11 gwiazd i koncert jakiego jeszcze nie widzieliśmy w mieście

Image

Zakończyły się dwudniowe szaleństwa zorganizowane na stalowowolskich błoniach. Tyle gwiazd na raz nie było w naszym mieście nigdy wcześniej.

W niedzielę można było usłyszeć i na żywo zobaczyć gwiazdy znane z ekranów telewizyjnych czy radiowych odbiorników. Na jednej scenie podczas dwugodzinnego telewizyjnego show wystąpili: Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży, Red Lips, Kasia Kowalska, DeMono, Papa D., FEEL, Lanberry, Cleo, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska i Kalina Hlimi- Pawlukiewicz. Koncert prowadził między innymi Tomasz Kamel. Publiczność bawił również swoimi pomysłowymi rozmowami telefonicznymi Kamil Nosel.

Publiczność świetnie się bawiła, a na koncert przyjechało bardzo wiele osób nawet z odległych miejscowości. Już przed godziną 19:00 miasto było mocno zakorkowane, wszystkie parkingi w obrębie kilku kilometrów od „oczka” były zajęte. Zainteresowanie imprezą przeszło oczekiwania organizatorów.

Koncert odbył się w ramach letniej trasy koncertowej TVP 2 „Lato, muzyka, zabawa” i był na żywo transmitowany w telewizji publicznej.

Przewiń do komentarzy


















































































































































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~edek

No i hejterzy zatkalo kakao takiej pieknej imprezy jeszcze w naszym miescie nie bylo jak STALOWA istnieje. Ponad 20 tysiecy mieszkancow PODKARPACIA pieknie sie bawilo a wszystko dzieki panu prezydentowi L.N. Do dupus nie bylo lepszej wladzy w POLSCE jak rzady partii PIS a ze hejterzy pluja na PIS tosie nie dziw bo oni chca do koryta.

~@Dupuś

Rzeczywście trzeba być ślepym bucem by brnąć w tle gówna jak ty...

~Dupuś

Co z tego że PIS nie jest święty ? Nikt nie jest. Ale ludzie wybrali mniejsze zło. Dlaczego ktoś chciał b dalej glosować na partie która dzieci wyslała od 6 roku zycia do szkoły, emeryture przesunała na 67 rok zycia, zniosła wszystkie ulgi podatkowe, powyzala ceny mediów, rozkradała między siebie co się dalo.

To treba być ślepym bucem żeby dalej w to brnąć.

~z internetu

To jest już pewne – Prawo i Sprawiedliwość korzystało z usług internetowych trolli w latach 2015-2017. To wyniki badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Oxfordzki w ramach uznanego projektu Computational Propaganda Project. Naukowcy przebadali 48 krajów, w tym właśnie Polskę.

- Ten raport analizuje, jak rządowe wojska cybernetyczne wykorzystują propagandę cyfrową do kształtowania opinii publicznej – piszą twórcy raportu.

Według tych badań Prawo i Sprawiedliwość wykorzystywało fałszywe konta w mediach społecznościowych do rozpowszechniania prorządowej lub propartyjnej propagandy, atakowania opozycji oraz odwracania uwagi od ważnych kwestii. W przeciwieństwie do wielu krajów, w Polsce rządzący nie korzystali z usług zautomatyzowanych kont internetowych, a po prostu z internautów, którzy tworzyli tzw. fake konta i za ich pomocą prowadzili propagandę.

- Jestem na największych grupach zrzeszających przeciwników PiS – tłumaczy nam Sławek, jeden z pro-pisowskich trolli. - Nie piszę tam, że PO jest złe. Rozpowszechniam „fake newsy”, totalnie dyskredytujące PiS. Oni to „łykają”, przesyłają dalej, a potem udowadnia się, że to był fake news i w ten sposób pokazuję, że to opozycja próbuje siać propagandę.

~polska

taka muzyka jest fajna stalowa wola

~nasza kasa

TVP łże jak PiS

~enjoy

Lucek proszę jeszcze wiecej imprez i żyjmy jak za króla sasa jedz pij i popuszczaj pasa

~kola

Jeden wieczór świstu gwizdu, pare baniek poszło w pizdu?

