Za naruszenie przepisów straciła prawo jazdy

Image

W przydrożnym rowie zakończyła jazdę 46-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego. Na szczęście, ani kierującej skodą octavią, ani 43-letniej pasażerce tego samochodu, nic się nie stało. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali 46-letniej kobiecie prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 10 na drodze wojewódzkiej nr 855 pomiędzy Lipą a Zaklikowem. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wnika, że 46-letnia kobieta kierującą samochodem marki Skoda Octavia rozpoczęła manewr wyprzedzania pojazdu mercedes sprinter, którym jechał 65-letni mieszkaniec Kraśnika w momencie, gdy kierowca mercedesa wykonywał już manewr wyprzedzania rowerzysty.

Kobieta po wyprzedzeniu mercedesa, wpadła w poślizg, straciła panowanie nad samochodem i dachowała w przydrożnym rowie. Na szczęście podróżującym skodą osobom nic się nie stało. Policjanci ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Funkcjonariusze, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, zdecydowali o zatrzymaniu 46-letniej kobiecie prawa jazdy. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

KPP



Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Marek

Jakby nie wychodziła z kuchni to zdarzenia by nie było.

~Mndam

Tu pisze tylko o kobiecie że to jej wina a busista nie naruszył żadnych przepisów? Skąd mamy pewność że on jej nie wyjechał teraz to tylko świadek by się przydał... A co do prawka to co to za sprawiedliwość jej zabrali a jemu nie? Coś jest nie tak w takim razie

pawcio1972ra

Miałem tam taką samą sytuację, wyprzedzałem busa a ten nagle zajechał mi drogę. Ja zdążyłem wyhamować.Tu podejrzewam że była ta sama sytuacja, gość nie spojrzał w lusterko.

~wiktoria

klawesyn masz racje tak wlasnie bylo

~stefcio

Tablica RST i wszystko jasne !!!!!!!1111

~kasia28

Nie wiadomo kiedy merc zaczął wyprzedzać rower, jak daleko wyjechał w lewo żeby go wyprzedzić itd. To nie musiało być bardzo rażące naruszenie przepisów. Tylko miała pecha z poślizgiem, inaczej nikt by nie wiedział, że źle wyprzedzała. Widziałam jak ktoś wyprzedzał 3 samochody i nic mu się nie stało. To chyba bardziej nieodpowiedzialne.

~Dende

CYTAT
No ciekawe mistrzowie prostej, wyobraźcie sobie sytuacje że jedziecie za busem blaszakiem zza którego nic nie widac


Słuchaj no MISTRZU... jak jadę za busem z za którego nic nie widać to go nie wyprzedzam... Dziękuje dobranoc.

..tym bardziej jeżeli nie dysponuje żadnymi umiejętnościami prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach.

~Bart

No ciekawe mistrzowie prostej, wyobraźcie sobie sytuacje że jedziecie za busem blaszakiem zza którego nic nie widac, zaczynacie go wyprzedzać bo z przeciwka nic nie jedzie i nagle baran z busa zaczyna wyprzedzać rowerzyste. No ciekawe czy byście tak chetnie oddali prawko bo to wasza wina.

~wasyl

Pewnie nacisneła na hamulec a koła były lekko skrecone i juz dachowanie.W takim wypadku trzeba dodac gazu i auto bedzie jechac wlasciwie.

~klawesyn 5

sytuacja co najmniej kontrowersyjna - furgon zjechał nagle w lewo bo miał rowerzystę to jak mogła kobita nawet drogowy cymbał wyprzedzać furgon jadący na środku jezdni - może było tak że ona już wyprzedzała a flejucha z kraśnickiego gibnęła się furgonem żeby ominąć rowerzystę i zajechała drogę skodzie - ja bym tu nie szarżował z odbieraniem prawka od razu...

~Gengar

Bardzo dobrze ze zabrali prawko. Nie powinni jej w ogole oddawac bo widac odrazu ze ta kobieta nie nadaje się do jazdy samochodem. Brak wyobraźni, brak umiejętności, brak zdrowego rozsądku i łamanie przepisów...

Hah wobrażam sobie jak tam musiała panikować za kierownicą jak straciła kontrolę nad pojazdem.

~rni

oczywiscie że tak ale tablice zobowiązują skoro jestescie tacy dobrzy

~jkl

Może się zdarzyć i najlepszemu.