Mariusz Szymański nie jest już Prezesem Stali

Image

W poniedziałek odbyło się zebranie Rady Nadzorczej piłkarskiej spółki Stali Stalowa Wola. Podczas niego odwołano dotychczasowego prezesa klubu.

Mariusz Szymański został odwołany podczas tajnego głosowania. Przewodził klubowi od 2014 roku.

Równocześnie, na czas określony, jego miejsce zajął szef Rady Nadzorczej Zbigniew Rogowski. Okres jaki będzie pełnił funkcję prezesa oznaczono na trzy miesiące. W tym czasie nie będzie pobierał wynagrodzenia pełniąc swoje obowiązki społecznie.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Gol

A co mnie obchodzi jakiś tam Glik a kto się zlituje nad tymi dziećmi cierpiącymi lub głodującymi na świecie w szpitalach na wojnach czy ktoś o tym coś kolwiek pisze? Nauczyli się tylko Ci POstkomuniści pokazywać tych złodzieji i szubrawców oszukujących głupi Naród i tylko nawałka lewandowski i glik a g.....no nas to obchodzi .

~Duszan

Zibi ma doświadczenie,był już prezesem KS Juvenia Stalowa Wola.

~kuzyn

Żak traktuje klub jak swoje podwórko na Brurdzach. Już Szlęzak skąd na nim zęby więc pewnie i Nadbereżny to nie ruszy, bo nie ma jak.Ludzi ma wodexie traktuje jak psy,w klubie oprócz wybrańców też i nikt mu nic nie powie. Kibice byli fajny jak byli potrzebni, a teraz już widocznie nie są. Jest bezwzględny o żeby nikt to nie wysadził że stołka to otacza się głupszymi od siebie. Teraz wybrał idealnie .

~lolek

swietna wiadomosc ze choinkowego juz nie ma, tragiczna ze rogowski jest

~lolek

swietna wiadomosc ze choinkowego juz nie ma, tragiczna ze rogowski jest

~sienieznam

ludzie!!! mały mściwy żak nie jest właścicielem wodexu!!! dawanie na sport to jego zas...ny obowiązek ,po to to kiedyś ktoś wymyślił żeby klub sobie radził .To nie są jego pieniądze to nie jego firma i mam w dupie ,że ten człowiek chodzi wiecznie naburmuszony i wszyscy dookołą niego skaczą bo pan prezes nie da

~dziadek

To kto to bedzie teraz woził do pracy Bronek? Czy prezes będzie z buta naginał?😂😂😂 Czuje w lecie mega transfery. 😂😂😂

~Kibic

Jestem kibicem 40 lat,przez 25 oglądam wyczyny mości prezesa Żaka dlatego nic mnie już nie zdziwi. Powiem krótko największe zło naszej piłki to jest właśnie Żak i jego sitwa. Kotulski, Rogowski,Kaczmarski,Chmura. Co jeden to lepszy. Kibice byli dobrzy jak byli potrzebni a teraz czas sie ich pozbyć bo za dużo wiedzą, za dużo chcą i myślą samodzielnie. Chcieliby więcej kasy, awansu, a Żak wręcz odwrotnie. Nie Bedzie już dawał bo się obraził. Takie ma prawo,jest właścicielem i klubu i wodexu, ale żeby cięcia że stadionu co nie umie włączyć komputera i ma zabrane prawko za pijaństwo zrobić prezesem to już jest szczyt szczytów. Ciekawe gdzie teraz jest Pan Rogowski otwiera magazynki ma stadionie czy snuje z Żakiem plany o potędze Stali w 3 lidze.

~no name

O znowu głupi nadaje.

~XXX

Dokonali znamienitego wyboru hihihi😉kogoś pogieło do reszty.co ma to miasto przecież ma akcję to nie powinno pozwolić na taką kompromitację. Szkoda tej drużyny pokazała że grać potrafi, ale jak ktoś jest niewygodny to się co zalatwia rachu ciachu

~STALÓWKA

Co nas pecie obchodzi o czym słyszałeś. Stul dupe hehe

~kim un

jaki ten rogowski ma kompentencje żeby piłka sterować w tak powaznym klubie bo jak chodze na STALÓWKE 20 LAT TO O TAKIM OSOBNIKU NIGDY NIE SLYSZALEM HEHE smiech2

~Kibic

Hihihihi Bynek dopiął swego, a myślałem że nikt się na niego nie nabierze. W klubie teraz zagnieżdzą sie znani i utalentowani Kijak i Wieprzęć. Długo to nie potrwa.

~jacek

No to leci kabarecik. To mu chłopek podziękował.

sebastal

No nie zagrzeje bo sam powiedzial ze gora 3 miesiace... wiec w sam raz zeby polozyc wszystko na lopatki.

