszło do tragedii.

W sobotę wieczorem do dyżurnego stalowowolskiej policji zadzwoniła mieszkanka Stalowej Woli, która poinformowała, że jej znajomy zamierza popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce, gdzie według zgłoszenia miał przebywać mężczyzna. Funkcjonariusze zastali tam 25-letniego mężczyznę, który w rozmowie z policjantami przyznał, że chciał popełnić samobójstwo.

Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy. Policjanci wyjaśniają przyczyny, dla których 25-latek chciał się targnąć na swoje życie.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
remont

Udało się policjantom? popełnić mu samobója?

~git

Ale tytuł po byku... jest on dziennikarzem a może to zza miedzy wschodniej i tak pisze pierdu,pierdu itd. To już nie jeden artykuł w takim sensie napisany.Koniecznie muszę tę osobę poznać!!!

~J~

A myślałam że tylko ja mam takie skojarzenia z tym nagłówkiem 😂

~Ola

Policja służy mieszkancom miasta jak tylko umie. Do niedawna byłam w szoku jak okazało się że po 24.00 nie mam transportu z imprezy do domu oddalonego od miejsca imprezy o 45 km. Kolega mi poradził żebym się nachlała to mnie policja odwiezie za darmo, wystarczy na siebie zadzwonić na policję i jak już będą widoczni położyć się na chodniku. No niestety policja jeszcze pomaga popełnić samobójstwa, kuwa Gabryśka , posikamy się zaraz.

~Ronin

Co za beznadzieja w tytule
Wy macie dziennikarzy czy każdy u was może pisać

SzoPeN

Właśnie przestałem się śmiać z nagłówka i wreszcie mogę coś napisać... tylko teraz już zapomniałem co.

~pytek

Cyt. :..."Chciał targnąć się na życie, pomogli mu policjanci"... - tytuł artykułu może sugerować, że policjanci pomogli mu w tym, co chciał uczynić, czy tylko ja tak to odbieram?