A nie zaraz, wróć, patolia wydała na piwo. Tak więc zwrot z "inwestycji" był umiech

~Kozak

Ale zwróciłeś na nią uwagę. I to jest ważne.

~pkp sity

A Ta RUDA to była w SEX Szopie czy co ? Nie dało już całkiem odkryć cycorów. Wielka mi gwiazda.

~Sierotek

Jedna sprawiedliwość: pomimo bogactwa nie omijają ich te same choroby i nieszczęścia co tych spod sceny.

~do Beata

Bo Ci za scenie to szczęśliwi - bogaci ludzie, którzy za swoje wystepy zieli kupe chajsu, wsiedli w swoje salonowe udice, bentleje i beemki i pojechali do hotlelu imprezować. A ci pod sceną to to sierotki co ledwo wiążą koniec z końcem .. zarabiając tyle na miesiąć co tamci w godzinie. Taka różnica.

~BEATA:

Tak patrzyłam i doszłam do wniosku, że najbardziej bawili się ci na scenie. Co widać też na tych zdjęciach.

~csa

no tak najlepiej przeżreć i przepić. a jak nie wiesz na co szły pieniądze to jedź na tereny byłej huty. a z innej beczki to był kryzys huta padała, wszyscy zaciskali pasa. teraz jest dobra koniunktura ale to nie znaczy, że trzeba przej.. bać pieniądze. dobry gospodarz odkłada na gorsze czasu a ten co nie zna wartości pieniądza bo nigdy nie pracował traci je. ale pewnie tego nie rozumiesz i dla ciebie liczy się tylko zabawa.

~ono

Stalowa rośnie umiech

~Artur

A mi tam nie żal że wydaja "moje" pieniądze na błonia i koncert. Koncert był fajny, błonia w nowej odlosnie mi sie bardziej podobają niz zarośnięty crap. Wcześniej też wydawali moje pieniądze na coś .. tylko kur@wa na co ? Tak się zastanowić to w co wrypali tyle kasy ostatnimi laty ? W biblioteke ? Co tam jeszcze powstalo ? hmm rondko jakieś ? nie pamiętam ? Ławki z betonu za miliony ?

~dojna zmiana+

A ... olalą tą żenade i nie ma nawet krótkiej wzmianki o tym koncercie.

maxxx

Ale biadolicie...Lucek daje rade pcha do przodu, rozwija, reklamuje, za szreka tego brakowało!

~@Polak

My nie doganiamy Niemców, myśmy już przegonili wszystkie kraje Europy, myśmy gdzieś zgubili cywilizację przestawieni na szerokie tory! Panimajesz malczik?

~Zbyszek

Jak widać na zdjęciach widownia nie jest uszczęśliwiona i uradowana oglądając to co dzieje się na scenie!

~nescafe

Nie było mnie na tej imprezie i trochę żałuję. Bez względu na wykonawców i okoliczności (otwarcie Błoni), partii rządzącej i przeciwników jej, czy był większy playback, czy mniejszy, czy prowadzące dziewczyny sprawdziły się w roli czy nie, a także trudności komunikacyjne oraz wydatki związane z imprezą wydaje mi się, że dobrze, że coś takiego poszło w naszym mieście. Czy poprzednia władza zrobiła coś fajniejszego nie mnie oceniać. Zawsze będę za odrobiną kultury w STALÓWCE. W starych czasach grzałem do MDKu na wszystko co było możliwe. Zaliczyłem masę dobrych koncertów. Brzmienia z tamtych dni mam jeszcze w uszach i chyba to była kwintesencja dobrej muzy. Ktoś napisał , że De Mono i Kowalska to jedyni podczas tego koncertu - nie trudno się nie zgodzić -bardzo dobry wybór i występ. Życzę Wszystkim takich doznań w magicznym świecie muzyki jakie ja miałem w starych, dobrych czasach. Pozdrawiam tych co cokolwiek słuchają.