~ktoś

Senior,uwierz mi że wiem o czym mówię. Mailem kontakt z jednym i drugim. Brak słów. Jak myślisz że nic nie robili tylko leżeli, to....gratuluję. Aplikuj do klubu bo coś czuję że Rogowski długo tam nie zagrzeje miejsca. Powodzenia.

~Adam

Murzyn zrobił swoje,murzyn może odejść 😁😁😁

~senior

do ~ktoś
Podsumowałeś część mojej wypowiedzi ale w jednym się mylisz, w sprawie Pana Szymańskiego
cytat: jak ktos narzeka na Szymanskiego to nie wie o czym mówi
To się zapytam co takiego zrobił Pan Szymański podczas swojej prezesury oprócz jak to nazwałeś: chronili d...pę Żakowi.
Czy zadaniem prezesa jest chronienie d...py komuś, jak się obejmuje takie stanowisko to się nie wymaga wizji i charakteru? Prezesem się bywa a nie jest.

~zyzy

A zabrać Żakowi plac targowy! Albo Nadbereżny ma jaja albo nie! Jak to jest że ZKS ma plac targowy, dotację z miasta, umowy reklamowe z miasta i jeszcze kasę z wodexu? Może ktoś to wyjaśni?

~ktoś

Hahaha bo Tamok Żak jest jedyny nieomylny, a prawda jest taka że przez ostatnie lata to wlaśnie kibole na czele z Szymańskim i Zającem chronili d...pę Żakowi, a jak mówiłem że to on jest całe zło stalowowolskiego sportu to go bronili, że niby taki sponsor. A spondor jak.sie obrażał to wypowiadał umowy zawodnikom, a teraz Żak wypiął d...ę i na kibiców i zawodników. Cały Pan Tamok Żak. Pasuje powiedzieć-a nie mówiłem , ale szkoda mi naiwniaków . Ja grałem w piłkę w Stali i wiem coś o tym i jak ktos narzeka na Szymanskiego to nie wie o czym mówi, bo ja miałem przyjemność z panem Żakiem parę razy. Szymański to się ogadał, ale był za dobry dla zawodników, i jak przyszło co do czego to zawsze odpuścił. Ci co byli wiedzą to najlepiej. A jak już coś się działo złego W stosunku do zawodników to wlaśnie za przyczyną Pana Żaka który płacił i wymagał od prezesa. No i jeszcze do tego gumowe ucho Wieprzęć chrześniak Żaka i masażysta Bartek.
Pewnie teraz wrócą do klubu bo ktoś musi odnosić prezesowi.

~@do_Dobry

No to oświeć nas co to za szare eminencje bo nie wiemy.

Pytam co robił prezes Szymański przez czas swojej prezesury? Co zrobił Prezydent, co zrobił zarząd ZKS, co zrobił Wodex? Jakieś podsumowanie będzie? Zawsze tylko cisza i zero informacji na temat klubu i PSA. Czekamy na komentarz wszystkich stron.

~Kibol

Wodex dawal i ma DAWAĆ na sport. Czy się to prezesowi tej firmy podoba czy nie. Jest jeszcze Kasa z placu targowego na mlodziez. No ale jak dało miasto i jest pro junior to po co wydawać kasę wodexu...
Jak był problem że szrekiem to kibice cacy. Jak był problem z halą targową to kibice pomóżcie. Teraz kibole są źli i nieudolni. To co przez 7 lat miał ktoś klapki na oczach i nie potrafił ich rozliczyć i wywalić. A może łańcuchami się przywiązali do stołków.
Oby nagle znalazły się pieniądze bo to podstawa.
I powodzenia dla nowej marionetki pana wszechmogącego.
Stal zasługuje na lepszy byt ,niestety prywatne rozgrywki szkodzą temu klubowi.

~Kibol

Wodex dawal i ma DAWAĆ na sport. Czy się to prezesowi tej firmy podoba czy nie. Jest jeszcze Kasa z placu targowego na mlodziez. No ale jak dało miasto i jest pro junior to po co wydawać kasę wodexu...
Jak był problem że szrekiem to kibice cacy. Jak był problem z halą targową to kibice pomóżcie. Teraz kibole są źli i nieudolni. To co przez 7 lat miał ktoś klapki na oczach i nie potrafił ich rozliczyć i wywalić. A może łańcuchami się przywiązali do stołków.
Oby nagle znalazły się pieniądze bo to podstawa.
I powodzenia dla nowej marionetki pana wszechmogącego.
Stal zasługuje na lepszy byt ,niestety prywatne rozgrywki szkodzą temu klubowi.

