Porażka Stali w pierwszym sparingu. Testowanie zawodników

Image

W sobotnim sparingu Stal Stalowa Wola podejmowała swojego ligowego rywala, Resovię. Po obu stronach wielu zawodników testowano. W zespole Stali m.in. bramkarzy.

Od początku meczu obydwie drużyny grały głównie w środku pola, nie tworząc zbyt klarownych sytuacji. Pierwszą taką sytuację odnotowano dopiero w 25. minucie, bowiem zawodnik Stali będąc w dogodnej sytuacji został sfaulowany i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Michał Mistrzyk, lecz z jego uderzeniem problemów nie miał testowany golkiper gości. W przerwie na boisko weszły kolejne jedenastki, by pokazać się szkoleniowcom. Tego dnia lepiej ze swoich zadań wywiązywali się zawodnicy Resovii, którzy w 47. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Bartłomieja Makowskiego. Stal od tego momentu starała się zniwelować straty, lecz wszelkie praktyki szły na marne. W 74. minucie dzieła zniszczenia dokonał Radosław Adamski, były zawodnik „Stalówki”, podwyższając wynik na 0:2. Kolejni zawodnicy testowani mają pojawić się już w przyszłym tygodniu. Następny sparing Stalówka rozegra z Garbarnią. Mecz odbędzie się w Krakowie.

Stal SW (I Połowa): Testowany 1, Mistrzyk, Trąbka, Jarosz, Sobotka, Testowany 2, Janiszewski, Stelmach, Testowany 3, Dziubiński, Łętocha

Stal SW (II Połowa): Testowany 4, Stefański, Żyliński, Jopek, Janiszewski, Testowany 5, Testowany 6, Jarosz, Żołądź, Testowany 7, Testowany 8

Przewiń do komentarzy
































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~jazda

Co na to wszystko jazda? Pewnie się odezwie jak wyjdzie z piwnicy po fapowaniu

manukun

Hmm, niektórym dalej się wydaje, że miasto ma jakieś pieniądze. Ta mniej rozgarnięta część z nich myśli o konieczności finansowania klubu przez miasto.

Przypomnę, że miasto ma blisko 200 mln zł kredytu do spłaty, więc można zapomnieć o dotacjach na Stal z budżetu. Jaki jest zatem powód tych emocji?

~dojna zmiana+

Napisałem niżej ,że ciebie też debil zrobił.

~Konserwa

Skąd taki abstrakcyjny pomysł stalufko że to było o szanownym płezydęcie el ę
On akurat jest równie piękny co Andrzej Sikorowski.

~:)(:

Komentarze samych trenerów, mistrzów budowlanki i managerówumiech ale debile. Antystal wstaw linka z opiniami swojej firmy i pokaż każdemu jaki jesteś niedojda i jak cie inni widzą.

~dojna zmiana+

I Pamiętaj że w necie nie jesteś anonimowy a używanie niektórych słów jest karalne.

~dojna zmiana+

~kibic debila to sobie poszukaj w domu.Może żona?

~onr

a GEBALSKI SMORODEK JEDEN TO MOŻE SPODZIEWAC SIĘ OBCIETEJ GLOWY ŚWINI NA DERBACH CO NIĘ?

~biała polska

Jak hejterom się nie podoba to ich na policje podam.kLUB JEST NA ZAKRECIE DlateGO ŻE MIASTO POWINNO JE FINASOWAC DAWAC PO 7-10milionów na transfery .Czołowi gracze plus wychowankowie to jest sukces tak funkcjonuje lech i sprzedaje graczy po 6 milionów co okienko.Pana smude można zatrudnic podobno konczy z widzewem.z EFL League Two zaodnicy chodzą po 200 tyś
a jakość mają niezła jak na 2 ligowe boiska w anglii

~max

~STALÓWKA półgłówku. W poprzednim sezonie też pierniczyłeś, że o awans będziemy walczyli a walczyliśmy o utrzymanie. Szanuję Stal ale takich matołków jak ty, którzy wszystko łykają jak pelikany nie szanuje. Ten klub naprawdę przynosi nam wstyd, co nie znaczy, że trzeba go zlikwidować tylko trzeba go zreformować. I odsunąć od koryta takich matołków jak STALÓWKA bo podejrzewam, że tak zawzięcie broni tego klubu, że siedzi tam przy żłobie, czyli jest współwinny temu co się tam dzieje.

~kibic

Do dojna zmiana,debilu mamy 3 misieczne wyprzedzenie a okolo 20 pracownikow pracuje w wewnatrz tego CENTRUM.

