Jeszcze w maju ruszą prace remontowe na ulicy Leśnej

Image

Od dawna mówi się o potrzecie remontu ulicy Leśnej. To chyba najbardziej zaniedbaną drogą należącą do miasta. W końcu się to jednak zmieni. Jeszcze w maju mają ruszyć prace drogowe.

Ulica Leśna ma około 280 metrów i jest często wykorzystywanym skrótem z ulicy Mickiewicza do ulicy Staszica. Wielu kierowców wybiera tę drogą omijając światła na skrzyżowaniu.

- Podjąłem decyzję o remoncie tej ulicy. Powinien on rozpocząć się jeszcze w maju. Droga będzie mieć dwie warstwy nawierzchni asfaltowej, będą również wykonane z dwóch stron asfaltowe ścieżki pieszo- rowerowe tak, aby również połączyć tę ulicę z siecią ścieżek rowerowych od ul. Solidarności, Ofiar Katynia do ul. Mickiewicza oraz Energetyków- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Jeżeli wszystkie prace projektowe oraz uzgodnienia z Rejonem Energetycznym dojdą do skutku bez kłopotów, to jeszcze w tym roku również na ulicy Leśnej powinno zostać zainstalowane nowe oświetlenie.

Na Leśnej nie będzie zdzierany asfalt, lecz na istniejącą nawierzchnię nałożona będzie nakładka, wzmocnienie, a na to 2 nowe warstwy asfaltu. W dalszej kolejności zostanie wyrównane pobocze. Szacunkowy koszt tego zadania to 300 tys. zł.

- Przy tej ulicy powstanie duże osiedle mieszkaniowe, minimum 6 bloków, po budowie tego osiedla będziemy myśleli o docelowym projekcie realizacji tej ulicy- zapowiada prezydent.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~jan

@ sasiadskarpa, coś ci się pomyliło żadnych bloków na SKARPIE nie będziemy budować bo tam nie ma miejsca na bloki. Jedyne co zrobimy na tej skarpie to nowe ławeczki i zasadzenia bezpiecznych drzew bo te wycięte groziły śmiercią przypadkowym osobom.

~sasiadskarpa

Drzewa sa wycinane pod bloki,z tym mozna sie zgodzic,bo bieda az piszczy i brak mieszkan.W takim razie po co beda budowane bloki na skarpie?tam zawsze byl teren podmokły.Drzewa tam znikneły .

manukun

@jan
Swoje upodobania seksualne zachowaj dla siebie. Na ul. Orzeszkowej budowa bloków nie wywołuje skandalu, bo nikt nie zmienia jej przebiegu. Na ul. Leśnej najpierw zostaną wydane pieniądze na remont ulicy, po czym zostanie ona przebudowana. Po co marnować pieniądze? Nie można od razu zaprojektować docelowego układu drogowego?

No tak, przecież teraz rok wyborczy i trzeba wszystko rozgrzebać.

~jan

@ hejterów na ulicy ORZESZKOWEJ też są budowane bloki takie jak będą budowane na ulicy LEŚNEJ i ulica ORZESZKOWA nie została w ogóle rozjechana. Następnym razem zanim coś wypocicie to najpierw trzaśnijcie z całej siły o ścianę swoją pustą makówką może coś wam to pomoże. Po za tym powiedzcie tym wszystkim co czekają na mieszkania na ulicy LEŚNEJ że PAN PREZYDENT L.N. wycina tam drzewa to dostaniecie takiego kopa w dupę że już nigdy idiotyzmów nie będziecie wypocin pisać.

~zbowid

"jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"robia zle nie robią zle PISowcy POsrancy katole rydzole i hgw co jeszcze .nie pojebało was wszystkich bez reszty?To jedyna droga w takim stanie od dziesięcioleci zapomniana przez wszystkich .A w brew pozorom bardzo ważny kawałek.Ruszy się jakikolwiek temat i "jedziemy"wyzwiska ,ortografia ,przynależność polit. wiara...................wszystko jest na tapecie NIC TAK polactwa nie rajcuje jak skakanie se do oczu.Strach sie na ulicy przeżegnać

manukun

@model
Ul. Solidarności rozkopana,ul. Energetyków rozkopana. Za niedługo rozkopią ul. Grabskiego i równoległą do niej drogę przez hutę. Przecież to niepoważne! Byle przed wyborami, byle ludzie gadali dobrze. Żadnej odpowiedzialności.

