Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej za rok?

Image

Przedłuży się w czasie budowa Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Nasi piłkarze znacznie dłużej, niż zakładano, będą musieli grać nie u siebie na wyjeździe.

Według umowy z warszawską firmą Budimex zakończenie budowy Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej powinno nastąpić do 1 października 2018 roku. Jak się okazało na finał tej inwestycji trzeba będzie poczekać znacznie dłużej.

- Zaawansowanie jest bardzo duże. Każdy kto obserwuje tę inwestycję może zauważyć, że generalny wykonawca pędzi z robotami. Jest to wykonywane w sposób profesjonalny, zorganizowany, z naszego punktu widzenia wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. W trakcie realizacji pojawiły się dodatkowe prace związane z tym, żeby ten obiekt był jak najbardziej bezpieczny, również wykonany pod względem jakościowym. Wydłużenie terminu na wiosnę przyszłego roku jest przede wszystkim wynikiem organizacji tej budowy tak, aby przyniosła jak najlepsze wyniki jakościowe dla użytkowników- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Ze względu na to, że prace mają się zakończy później niż planowano nasza drużyna w dalszym ciągu będzie rozgrywała mecze „u siebie”… na wyjeździe.

- Boguchwała jest tym miejscem, które jest wskazane do rozgrywania meczy. Są tu podpisane umowy. Myślę, że nowy prezes, pod względem grania „u siebie” w Boguchwale, będzie musiał wykonać olbrzymią pracę aby podtrzymać te pozytywne emocje, które bez wątpienia są trudne, gdy gra się na wyjeździe. Mimo że „u siebie”, jednak ten sezon rozgrywamy na obcym boisku- mówi prezydent miasta.

W ramach tej inwestycji powstanie trybuna główna stadionu piłkarskiego, oświetlenie, 2 boiska treningowe z nawierzchnią trawiastą, kryte boisko o nawierzchni z trawy syntetycznej oraz zaplecze techniczne. Koszty związane z tym ogromnym zadaniem to około 44 mln zł, z czego 15 mln zł pochodzi z dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Miasto dodatkowo odliczy sobie VAT, co wyniesie około 8 mln zł. Pozostałe środki będą pochodzić z budżetu miasta.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Andrzej_2.0

Dziwna sytuacja z tym przesunięciem. Inwestor tłumaczy wykonawcę za opóźnienia w realizacji umiech

Sprawa dla prokuratora?

~Narodowiec

Dla informacji pelowcow w planach jest dofinansowanie miasta z rządu w wysokości 1 mld złotych a swoimi głupimi zagrtwkami nie wygracie bo kontrkandydata nie będzie miasto wcale nie jest zadłużone rozmawiałem ostatnio o tym z paniami w urzedzie

~hehek

~jan hehe wielonickowy debil z pisu dyskutuje ze sobą umiech

~jan

Do ''termin'' hejterze idioto gdybys mial odrobine rozumu to bys wiedzial ze budzet miasta to ponad 500 milioow zlotych w skali roku. Ale tacy kretyni nic nie wiedza a pisza hejt i wypociny na tym portalu. A swoja droga budzet niasta to za SZLEZAKA byl ponizej 200 milionow zlotych w roku a dlugu narobil na blisko 200 milionow zlotych.

~tvn

rząd Manukun rząd

manukun

@budimex
Jakie 500 mln zł zysków? Gdybyś pracował w urzędzie, nie pisałbyś takich głupot. Gdybyś miał choć blade pojęcie o budżecie miasta. Ale nie masz.

Pytam zatem jeszcze raz - kto zapłaci za utrzymanie klubu, skoro miasto jest zadłużone po uszy?

~budimex

Sprzatam w tym urzedzie

termin

Ty jakbyś pracował w urzędzie to byś takich bzdur nie rozgłaszał, bo tajemnica zawodowa Cie obowiązuje i teoretycznie jestes teraz w pracy

~budimex

dofinasowanie z rządu na poziomie 2 mld ty w urzedzie nie pracujesz to nie wiesz

termin

jakie zyski na poziomie 500mln jak budzet jest ok 200, gdzie te 300, jakie 2 mld,

~platforma

пись это лучшая партия в истории

~budimex

beda zapelnione bo w planach jest mecz towarzyski polski z litwą na otwarcie

~jan

Ile razy w roku beda tak ogromne trybuny zapelnione? Moim zdaniem wprost gigantomania,architektura trybun ponadto brzydka.

~Budimex

Jestem na jednym z wyższych stanowisk kierowniczych Ty pewnie studiów nie ukończyłeś więc uszanuj wyższych intelektem

~dojna zmiana+

Pewnie sprzątasz w tym urzędzie he he.

~Ekolog

Pelowcy zajmijcie się lepiej kryminalista rostowskim

~Budimex

Manukun miasto jest najlepiej finansowanym w kraju A to dzięki kontaktom Pana prezydenta zyski są na poziomie 500 milionów złotych A za rok otrzyma z rządu 2mld wiem bo pracuje w urzedzie

~Budimex

Tylko ze bez kontrkandydata to i tak zwycięzca jest znany A Pan prezydent dobry gość kiedyś na kawie bylismy

manukun

@kwiatek
Żaden myślący mieszkaniec miasta nie da pochwały za to, co robi Nadbereżny. Co najwyżej pokiwa głową z politowaniem, jak w tak krótkim czasie można utracić wszelkie perspektywy rozwoju miasta.

manukun

@budimex
I skąd miasto weźmie te 20 mln zł? Przecież tyle nadwyżki nawet nie ma.

~Ekolog

Człowieku bez Boga palisz się w piekle Do kościoła nie chodzisz

~Lokalny

Kwiatek wolę trzeźwo myślących, bezbożników, niż, zaczadzonych kościelnym kadzidłem ministrantów. Precz z finasowaniem, kościoła z publicznych pieniędzy!

~Kwiatek

Rozmawiam z mieszkańcami i oni kochają prezydenta Pan Szlęzak jest bezboznikiem krzyże usuwał księdzu z Floriana latarnie usunął macie swojego kandydata z kodu rabatowego w biedronce

~wagason

Bojkot Lucka,on obiecuje ,a potem zapomina.Wczesniej budowali trybune i mecze odbywaly sie.Teraz buduja druga trybune i nie ma meczy.Ktos chce zeby kibice nie chodzili na mecze w miescie.

~Olo

ci z totalnego złodziejstwa i dziadostwa tylko chwalą

~efea

olo umiesz, stawiać przecinki ciemniaku?

~Tau

olo, "najpiękniejsza ulica na PODKARPACIU", ty tak na serio, czy ćpałeś coś mocnego???

~olo

To sa jakies jaja hejterzy wypisuja wypociny tak jak pisali o ulicy PONIATOWSKIEGO ze si firma grazmoli a po skonczeniu tej ulicy okazalo sie ze to najpiekniejsza ulica na PODKARPACIU. Co do CENTRUM rozmawialem z kierownikiem tej budowy i nie ma mowy ozadnym opozniniu czy zejsciu firmy z tej budowy. Kolejna kompromitacja hejterow z TOTALNEJ TARGOWICY.

~@Budimex

Tylko pisdupki nic nie mówią ile tej kasy biorą z Unii Europejskiej a ciemnota myśli że to manna durnej zmiany.

~hehek

nadbereżnego nie da się traktować poważnie umiech