~STALÓWKA

@ antystal, hejterzy ja nie jestem hejterem kocham moją STALÓWKĘ i każdy kto próbuje gardzić tak zasłużonym klubem powinien być kopany w dupę parę razy dziennie.Gdyby tak było jak wypociłeś ciołku to dziś byśmy się przygotowywali do 3 ligi. Ale z kim ja dyskutuję o piłce nożnej jak ty nie masz zielonego pojęcia o sporcie.

~dojna zmiana+

Na razie gówno mamy a nie stadion i nie wiadomo ile lat to jeszcze potrwa.Pół godziny temu jechałem PCK i 4 gości sobie siedzi koło bramy a koparka sobie pracuje na wolnych obrotach.Zapierdalają że ho ho.

~STALÓWKA

W tym meczu sparingowym STALÓWKA grała w eksperymentalnym składzie a hejterzy próbują pokazywać pogardę do naszej kochanej STALÓWKI. Dobrze że mamy takich komentatorów jak ''STALÓWKA'' czy ''jazda''. Bo to właśnie dzięki nim nasza STALÓWKA w nie długim czasie będzie grać w ekstraklasie. Co do grania o utrzymanie to hejterzy kiedy nasz kochany klub gra wszystkie mecze na wyjeździe to się módlcie abyśmy się utrzymali w 2 lidze. Bo po przykładzie SANDECJI wiemy że jak się gra wszystkie mecze na wyjeździe to drużyna jest spisana na spadek.

~antystal

stalufka hejterze milcz jak prawdziwi mezczyzni rozmawiają w dupsko te piłkarskie pokraki dostają jak i w sparingach tak i w lidze my prawdziwi stalowowolanie musimy się wstydzić za ta pilkarska zenade i kiboli którzy gdzie nie pojada to wpiernicz !!!!!!!!wstyd wstyd wstyd !!!!!!

~STALÓWKA

@ konserwa, analfabeto hejterze PANU PREZYDENTOWI L.N. należy się największy szacunek bo to dzięki obecnemu prezydentowi mamy taki piękny stadion.

~Kajtek

Spierdal.j to se może mówić do swojej żony lamusie. Jak ja masz 🙂

~Tijara

Muzułmanie beda sponsorować PATRIOTÓW ze stalufki Hahaha
Beda teraz jęczeć na stadioniku „alla h ak bar”Haha
Na raz!! : ALLAH
Na dwa: AKBRAR
HAHAHA
Zamknąć to bo tylko przez to po mieście tworzą sie zbieraniny karaluchów czyt. „Kibicuf”

~Antypatol

Zamknąć ten pseudo klubik w końcu !!!
Niech to dotrze do władz ze nie chcemy utrzymywać tego dziadostwa i przy tym zapewniać patologicznym elementom rozrywek.

~siareczka

jazda to laleczke sobie posuwa i jest mu dobrze !!!!!!!!!!!

~Kajtek

To że jazda założysz obrączkę ewce rączkowskiej nie oznacza od razu że masz żonę.

~Szarix

Czy można gdzieś wypisać się z dotowania tego czegoś ? Może UM by mi zwracał te 2 -3 zł z podatku który płacę a miasto przekazuje na grajków ?

jazda

~fix chyba ty masz męża i w dodatku żyjesz z chłopem zrobionym na babe. Po to są sparingi, żeby sprawdzać zawodników, a nie wynik. Wynik idzie na drugi plan. Bo liczy się liga.

~zielak69

Oglądam zdjęcia z tego sparingu i coś mnie trafia. Amatorszczyzna w wykonaniu niektórych naszych kopaczy i trenera. Szkoda, że nie grali w stopkach bo w Stalowej taka moda....

~Koliber

Bez urazy jestem kibicem ale kto to jest testowanym zer konkretów znowu powtórka z sezonu dalej o utrzymanie no bez jaj gdzie jakieś wzmocnienie z 1ligi czy idziemy znowu na pierwszą lapanke i poznajomosci

~fix

jazda cioto po twoich wpisach widać ze masz meza hehe!!!!!!!

jazda

~Kajtek pisze się żone hejterze. A skąd wiesz, ze nie mam. Zaskoczę ciebie i napisze, że mam. Ale w przeciwieństwie do ciebie nie jestem taki głupi i sram w własne gniazdo. Jak nie pasuje, to wypad do Tarnobrzega, tam gra srajka.

~Konserwa

A nie przypadkiem kłedytowy brzydal?

~biała polska

podobno sponsorem stadionu ma byc pewna arabska firma handlujaca ropą

~Kajtek

Znajdź sobie babę jak potrafisz jazda. Oglądanie stalufki to nie to samo co być w związku z kobietą 🙂