Zielono- Czarni idą jak burza. Jest moc, jest 6 punktów

Image

Drugi mecz i druga wygrana. Sezon zaczęty jak marzenie. Stal Stalowa Wola wygrywa z Resovią Rzeszów!

6 punktów. Tyle zgromadzili zawodnicy Stali Stalowa Wola po dwóch spotkaniach. II ligowa Stal sezon zaczęła z rozmachem i zajmuje w tabeli II miejsce posiadając tyle samo punktów co Widzew Łódź. Sobotni mecz rozegrany z Resovią zakończył się wynikiem 2:1. Bohaterami spotkania byli Łętocha i Dadok.

Następny mecz z Elaną Toruń 4 sierpnia o godz. 17:00.

Stal Stalowa Wola - Resovia 2:1 (1:0)

Gole: Sebastian Łętocha 45, Robert Dadok 81, Wadym Straszkewycz 76

Stal: Dorian Frątczak, Michał Mistrzyk, Kacper Czajkowski, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka, Tomasz Żyliński, Fryderyk Stasiak, Piotr Mroziński, Robert Dadok, Przemysław Stelmach, Michał Trąbka, Adrian Dziubiński, Adam Waszkiewicz, Sebastian Łętocha, Michał Kitliński.

Resovia: Wojciech Daniel, Mateusz Kantor, Konrad Domoń, Bartłomiej Makowski, Rafał Mikulec, Kamil Antonik, Szymon Feret, Szymon Kaliniec, Dariusz Frankiewicz, Bartłomiej Buczek, Wadym Straszkewycz), Przemysław Pyrdek, Radosław Adamski, Karol Twardowski.

żółte kartki: Trąbka - Twardowski

czerwona kartka: Rafał Mikulec (84. Resovia, faul taktyczny)

sędzia: Paweł Kukla (Kraków)

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Pedał

Nie będę pisał z jednego bo palca mi za pisanie z różnych

~Adam

Kto za to wszystko zaplaci, zapomniałeś dopisać fantasto. I pisz z jednego nicka bo i tak wiemy że to ty pisowski trollu.

~Zdzich

Ma kto dbać pan prezydent ma zamiar ściągnąć fachowców z zachodu co znają się na akademiach a w lidze mistrzów są wymogi stadionowe pojemność musi być także trybuny wyposażone nie widziałeś akademi benfici czy ajaxu tam jest stadion na 50 tys i po 10 boisk i komory termiczne my też takie będziemy mieli będziemy ściągać najzdolniejszych mlodIezowcow z Polski zobaczysz spokójnie na mecz przyjdzie 8 tys sam chodzę z 7 dzieci które trenują i mają szansę na przyszłość jak masz projekt to zgłoś do prezydenta on wszystkie czyta

~Polak

Ja zostanę ściągnę moja rodzinę ze wsi bo na zachodzie jest terroryzm rozmawiam z kolegami z kul i oni chcą zostać w stalowej i to miasto rozwijać a za granicę się nie opłaca nie słyszeliście o podatku od osób za granica 5 razy większym niż w kraju a stał jest przyszłością nie pamiętasz jak na meczu z Śląskiem i Zawisza był pełny stadion ludzie przyjda obiecuje

~Kazek

Ty głupi trolu w trzech odsłonach poniżej, co niby promuje ta twoja stalówka. Ja tu widzę garstkę dorosłych chłopów którzy żerują na podatkach miejskich dając rozrywkę kilkudziesięcio burakom na trybunach.

Co to za przykład Niecieczy? Niby co wiocha uzyskała poza tym że o niej mówią?To zwykła fanaberia milionera. Jak mu się znudzi hobby to wiocha zniknie z pamięci równie szybko jak się pojawiła.

Dzieciakom do trenowania nie trzeba trybun i boisk co kilometr. Ogarnij się się pisiory, bo o istniejącą infrastrukturę nie ma kto dbać i niszczeje.

manukun

Ciekawe, kto będzie chodził na stadion? Ubywa rocznie ponad 1000 mieszkańców i nic z tym władze miasta nie robią. Brak perspektyw powoduje masową wyprowadzkę młodych ludzi ze Stalowej Woli. Przecież nikt tutaj nie zostanie tylko dlatego, że zbudowany zostanie nowy stadion.

~Inwestor

Dokładnie w brazylii prawie wszyscy są biednymi ludźmi i piłka jest jedynym sposobem na życie to jest piękno tego sportu piłka pomaga poprawić poziom społeczny dzieci.Wez takiego krychowiakaa czy Zielińskiego pochodzą ze wsi rodzice wiazali koniec z końcem a oni chcieli się wyrwać z biedy i trenowali ja na miejscu pana prezydenta zbudowal bym jeszcze więcej boisk aby zapraszać chłopaków ze wsi aby u nas trenowali wkurwiony ty jesteś człowiekiem bez serca popatrz jak na Chorwacji bo wojnie piła się rozwinęła a to dlatego że bidowali akademię modric pasal owce a jest jednym z najlepszych na świecie wkurwiony nie mów za innych bo większość Polaków chce inwestować w sport za po to wygladalo fatalnie teraz kraj się rozwija i będą większe fundusze na sport a za tym idzie infrastruktura i efektem są wyniki Niemcy po zjednoczeniu też byli słabi a teraz są potęga pan prezydent jest młody i wie że nie ma lepszej promocji od sportu pieniądze za pana szlezaka poszly na alkohol zamiast w stał taka jest prawda

~wiedzacy

Do wkurwiony, ciemniaku nie kompromituj sie bo ty widzisz tylko koniec wlasnego nosa a ja jako wizjoner juz dzis widze ten stadion pelny na kazdym meczu. W dupie byles i gowno widziales w NIEMCZECH kidys kilkanascie lat temu tez stadiony byly puste a dzis na meczach A klasy czy B klasy sa pelne.Nie ma lepszej inwestycji jak w sportowa infrastrukture i w sport bo dzieki sportowi wielu ludzi nawet z patologicznych rodzin zostaje wielkimi ludzmi. Taki MESSI tez pochodzi z wielkiej biedoty a co osiagnal dzieki temu ze w jego miejscu urodzenia byl stadion.

~mourinho

drogi kolego pilka nona i klub sa doskonalym srodlem promocji miasta spojrz na nieciecze wiocha niby a slawna za sprawa termalici real kiedys też byl klubem na poziomie stali puieniadze sa nmasze a kak ci sie nie bodoba na co sa wykladane to wyjez od razu dostaniesz imigrantow to bedziesz żalowal tego co zrobisz jja jestem za tym aby kazdy mieszkaniec miesiecznie dawał 54 zl do budzetu stalowki to by wyciagnelo ja na salony pilkarskiej europy ja zamierzam za 10 lat startowac w wyborach na prezydenta stalowej woli z ramienia pis i obiecuje dwie rzeczy obowiazkowe skladki na stal i calkowity zakaz picia alkoholu w miescie oraz zakaz sprzedaży w polsce alkohol prowadzi do patologi spolecznych nie slyszales slów jana pawla 2 to wroć się do podstawowki

~Wkurwiony

Nie rozumię jak można dla garstki kopaczy i kibiców wydawać dziesiątki milionów publicznych pieniedzy.
Dziury w chdnikach brak sprawnej kanalizacja, miejskie oświetlenie do wymiany. Na te i inne remonty brak pieniedzy a dla garstki oszołomów od piłki kopanej Pan Nadbereżny ma pieniadze.
Tu sie ludziom pluje prosto w twarz, kpi sie z nich, uważa się ich za debili.
Pan prezydent ma w dupie 95% mieszkancow.

~STALUFKA

Ten debil w Jarosławiu siedzi zapewne bez dostępu do internetu.

~kibice

Co tu duzo komentowac STALOWKA WIELKIE PANY, a swoja droga co sie stalo z tym slynnym kmentatorem STALOWKA bo juz dawno nie czytalem jego wspanialych komentarzy, bardzo brakuje mi tego komentatora. Jesli chodzi o mecz to jesli dalej tak beda grac to otwarcie nowego stadionu moze byc w 1 lidze. Bylby to najwiekszy prezent od pana prezydenta L.N. dla mieszkancow naszego miasta.

~MamaKrzysia

Tylko przed wyjazdem chłopaki sprawdzić czy telefony naładowane.

~Polak

Człowieku z Lublina wy do 2 ligi nie a ansowaliscie także nie odzywaj się Warszawa że Śląskiem twoim my nie śpimy

~do 321

Czy przypadkiem ciota to ciebie psia dupo nie nazywają? Gruby pederasto

~do 321

Śmieć to cię z lampucerą zrobił.

~dowytacarz

patrz na korpus czy nie ma kwadratowych dziur

~antystalpojeb

Ale debile tu wypisują. Sieroty życiowe. Przegrywają-źle, wygrywają- też psie kupy narzekają. Każdy życzący źle klubowi z własnego miasta to zasrany fiut albo pieprzony wieśniak. Ujadać robale ujadać.

~dojna zmiana+

Nie podniecajcie się tak tymi wygranymi.Graliśmy z drużynami które będą prawdopodobnie walczyć o utrzymanie.Najbliższe mecze z Elaną i Widzewem pokażą prawdziwe oblicze drużyny.A kto oglądał wczorajszy mecz to widział grę naszego zespołu.Resovia miała w 1 połowie takie dwie setki że ślepy by to strzelił.Przy 0-2 z taką grą(zwłaszcza obrona)już byśmy się nie podnieśli.

~Sokoleoko

Lucjusz nadberezny największym polskiem i legenda klubu stal stalowa Wola jesteś stworzony do zarządzania tak trzymać siara siara bójcie się bo nsdchodzimy

~Dziadek

Zawslucjusz jesteś wielki good job well done Perfect belissimo grande omg co ty dla tego klubu zrobiłeś przez parę dni czapki z głów na pewno wygrasz wybory w przyszłości zostaniesz prezydentem Polski i szefem unii serdecznie pozdrawiam

~PiS army

Zawsze wierzyłem w ten klub i pana prezydenta on jest po prostu wielki dotknął ich różdżka i hokus pokus zaczęli wygrywać dobrze wiedziałem że pan nadberezny jest cudotwórca i zdania nie zmienię legenda powojennej polski

Feniks

Cuda Nadbereżnego przed wyborami. Po zakupie większośiowego pakietu akcji PSA kopacze zaczeli wygrywać.

wytacarz

Czym sie tu podniecac????? 3 KLASA ROZGRYWKOWA W POLSCE??he he Oni powinni byc amatorami badz co najwyzej pol amatorami- tzn 4 godziny dziennie pracowac i dopiero pozniej na trening.Tak bywało dawniej w HSW gdzie sportowcy roznych dyscyplin pracowali swego czasu np na wydziale M 2,walcowni czy stalowni.

~antystal

żelki z Tesco wygrały wielka mi wygrana. Powinno być 0:10.haha.

KRZYSIU

CYTAT;
~antysiara
krzysiu a jak awansuja to bedzisz szczekac też pan prezydent odbuduje blask stracony bedzie liga mistrzow za 20 lat w stalowej ]Już dziś się zamknę jeśli ktoś zrzuci z mego organizmu te PASOŻYTY.Ja pierd..ę 20 lat?Toż to z krwiopijcy w w zjadacza zwłok się musi zmienić!

~antysiara

krzysiu a jak awansuja to bedzisz szczekac też pan prezydent odbuduje blask stracony bedzie liga mistrzow za 20 lat w stalowej

KRZYSIU

Wygrali?Czyli zarobili i z tego tytułu wpłacili do kasy miejskiej złotych?No właśnie,ile ZERO?Wygrają czy przegrają,jaka to dla Mnie różnica?Tak czy siak niepełnosprawnych utrzymywać muszę.Gdyby za wyrób szczotek bądź szycie rękawic roboczych się wzięli to może na żel by zarobili.

~B0536

Oj kwiczą opozycjoniści, kwiczą... Mieliśmy przegrywać...

~Kosmos

Cztery śliniące się stulejki, nadal nie widzę amoku wśród suwerenów na tę potężne trzecioligowe victorie 😂