Get Adobe Flash player

Czy w Radomy郵u nad Sanem mo瞠 brakn望 wody?
Opublikowano: 12  Maja  2018

Na zewn徠rz panuje upa, od dawna nie by這 porz康nego deszczu. Przelotne opady, burze ledwo zraszaj trawniki. W Radomy郵u nad Sanem mieszka鎍y musz ogranicza zu篡cie wody.

Gmina poinformowa豉 odbiorc闚 wody z wodoci庵u publicznego Gminy Radomy郵 nad Sanem, 瞠 w zwi您ku z trudn sytuacj pogodow konieczne jest czasowe ograniczenie w korzystaniu z wody z wodoci庵u.

- Apelujemy o nie u篡wanie wody z wodoci庵u do cel闚 innych ni socjalno- bytowe. Prosimy o nie u篡wanie wody z wodoci庵u do podlewania upraw i trawnik闚, nape軟iania basen闚 i innych zbiornik闚 wodnych. Informujemy 瞠 nie stosowanie si do w/w zasad mo瞠 spowodowa pogorszenie si jako軼i wody, spadek ci郾ienia lub spowodowa przerwy w dostawie wody. Jednocze郾ie informujemy 瞠 nieuprawnione korzystanie z hydrant闚 wodnych stanowi przest瘼stwo i ujawnienie takich przypadk闚 b璠zie skutkowa這 powiadomieniem organ闚 軼igania- czytamy na stronie Gminy.

Brak wody jak wida nie grozi mieszka鎍om. Trudno jednak b璠zie zrezygnowa z podlewania upraw przy takiej pogodzie. Kilkudniowe przest鎩 w dostarczeniu wody ro郵inom w przydomowych ogr鏚kach grozi wyschni璚iem i ca趾owity zniszczeniem plon闚, chyba, 瞠 kto posiada w豉sn studni lub ma dost瘼 do innego uj璚ia wody.

Komentarze

Strona: 1/1 Wy鈍ietlaj po:

~~~~~~~~~~~~~
Problemem jest co innego - ceny wody s do嗆 wysokie, ale niestety podobnie jak w Nisku liczniki nie plombowane... Ja jak poprosi貫m o zaplombowanie licznika wody to 鄉iali si ze mnie 瞠 chyba za bogaty jestem... znaczy proceder jest znany ale lepiej nic z nim nie robi
Dodano: 14  Maja  2018  08:44:51
~I ΜOO
to 鈍ietnie ja ma szpica i studnie nie korzystam z wodoci庵u w razie czego zapraszam to pocz瘰tuje przy okazji wszyscy kt鏎zy leja szamba na pola niech przemy郵 spraw ze teraz z uj耩 typu studnia nie da si pic wody bo syf
Dodano: 13  Maja  2018  07:27:27
~jasio
i ma造m
Dodano: 12  Maja  2018  22:24:42
~jasio
no to swietna 這kazja 瞠by podnie嗆 ceny asz popyt wyrowna si z cienka rurka
Dodano: 12  Maja  2018  22:22:35

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozosta貫