4. Piknik Rodzinny - Bezpiecznie, zdrowo i sportowo
Opublikowano: 12  Maja  2018

Zabytkowe samochody, konkursy, zabawy, występy artystyczne, malowanie twarzy, smaczne przekąski to tylko niektóre z atrakcji jakie miały miejsce podczas sobotniego 4 Pikniku Rodzinnego „Bezpiecznie, zdrowo i sportowo”, który odbył się na stadionie na osiedlu Piaski.

4 Piknik Rodzinny już za nami. I tym razem dopisała pogoda i uczestnicy. Na Stadionie Sportowym w Rozwadowie było „Bezpiecznie, zdrowo i sportowo”. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Stalowej Woli oraz Parafialny Klub Sportowy „San” przygotowali tyle atrakcji, że czas wśród zabawy mijał bardzo szybko. Jedną z nich była parada aut zabytkowych.

Nie zabrakło występów artystycznych i sportowych zmagań, pokazów służb mundurowych, torów przeszkód, warsztatów, tańca, śpiewu i wielu wielu innych fantastycznych rzeczy. W sobotę można było pomalować sobie twarz, zrobić fryzurę i manicure, a także zjeść coś smacznego.

W organizacji pikniku pomogło również Stowarzyszenie Pomocna Dłoń. Zadanie było współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej”.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~sluchacz
ten zespol co gral na koncu porazka, graja moze jeszcze w miare ale ten spiewajacy chlopak niech lepiej nie spiewa, moze niech zacznie rysowac, bo spiewac kompletnie nie potrafi
Dodano: 13  Maja  2018  16:21:43
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe