RESWIL- przedstawiciel MAPEI w Stalowej Woli

Image

Firma mieszcząca się w Centrum Budowlanym w Stalowej Woli specjalizuje się w sprzedawaniu budowlanych materiałów najwyższej jakości (CEGŁY, PUSTAKI, POKRYCIA DACHOWE ITP.). Atutem firmy są przystępne ceny, a na dodatek kompleksowa pomoc techniczna oraz szybka realizacja również zamówień dużej ilości produktów. Klient może oczekiwać także na wiele atrakcyjnych promocji podczas zakupów, miłą obsługę w komfortowych godzinach otwarcia.

RESWIL to:

- wszystko w jednym miejscu,
- projektant budowlany, projekty domów,
- materiały budowlane,
- chemia budowlana, okna, bramy, drzwi,
- kostka brukowa,
- projektant ogrodów.

Warto podkreślić, że firma RESWIL jako jedyna w regionie posiada na miejscu mieszalnik do tynków i farb firmy Mapei. Wyróżnia ich wysoki standard obsługi Klienta. Dzięki profesjonalizmowi, dobrym pomysłom, indywidualnemu podejściu do Klienta, buduje pozytywne relacje poprzez proponowanie najlepszych produktów i rozwiązań co czyni ja liderem na runku. Nabywający produkty MAPEI , mogą skorzystać z unikatowego programu partnerskiego dla wykonawców (szereg nagród i bonusów).

MAPEI Polska to uznany producent profesjonalnej chemii budowlanej

Jedenaście razy z rzędu (w latach 2007 - 2018) firma otrzymała nagrodę Budowlana Marka Roku w kategorii „kleje do płytek” oraz „ fugi” przyznawaną przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku na bazie niezależnego badania przeprowadzonego wśród reprezentatywnej grupy polskich wykonawców. W latach 2012 - 2018 MAPEI uzyskało również tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji generalnej, co oznacza, że w opinii profesjonalistów MAPEI należy do ścisłego grona marek budowlanych o najwyższej rozpoznawalności i jakości oferowanych produktów.

W ofercie MAPEI Polska znajdują się:

- Produkty do montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego
- Produkty do montażu posadzek drewnianych
- Produkty do montażu wykładzin elastycznych i tekstylnych
- Systemy ociepleń oraz dekoracyjno-ochronnego wykończenia elewacji
- Domieszki do betonu
- Dodatki do mielenia cementu
- Cementowe i żywiczne posadzki przemysłowe
- Specjalistyczne produkty linii budowlanej (w tym renowacje zabytków, wzmacnianie konstrukcji, syntetyczne membrany hydroizolacyjne oraz produkty stosowane w pracach podziemnych)
- Uszczelnienia i izolacje przeciwwodne w tym: hydroizolacje konstrukcji naziemnych, hydroizolacje konstrukcji podziemnych, przygotowanie i wzmacnianie podłoży betonowych i murowanych, uszczelnianie spoin i szczelin dylatacyjnych.

Przedstawicielem MAPEI w naszym regionie jest firma RESWIL.

Zapraszamy do odwiedzenia RESWIL w Stalowej Woli przy ul. Jaśminowej 6, (Centrum Budowlane Stalowa Wola ).

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona