Licencja dla Stali po odwołaniu

Image

Stal Stalowa Wola dostała licencję. Nadal będziemy grać na boisku w Boguchwale!

W środę 13 czerwca 2018 roku Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowej Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpatrzyła odwołanie Stali Stalowa Wola na ubiegłotygodniową decyzję.

Komisja na swoim posiedzeniu na początku czerwca rozpatrzyła wnioski licencyjne Klubów II ligi. Po ich analizie postanowiła nie przyznać licencji na sezon 2018/2019 Stali Stalowa Wola. Klub się odwołał i otrzymał zmianę decyzji. Przyszły sezon, z powodu remontu własnej infrastruktury sportowej przy ulicy Hutniczej, będziemy rozgrywać w Boguchwale (tak jak to miało miejsce do tej pory).

Jak czytamy na stronie PZPN:

W dniu 13 czerwca 2018 roku odbyło się posiedzenie Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN. Na posiedzeniu Komisja rozpatrzyła odwołania Klubów Stal Stalowa Wola oraz GKS Bełchatów od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. W związku z powyższym Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła o podjęciu poniższych decyzji. W stosunku do Klubu Stal Stalowa Wola: a) Zmienić decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych w ten sposób, że przyznaje Klubowi Licencję na rozgrywki II ligi w sezonie 2018/2019 z nadzorem Infrastrukturalnym. b) Nałożyć na klub sankcję regulaminową w postaci kary pieniężnej w wysokości 3.000 zł (trzech tysięcy złotych) w związku z naruszeniem dyscypliny procesu.

Licencję po odwołaniu otrzymał również GKS Bełchatów.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
jazda

antystal czyli Piotrowski wypierdalaj. Skonczyłeś już?.

~antystal

Musimy się wstydzić i za kopaczy i za kiboli bo gdzie nie pojada wpiernicz dostają !!!!!!!!!po co nam dziadostwo jeszcze na następny rok to miasto zasluguje na szacunek ale oni nie maja szacunku (kopacze i kibice)w całej Polsce polewka tylko z nich gdzie nie pojada !!!!!!!!!Szkoda tylko naszej podatnikow kasy utopionej już w paru milionach a pożytku zadnego!!!!!!!

~VOX

@Jazda fanatyku. Ledwo się utrzymali, tak jak przez ostatnie kilka sezonów (dwa dzięki Częstochowie). Ostatnio ZAWSZE jest walka o utrzymanie. Ta drużyna to wstyd dla miasta. I nie ma już na dobre i na złe. Polacy oduczyli się śpiewać "Nic się nie stało". Stalowa Wola chce jakości a nie bylejakości. To bagno trzeba rozwalić i zbudować od nowa, nawet kosztem spadku do niższej ligi. Skumasz to ? Raczej nie.

manukun

@jazda
Widzę, że pisanie do Ciebie nie ma sensu...

jazda

Manukun dupa boli, że klub się utrzymał i dostał licencje. Na przekór takim właśnie debilom jak ty piłkarze utrzymali II ligę. Spinaj się dalej, bo tylko to Ci zostało.

manukun

Żeby była jasność - fajnie by było, gdyby zawodowa piłka nożna w mieście działała i przyciągała na stadion tłumy. Ale w obecnej sytuacji finansowej miasta, które ledwo zipie finansowo i od przyszłego roku będzie spłacać kredyty po prawie 20 mln zł rocznie, nie ma możliwości utrzymywania klubu.

Tutaj trzeba gruntownych zmian, a nie wymiany prezesa. Dopóki kibice sami będą wyganiać ludzi z meczów, lepiej nie będzie. Pójdzie stary emeryt pamiętający ekstraklasę i jak usłyszy: "skacz albo wypier*****", nie przyjdzie już wcale. Tak samo jak jego rodzina, sąsiedzi i znajomi. Rodzic z dzieckiem też tam nie przyjdzie, bo się bluzgi sypią i można jeszcze w łeb dostać.

W mniemaniu kibiców winny ten sytuacji jest każdy dookoła, tylko nie oni.

manukun

@jazda
Twoja głupota mnie bawi. Sm puszcza clickbaitowe artykuły o piłce nożnej, a ty się podniecasz i dorabiasz ideologię. Media w tym mieście mają głęboko w dupie ten skompromitowany i zadłużony klub sportowy. Jak już piszą, to dla wywołania oburzenia kibiców posłusznie nabijających wyświetlenia strony i hajs z reklam.

Poszukajcie sobie w końcu jakiegoś sponsora. Ile jeszcze miasto ma finansować tego trupa?

~zmartwiony

Zmiana prezesa chyba nie podziałała...
Klub ma przeogromne długi wobec swoich piłkarzy i trenerów, a teraz dodatkowo pozwala sobie na niepotrzebne kary. Może najpierw trzeba skupić się na wypłatach dla nich (to nie jest praca charytatywna), bo to oni odpowiadają za sukcesu naszej drużyny. Niedługo nigdy nie będzie chciał reprezentować naszej Stalówki, a tym bardziej nikt nie będzie chciał tu szkolić dzieci. Sytuacja będzie jeszcze gorsza!! Czy na prawdę tego chcemy? Czy nikt nie widzi, że dalej osobami zarządzającymi w klubie są osoby z tej samej 'paczki'? Może trzeba się zastanowić nad zatrudnieniem kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie na temat polepszania sytuacji finansowej oraz budowania renomy?

~Adam

Dopuki finansujemy ten szajs z podatków to możemy to oceniać pachruściu.

~StowJPII

Brawo Zibi Rogowski. To Twój pierwszy sukces jako prezesa. Oby były następne.

~no name

Trenejro zostaje,ten szrot kopaczy też.Dobrze że chociaż tego szparagowego pogonili.Znowu będzie walka o utrzymanie.Ale drugi raz cud już chyba się nie zdarzy.

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

~dupacicho

Dupa cicho lamusy. Macie gula, że się utrzymali hahahahah

oj szkoda mi was bezmózgi

TYLKO STAL ZKS !

jazda

I co pismaki że stalowego miasta. Tak się podniecaliscie, że stalowa nie dostanie licencji i zaraz trzeba było napisać. I co głupio rewanż, bo dostała.

sebastal

A to cos nowego? sytuacja jak co sezon od kilku lat. Myslisz ze kogos w klubie stac na takie zabawy??

~Antena

Ile nas to kosztowało? Starczyło z tej "premii" za utrzymanie przeznaczonej z UM kiedy było jeszcze kilka meczy "do wygrania" żeby się utrzymać? 😎
Jest jakieś logiczne wytłumaczenie na to bagienko?