~DG shsjsk

Bolo pieniądze są i to was boli do roboty z żonka i wio dzieci robić to wtedy nie bedziesz narzekał boli cię to i tyle ale tottalnym nic już nie pomoże a założę się że większość hejterow to osoby dotknięta działalnością ustawy dezubekizacujna buajjjjaj

~bolo

@kolo tyś nie widział sensu powrotu do kraju bo zasiłków nie dawali,przekupili cię za 500+ i od razu wróciłeś.Jak za jakiś czas pisiory każą ci zwrócić paręnaście tysięcy to znowu wyjedziesz jełopie

~Ogórek

Iza dokładnie opozycja w stalowej woli to dwie osoby śmiać mi się chce przecież oni się boją dzieci z hutniczej

~iza Ł.

A CZEGO SIĘ PO WAS BURACTWO MOZNA BYLO SPODZIEWAĆ??? TYLKO HEJTU HAHHA
ŻAL MI WAS, KIPIĄCY JAD I ZENADA PLUJĄCA ANONIMOWO SPRZED MONITORA

ZAJEBISCIE BYLO! A LUDZIE SIĘ SWIETNIE BAWILI !

~Kolega

Niemcy polali kumpli co się Janku prujesz a z Owsiakiem dobrze zrobili byłem kiedyś na Woodstocku i sama patola pragnie członkowie pobili strażaka skandal

~Krzysztof

Janek opozycja już jest na celowniku policji także spodziewaj się pisma bo jest Duo pozwów juz z mojej strony i zaufanych ludzi

~jan

... to była impreza podwyższonego ryzyka, totalny chaos komunikacyjny, żadnej organizacji ruchu na drogach dojazdowych, żadnych ,,korytarzy życia", dobrze że na Świńskim Ryju i sąsiednich blokach nie było pożaru, prędzej by się pół osiedla spaliło niż dotarłaby pomoc .... ale tu dla pisowskiej władzy wszystko było w porządku wszak organizatorem imprezy był ich koleś,który wszystko robi dobrze, zupełnie inaczej władza pisowska postępuje w stosunku do festiwalu Woodstock organizowanego przez znienawidzonego przez pisowskich sekretarzy Jurka Owsiaka, tam zagrożenie ,,czyha na każdym kroku",łącznie z zagrożeniem ataku terrorystycznego, a urzędasy mnożą przeszkody z nadzieją że organizatorom braknie ochoty a przede wszystkim pieniędzy na realizację coraz bardziej durnych żądań władzy. A jak nie da się zaszkodzić to można odmówić polewania przez wozy PSP uczestników festiwalu, na szczęście niemieccy strażacy stanęli na wysokości zadania i obnażyli głupotę lubuskich komendantów Straży. Teraz pewnie minister spraw wewnętrznych zobowiąże komendantów policji do przesłuchania każdego festiwalowicza polanego NIEMIECKĄ WODĄ PRZEZ NIEMIECKICH STRAŻAKÓW celem ustalenia stopnia kolaboracji z obcymi służbami mundurowymi.

~Polak

Dokładnie dla Polaka nigdzie nie żyje się lepiej jak w ojczyźnie kraj się rozwija już doganiamy Niemcy a niedługo będziemy potęga a to wszystko dzięki PiS a opozycja krzyczy że ni ma demokracji jest tylko wybitego nie widzicie wiekoszosc Polaków popiera PiS i to was boli bo oni chcą ludziom pomogac za granicą już jest kalifat Europa jest stracona ale polska będzie ostatnia przystanią dla ludności katolickiej słyszeliście przepowiednie że stolica Piotrową zostanie przeniesiona do Lichenia

~kolo

Do tvpis
Wyjechałem w 2001 za rządów lewicy nie widziałem najmniejszego sensu na powrót do PL przez cały okres rządów po, dopiero pod rządami PIS zauważyłem szansę dla siebie i rodziny i wróciłem, nie żałujemy naszej decyzji, w Polsce się żyje trudniej ale lepiej, a tobie jak się nie podoba to sobie siedź za granicą i nie udzielaj się przecież sprawy kraju cię nie dotyczą, ciebie tutaj nie ma