~TAMOK

Szefowie się zmieniają, dyrektorzy się zmieniają, prezesi się zmieniają a Żak był, jest i będzie! BARDZO TO WSZYSTKO DZIWNE...

~Hgw

Senior A kim jest k....a Żak że jak chce to daje kasę A jak nie to nie daje? Co jego nie można odwołać? Może to w nim jest problem? Jak to jest że wszyscy się zmieniają a Żak i Kaczmarski są zawsze? Ależ wy jesteście naiwni. Żak przez lata robił co chciał rękami kiboli, a teraz stwierdził że idą wybory i jest tak mocny że poradzi sobie sam.

~junior

Żart roku -Żak dawał kasę umiechumiech Chyba odwrotnie miało być. Żak to mógł jedną butelkę wody dać i koszulkę w 50 pralkach wyprać. Obudź się chłopku. Koszykówka do dziś się wodą od Żaka opija.

~rodzic

To prawda kibice mieli swój czas, szkoda że część tego czasu stracili na walkę ze Szlęzakiem w którą wciągnął ich właśnie Żak. Jakby nie patrzeć Żak robi co chce i kiedy chce.A za wychowanków przypominam że odpowiada Pan Kaczmarski i ZKS o którym lepiej nie mowić, bo tam jest dopiero towarzystwo wzajemnej adoracji.Nie ma przypadku, że nie tylko w naszej Stali nie ma wychowanków, bo nie ma ich nawet w żadnym klubie 3 ligi. To jest kompromitacja systemu szkolenia za który odpowiedzialny jest właśnie ZKS Stal i ma ktory podejrzewam idzie większy hajs niż na 1 drużynę. Przynajmniej próbowali coś robić i za to szacunek. Zobaczymy teraz co będzie. Czy nagle się coś zmieni, czy będzie tylko narzekanie na poprzedników, na dziurę w budżecie, no i w końcu znowu na słabych wychowanków.

~Dobry

Sedno problemów jest gdzie indziej. Szare eminencje zagniezdzily się w ZKS i na wodexie. Wypchali z klubu kosza jednocześnie go topiąc. Wypchali z klubu zawodową piłkę i właśnie chcą się jej pozbyć całkowicie bo zabrali akcje z SKSSW i będą je wciskać miastu. Bawią się w szkolenie młodzieży a i tak nikt ich nie rozlicza bo wszyscy skupiają się na wynikach 1 zespołu i jada po Szymański gdzie są nasze talenty. Połowa nie odróżnia klubu ZKS od spółki nie mówiąc już o wplataniu w to wodexu który gdyby nie spółka i tak musiałby lożyć na sport zawodowy.
Obudzić się ludzie bo już taki numer zrobili z koszem. Był rok szumu i tyle. Oby otrzezwial prezydent i nie dał się wkręcić w to gowno. Chociaż jest w ciężkiej sytuacji bo buduje stadion i rok wyborczy. Szkoda chlopa

~senior

Dobrze pamiętam jak Pan Szymański przejął stery po Szlage zapewniając że zmieni się zarządzanie, myślenie i podejście do piłki nożnej w Stalowej. Mieli być wychowankowie, szkolenia, trenerzy itp. Pan Szymański miał dużo czasu na ogarnięcie tych spraw ale zaprzestał na prezesurze. Jak Pan Żak dawał kasę to był cacy ale jak przestał to widzę że już nie jest cacy. Tacy z was prezesi, mieliście swój czas ale go nie wykorzystaliście kibice czy kibole. Żak was załatwił jak chciał. I nie płaczcie jak baby bo daliście dupy (co sezon obrona przed spadkiem to jest szczyt waszych działań) - wstyd. Dodam jeszcze że bufonadą i arogancją z waszej strony zyskaliście wielu nie przychylnych wam osób ale to wasz problem. Tyle w temacie.

jazda

Kibic, to dzięki szymanskiemu między innymi pilkarze nie dostawali kasy na czas i są zaległości. Akurat sporo wiem co się dzieje obecnie w klubie i zapewne więcej od ciebie. Ale to nie jest sprawą na internetowe pogaduszki i hejty. Ale jedno ci napisze. W pewnym meczu jak jeden z zawodników dostał w Boguchwale czerwona kartkę, to wiesz co mu powiedział Szymański, że nie jest mu szkoda, że ma kartkę i zostaje wykluczony na 2 kolejki. Będzie za tym, żeby i napisze, aby nie grał przez 3 mecze. A jeżeli jeszcze raz ktoś weźmie mały głośnik na wyjazd do autobusu, to lepiej, żeby tego nie zobaczył, bo go rozwali. I co tak prezes nawet nie powinien mówić do zawodnika. Dobrze, że szparaga już nie ma jako prezes, bo każdy miał go po dziurki w nosie.