~Poziom

PRL taki poziom portalu. Pisanie na hurra, żadnej korekty tekstu. Komentarzy też nikt chyba nie czyta.

PRL

Od dawna mówi się o potrzecie remontu ulicy Leśnej. Nie jestem zwolennikiem napinania się z ort. i stylistyką, ale weźcie to poprawcie proszę.

~kaczkos

Pisiory tak drogi remontuja zeby było drogo.Niech jeszcze słupki biało czerwone poustawiaja co dwa metry przy tej drodze,bedzie drozej i firma zarobi.

~Model

Pierdzicie za każdym razem co by nie robił. Co innego gdyby robić tą drogę od nowa a za jakiś czas ją rozjezdzić autami a co innego polożyć nową warstwę ścieralną asfaltu. Bloki może powstaną może nie .. może za rok może za 5 lat. A droga jest potrzebna teraz. Jechałem tam rowerem ostatnio to stwierdzam że jest to walka z dziurami na zmianę z jadacymi samochodami.

Idzicie sobie wyznawcy ślunzaka pobiegajcie gdzies po lesie i pokrzyczcie albo zw*lcie gruche to może wam ciśnienie troche zejdzie.

manukun

@szok
Stała, bo nikt rozsądny nie remontuje drogi tuż przed jej rozbudową. Raz, że przebudowany miał być układ drogowo-kolejowy, dwa - planowana była zmiana przebiegu drogi w związku z budową hotelu i sprzedaży gruntów pod biurowce. Zamiast tego będzie nowy asfalt, który za kilka lat będzie wymagał przebudowy po rozjezdzeniu przez ciężarówki z budowy - uwaga - bloków mieszkalnych! Pod samą strefą przemysłową.

Rzeczywiście, tak prężnej głupoty jeszcze nie widziałem.

~csa

@szok jesteś typem ignoranta i pelikana co wszystko łyka. wszystko rozchodzi się o fundusze. ale ty pewnie myślisz,.... a sory ty nie myślisz. umiech

~Do szok

Szok na kredyt można wszystko zrobić czego byś tylko zapragnął !
Tylko kto ten dług będzie spłacała to pomysł sam .

~szok

Ona od 20 lat stała taka właśnie i "SIE NIE DAŁO".
Przeszedł młody prężnie działajacy prezydent i nagle się okazało "że się da".
Stad to ujadanie i hejt, bo wyszło nicnierobienie wcześniejsze.

~Janusz

Lidlowi trzeba drogę zrobić

~kierowca

Nie mam nic do remontów ulic i jestem za tym ale rozwalać wszystkie ulice w jednym czasie to jakieś niedorzeczne. Takie coś może tylko wymyślić osoba bez wyobraźni, siedząca tylko za biurkiem. Zapewne mało taki jeździ po Stalowej i nie widzi, że coraz bardziej staje się ona zakorkowana.
Tylko patrzeć zamkną całkiem Energetyków, Solidarności już zamknięta, zamknie Mickiewicza, Żwirki i Wigury, Zamknąć jeszcze JPII i Okulickiego i będziemy w bardzo szczęśliwi bo drogi nam się budują.
Zróbcie najpierw Energetyków i Solidarności a dopiero grzebcie się na Leśnej bo takim chaosem tylko utrudniacie ludziom życie.

~Zuza

Tess, a możesz teraz napisać to samo po polsku, używając mózgu i przecinków?

~Tess

Witaj Polsko ot co jakieś było moje zdziwienie ze aż po 26 latach napiszę parę słów droga ta to męka przez udrekr poezji jaka Jaś chodził i mu się ta droga snila tyle lat coś się stało droga Polsko ze nagle to on ten jedyny załatwia wreszcie porządek w tym niezłym kraju w tym zasranym miejscu jak stalowa co sie stalo nagle plan 6 letni szkół w łeb bo ba na tyle lat chodzenia po pańskim koniu po dywanach złotych wreszcie jest odcinek złoty łącznik a ja już mmialem dość waszych mord waszych uśmiechów waszych obietnic ze za rok może dwa nareszcie złoty lód dotanie drogę droga przez meki pańskie jakie trwały prawie 30 lat można by powiedzieć cud a może jednak nie to wybory może a może i nie malowanie i spawanie cud nad sanem ze na pochodzie 1 mojowym nawet Gomułka nie załatwił nowego asfaltu nawet jak Wałęsa odwiedZił nasze miasto też obiecał czyżby cud nie to nie cud Panie prezydencie to ta cholota dostanie nową droge bo uda wybory a ja myślałem zy my naród pracujący musi za nią zapłacić wstyd że po 30 latach chodzenia opadła z.wiary ze ona powstanie taka ładna Nowa droga..Musze iść do Częstochowy.Panie prezydencie zostaje jeszcze załatwić sprawę z przejścia na.od ozet.dlaczego dotej pory zaden z was nie zalatwil sprawy z przejściem od strony torów gdzie kończy się wraz z skrzyzowaniem przejście jak i koniec ścieżki dla rowerów na wysokości domu tej osoby czy nadal Pan będzie zczekal na cud30 lat czy jak jakąś babcia zginie to się zrobi droga do gosciola to droga przez mękę kto się zatrzyma przed przejściem i puści pieszych może ktoś z R.N.I..skrzyżowanie ni skonczono wiele.lat a do kościoła czy szkoły dzieci przebiegają Koło samochodów a wystrczy dokończyć ścieżkę 40 metrów i będzie prawdziwy -CUD

~Tess

Witaj Polsko ot co jakieś było moje zdziwienie ze aż po 26 latach napiszę parę słów droga ta to męka przez udrekr poezji jaka Jaś chodził i mu się ta droga snila tyle lat coś się stało droga Polsko ze nagle to on ten jedyny załatwia wreszcie porządek w tym niezłym kraju w tym zasranym miejscu jak stalowa co sie stalo nagle plan 6 letni szkół w łeb bo ba na tyle lat chodzenia po pańskim koniu po dywanach złotych wreszcie jest odcinek złoty łącznik a ja już mmialem dość waszych mord waszych uśmiechów waszych obietnic ze za rok może dwa nareszcie złoty lód dotanie drogę droga przez meki pańskie jakie trwały prawie 30 lat można by powiedzieć cud a może jednak nie to wybory może a może i nie malowanie i spawanie cud nad sanem ze na pochodzie 1 mojowym nawet Gomułka nie załatwił nowego asfaltu nawet jak Wałęsa odwiedZił nasze miasto też obiecał czyżby cud nie to nie cud Panie prezydencie to ta cholota dostanie nową droge bo uda wybory a ja myślałem zy my naród pracujący musi za nią zapłacić wstyd że po 30 latach chodzenia opadła z.wiary ze ona powstanie taka ładna Nowa droga..Musze iść do Częstochowy.Panie prezydencie zostaje jeszcze załatwić sprawę z przejścia na.od ozet.dlaczego dotej pory zaden z was nie zalatwil sprawy z przejściem od strony torów gdzie kończy się wraz z skrzyzowaniem przejście jak i koniec ścieżki dla rowerów na wysokości domu tej osoby czy nadal Pan będzie zczekal na cud30 lat czy jak jakąś babcia zginie to się zrobi droga do gosciola to droga przez mękę kto się zatrzyma przed przejściem i puści pieszych może ktoś z R.N.I..skrzyżowanie ni skonczono wiele.lat a do kościoła czy szkoły dzieci przebiegają Koło samochodów a wystrczy dokończyć ścieżkę 40 metrów i będzie prawdziwy -CUD

~ino

I dobrze takie drzewa samosiejki to jeden syf pylący. Tylko alergię powodują.

~bobek

Nadberezny znowu podpisał wycinke drzew przy drodze Lesnej przy okazji remontu.Bo sam kiedys powiedział ze drzewa sa niebezpieczne .Znikną drzewa przy poboczu .Sprytnie wykombinował nazywajac wycinkę drzew remontem.

~ewe

Krzysiu-debil totalny to Ty jesteś.Myślisz jak mały Krzyś i tyle w tym temacie.
Jeszcze nie raz będziesz jechał tą ulicą.
BRAK SŁÓW i szkoda pisać.

KRZYSIU

Debil po prostu debiil może remontować drogę mając świadomość przyszłego ruchu sprzętu ciężkiego