Potrzebujesz pomocy elektromechanika? W PKS-ie pomogą we wszystkim!

Image

Masz problem z elektryką w samochodzie? Potrzebujesz szybkiej naprawy i diagnostyki w aucie? Odwiedź Stację Szybkich Napraw PKS. Zbigniew Chamera rozwiąże twój każdy problem z autem.

Zarówno nowe samochody jak i te kilkunastoletnie często się psują. Wtedy jak najszybciej szukamy dobrego fachowca, który kompleksowo zajmie się naszym samochodem za rozsądne pieniądze. Nie każdy mechanik będzie w stanie rozwiązać problem, ustalić i usunąć usterki, jakie pojawiły się w naszym samochodzie. W rezultacie często wygląda to tak, że szukamy pomocy na forach, bądź dzwonimy po serwisach szukając porad.

Potrzebna pomoc elektromechanika? Wybierz PKS

Wielu klientów PKS-u potwierdza fakt, że do Stacji Szybkich Napraw można przyjść z każdym problemem z zakresu elektryki. Wielu kierowców poleca elektromechanika Zbigniewa Chamerę, tam gdzie inni rozkładają ręce, on znajdzie rozwiązanie.

Potwierdza to jeden z klientów, który opowiada, dlaczego trafił do serwisu PKS.

- Zauważyłem, że na desce rozdzielczej mojego samochodu pali się kontrolka- długie światła, mimo, że światła są wyłączone. W pierwszej chwili to zbagatelizowałem. Niestety, kilka dni później mój samochód już nie odpalił. Auto trafiło do serwisu, z którego często korzystałem. Okazało się, że myszy zrobiły sobie pod maską legowisko, pogryzły kable i samochód wariował. Mechanik powiedział mi, żebym szukał dobrego elektryka. Szukałem pomocy w Stalowej Woli i w Nisku, ale bezskutecznie. Nikt nie potrafił naprawić mi auta. Ktoś w końcu polecił mi pana Zbyszka Chamerę z PKS-u. I to był strzał w dziesiątkę. Ten nie dość, że naprawdę szybko znalazł źródło problemu, to i naprawił niedrogo samochód. Jestem bardzo zadowolony z naprawy. Mogę polecić pana Chamerę każdemu- opowiada pan Mateusz.

W Serwisie PKS zostaną rozwiązane wszystkie nasze problemy związane z palącymi się kontrolkami. Po podłączeniu samochodu do komputera nie tylko będzie można sprawdzić kiedy, o której godzinie wystąpiła awaria, ale i poznać jej przyczynę. A ta może być różna (np. zła jakość paliwa, wilgoć, albo wybranie niewłaściwego biegu). Żeby upewnić się, że wszystko z naszym samochodem jest w porządku warto co jakiś czas skorzystać z takiej diagnostyki. Po podpięciu auta pod komputer pojawią się wszystkie ewentualne błędy.

Jak pokazuje przykład czytelnika w innych serwisach mechanicy choć posiadają komputery, które wykażą problem, nie zawsze potrafią sobie z nim poradzić, a za diagnozę i próby naprawy klient musi zapłacić. Tylko odpowiednio wyszkolony pracownik sprawdzi czy np. uszkodzony jest dany element, wiązka, przesył danych, czy samo oprogramowanie. Czasami może to być drobiazg, innym razem poważniejsza awaria. Tylko wyszkolony specjalista da nam gwarancję, że za kilka miesięcy nie pojawi się znów ten sam problem, bo uleczono na chwilę skutek, a nie wyeliminowano przyczyny błędów.

Niezawodna pomoc w Stacji Szybkich Napraw

By zaoszczędzić sobie czasu i nerwów warto odwiedzić Stację Szybkiej Naprawy w stalowowolskim PKS-ie, która mieści się przy ul. Ofiar Katynia 30. Oferuje ona następujące usługi:

- Naprawa układów hamulcowych (wymiana klocków, tarcz, przewodów)

- Naprawa układów napędowych, sprzęgieł

- Naprawa układów wydechowych, spawanie, wymiana

- Naprawa układów kierowniczych i zawieszeń pojazdów

- Wymiana filtrów paliwa, powietrza, pyłkowych, olejowych

- Wymiana olejów silnikowych, przekładniowych i płynów eksploatacyjnych

- Elektryka i elektronika samochodowa

- Serwis opon, wyważanie, naprawa drobnych uszkodzeń

- Serwis klimatyzacji, ozonowanie

- Naprawa pomp wtryskowych i wtryskiwaczy (mechaniczne, tradycyjne)

- Bezpłatna wymiana oleju zakupionego w sklepie MOTO – SERWIS

Skuteczna diagnoza

Stacja Szybkiej Naprawy PKS dysponuje niezbędnym sprzętem, aby wykonać diagnostykę samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, samochodów dostawczych do 3,5 t.

Wybierając PKS możemy być spokojni o nasze portfele. Nikt nas tu nie naciągnie jak to ma miejsce w niektórych serwisach, gdzie jak donosili nam czytelnicy, po oddaniu auta po przeglądzie wręczany jest rachunek z kosmiczną kwotą, bo ktoś bez zgody właściciela dokonał jakiś napraw.

W PKS najpierw diagnozowana jest przyczyna usterki, następnie ewentualna naprawa jest wyceniana, a klient jest informowany o wszystkim na bieżąco. To właściciel samochodu decyduje jak usterka będzie naprawiana. I tak na przykład kiedy konieczna jest wymiana przekładni kierownicy to klient ustala warunki naprawy, wybiera części zamienne, czyli decyduje czy zamontowana zostanie nowa, oryginalna część, zamiennik czy poprzednia przekładnia przejdzie regenerację. Proste zasady i przejrzyste warunki są dla kierowców bardzo ważne.

Stacja Szybkich Napraw PKS miesząca się przy ul. Ofiar Katynia 30 czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: od 7:00 do 15:00.

Przewiń do komentarzy













Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona