Odpowie za kradzież roweru
Opublikowano: 9  Maja  2018

Stalowowolscy policjanci odzyskali skradziony rower, należący do mieszkańca naszego miasta. Sprawcą okazał się 17-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę wieczorem oficer dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru należącego do mieszkańca Stalowej Woli. Z relacji zgłaszającego wynikało, że doszło do niej na ulicy Okulickiego. Złodziej ukradł rower pozostawiony przed sklepem bez zabezpieczenia. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 800 złotych.

Podjęte w tej sprawie działania bezpośrednio po kradzieży doprowadziły do odzyskania jednośladu i zatrzymania sprawcy, 17-letniego mężczyzny. Podczas przeprowadzonego przeszukania piwnicy należącej do 17-latka funkcjonariusze odzyskali skradziony rower.

Młody mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe