Ufoludki w bibliotece

Image

W fantastycznej atmosferze upłynęły zajęcia wakacyjne w Bibliotece Głównej 26 i 27 lipca „Niewiarygodne historie – pobudź wyobraźnię z fantastyką”.

Dzieci zapoznały się z literaturą fantastyczną i jej bohaterami. Zaprezentowaliśmy książki z omawianego gatunku, dostępne w naszych bibliotekach. Ponadto, czytaliśmy fantastykę pod kocem za pomocą latarki w celu wzmocnienia wrażeń emocjonalnych, a na podstawie zdobytych informacji uczestnicy zajęć tworzyli stroje nawiązujące do bohaterów literatury fantastycznej. Dzieci wykorzystywały różnorodne materiały m. in. kolorowy papier, ozdobne pianki plastyczne, worki foliowe, druciki kreatywne, folię aluminiową, plastikowe kubki, korki, tekturę, zniszczone płyty CD. Powstały stroje gwiezdnych wróżek, robotów i mieszkańców innych galaktyk. Finałem zajęć, były profesjonalne fotografie dzieci w powstałych strojach.

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach zadania „Kuźnia bibliolubnych” dofinansowanego ze środków MKiDN z Funduszu Promocji Kultury, pod honorowym patronatem Lucjusza Nadbereżnego Prezydenta Stalowej Woli.

Przewiń do komentarzy




































































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Jdd

PiS-PO jedno zło. To są tak samo zakłamani i parszywi ludzie, przy czym PO to są dodatkowo słudzy Niemców. Ludzie! Głosujcie na inne partie! To nie USA, gdzie są tylko demokraci i rebelianci! Jest wiele mniejszych propolskich partii, takich jak np. Ruch Narodowy

~CYPRUS

Ludzie przestańcie. Ale jak już to bełkot chorego psychicznie opozycyjnego trolla to tyczy sie PO I PiS. Jedna i druga partia była w opozycji i robiła to samo. Przy czym Kaczyński, Terlecki czy Pawłowicz bardziej zajadliwi. A co do tych 20 tyś, niby tyle zarabiasz a pisać nie potrafisz. Widocznie na "studiach" nie uczą.

jazda

~Obiektywny a co opozycjonisto za peło nie było wyzszych cen??. Co roku idzie pensja i ceny w góre. Ale jak zwykle wina pis, bo ceny wyzsze , bo i pensja.

~Lekarz

Artykuł o dzieciach, a tu jakiś bełkot chorego psychicznie opozycyjnego trolla... No ludzie, są zakłady psychiatryczne na Wyszyńskiego! Leczcie się!

~madry

mi to nie przeszkadza zarabiam 20 yś miesiecznie trzebabyło kończyć studi a człowieku

~Obiektywny

Możecie się wykłócać i fanatycznie uwielbiać PiS ale zobaczycie jak to się wszystko skończy. Póki co wyższe ceny nawet w Biedronce, ubezpieczeń samochodowych, LPG, energii itp. I taka jest prawda wszyscy jesteśmy obciążeni tym co daje PiS a nie dało PO. Czyli wychodzimy na 0. Z taką różnicą, że Ci co nic nie dostają są podwójnie obciążeni ;)

A co do objęcia tronu przez PiS na wieki... Nie takie okręty tonęły. Liczę, że naród zacznie mądrzeć i zauważy jak Pan Terlecki, Kaczyński bezczelnie szydzą i śmieją się z ludzi, z głupich ludzi.

A wy dzieci bawcie się miło i radośnie bo później zacznie się prawdziwe życie i wymuszona filantropia.

~Madry

Krzysiu ty to byś dla siebie wziął te pieniądze ale ci powiem że elektorat PiSu w mieście wynosi 98 procent także PiS będzie rządził miastem na wieki bo po nadbereznym będę ją prezydentem a chce ci powiedzieć że reforma sądownictwa jest ok trzeba było se posłuchać jak w TVP info o 23 Ludzie skarżyli się na prezydenta zielonej góry stosujące go mobbing jest on z po ja jestem za tym aby mieszkańcy oddawali 10 procent wypłat na fundusz miejski wtedy zostaną zlikwidowane przejścia dla pieszych a w zamian powstaną kładki to zlikwiduje potracenia o 100 procent Jestem również za ogrodzeniem torów panelami . Również przydała by się budowa 4 dworców w formie galerii handlowych .Niezbędna jest budowa powiatowej winnicy gdzie pracę znajdzie 2000 osób .Chce powiedzieć że nie wywodze się z bogatej rodziny wręcz przeciwnie mój ojciec jest hutnikiem .

KRZYSIU

cytat;[ „Niewiarygodne historie ]streszczenie pontyfikatu Lucjusza?A tak na poważnie bawcie się dzieciaki na całego.Nim przyjdzie czas na spłatę kredytów i odsetek.