Grzybek zostanie otwarty jeszcze w tym sezonie

Image

Obok wodnego placu zabaw powstaje kulinarny grzybek. Obiekt jest już zadaszony. Obecnie trwają prace w jego wnętrzu.

Wraz ze zbliżającą się wielkimi krokami jesienią w parku miejskim coraz więcej liści. Jak na tę poru roku przystało wyrósł również pewien grzybek. Będzie to lokal gastronomiczny. O tego typu miejsce gdzie będzie można kupić coś do jedzenia i picia wielu mieszkańców pytało od dawna.

Okazją do wybudowania obiektu była rewitalizacja części parku miejskiego, było to wówczas gdy powstawał ciek wodny. Ale obiektu nie wybudowano. Dopiero teraz, przy okazji budowy parku wodnego i linowego pokuszono się o postawienie kulinarnego punktu.

Grzybek jest wykonany z drewna i materiału imitującego szkło, projekt oparty jest na konstrukcji igloo i ma powierzchnię około 120 m2. W środku znajdzie się zarówno sala restauracyjna, jak i zaplecze techniczne i sanitarne. Obiekt został tak zaprojektowany, że będzie można otwierać w nim przeszklone skrzydła. Jak zapowiada prezydent grzybek zostanie otwarty jeszcze w tym roku.

Realizacja tego zadania kosztuje ponad 280 tys. zł. Punkt gastronomiczny wykona firma z Kostkowic.





Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Liljana

2,5 miesiąca minęło, a grzybek jak go nie było tak nie ma. Już po sezonie, ale co tam. Obietnic wyborczych się nie spełnia. Za 5 lat znowu tępym stalowowolanom się coś obieca. Nieraz to samo, co za poprzedniej kampanii. Rzuci jakąś łapówkę. I już! Wybory wygrane.

~Matka trolli

Będę piła tam kawę i oglądała tvn24 na komurce

~łukasz27

Ten grzybek to niepotrzebny wydatek .Ale jak ktos tu ma za duzo hajsu to niech wydaje.Jest Biesiada i tam mozna napić sie kawy i coś zjeść,po co robić konkurencje.Chodza słuchy ze w grzybie nie będzie piwa to nigdy na siebie nie zarobi.Pewnie bedzie dotowany jak inne ,,inwestycje" Nadbereżnego.

~łukasz27

Ten grzybek to niepotrzebny wydatek .Ale jak ktos tu ma za duzo hajsu to niech wydaje.Jest Biesiada i tam mozna napić sie kawy i coś zjeść,po co robić konkurencje.Chodza słuchy ze w grzybie nie będzie piwa to nigdy na siebie nie zarobi.Pewnie bedzie dotowany jak inne ,,inwestycje" Nadbereżnego.

~hrom

Każdy któremu się coś nie podoba niech idzie na wybory. Tyle.

~Pumpa

CYTAT
~Lipa
Andrzeju tak samo zarobi w zimie na siebie jak ławki Szlęzakowe po 40 tys. sztuka.

Po pierwsze Lipa wciskasz kit mieszkańcom . Ławki Szlezaka kosztowały 100 tys za 7 szt a ławka dla zakochanych Nadbereznego kosztowała ponad 40 tys !
Tak czy inaczej nadberezny prebil szlezaka w koszcie ławki i zaciągniętych kredytach !
Jedna ławka szlezaka wychodzi ok 14500 zł czyli Lucjusza jest 3 razy droższa i tak samo z kredytem szlezak wziął 62 mln w 12 lat a Nadberezny 3 razy więcej w 4 lata

~daro

często bywam w Mensiei jedzenie jest domowe. Polecam

~daro

często bywam w Mensiei jedzenie jest domowe. Polecam

~Konstytucja

Patrzę na miasto jak się zmienia i wybór jest prosty: Lucjusz Nadbereżny na kolejną kadencję.
Z hejterami, trollami i kłamcami Nawet nie ma co dyskutować...

~Smakosz

Co ty opowiadasz?!!! Mensa ma najsmaczniejsze jedzonko w mieście!!! Jestem częstym klientem i wiem co piszę!!! Naprawdę POLECAM !!!

Andrzej_2.0

Babyboy, oświetlenie tego jednego pomnika kosztuje zapewne dużo mniej niż utrzymanie takiego grzybka po za sezonem. Po za tym świecimy na wszystkie kościoły i krzyże w mieście. To światło na Patriotę to pikuś w porównaniu do tego co nas kosztuje kadencja Lucjusza. Jesteś kumaty to sie dowiesz o kredytach jakie zaciągnął Lucek. Ich obsługa to prawdziwy majątek.

~butypucybuta

Fundacja Uniwersytecka przejęła grzybka, czyli MensaQul? Jedzenie ohydne... Rewelacji nie będzie...

Babyboy

Andrzej ja myśle że grzybek będzie zarabiał na siebie w lecie. Poza tym jestem ciekaw ile kosztowało nas oświetlenie zmaterializowanego ego Szlęzaka pod nazwą patriota, nie wspomnę o naprawach pseudo obwodnicy, którą z takim hukiem otwierał bo to jest doskonały przykład jaki z niego gospodarz.

~SWINIAK66

Nie zagłosuje na pislam ,grzybkiem mnie nie kupia.Jak chca to rzuce ich grzybem.Kolejny zbedny wydatek,pewnie przejmie to zona działacza zasłuzonego dla PIS.

~Tak będzie

Wbrew 3 hejterom opozycji, Nadbereżny wygra. Ujadajcie dalej i plujcie. Pokazujecie swoją prawdziwą twarz.

Andrzej_2.0

Ławki Szlęzakowe po 40 tysięcy? Cena widzę urosła. To zapewne cena Ławki Zakochanych Lucjusza w parku spadła. Z tego co pamiętam to kosztowała właśnie 40 tysięcy umiech
A skoro porównanie do ławek to wyborca Lucjusza już wie i zgadza sie że Grzybek będzie dotowany umiech Ławki nie trzeba utrzymywać i wydawać pieniędzy co miesiąc. Z grzybkiem będzie inaczej umiech

~Lipa

Andrzeju tak samo zarobi w zimie na siebie jak ławki Szlęzakowe po 40 tys. sztuka.

~Zmech

Jeśli swoim wpisem odnosi się
Pan do mojego to nie sądzę żeby można było nazwać stwierdzenie faktu wypocinami. Mój wpis nie ma nic wspólnego z polityką a kumpli mam zdecydowanie więcej niż z PiS.

~Zmech

Przetargu nie było, grzybek przejęła Fundacja Uniwersytecka

~Obserwer

Czy był ogłaszamy przetarg na najem tego lokalu?? Jestem chętny

~f23

izabelllla zmien leki.

~Izabella

Czy WC będzie w końcu w tym PARKU? Czy grzyb będzie całoroczny? Wszystko okej, gdyby nie to, że sezon się zakończył, park wodny rozwalony, wszystko robione byle by do 21 października. A gdzie są inwestorzy w mieście? Czy został ogłoszony już przetarg na budowę apartamentowcow? Czy osiedle plawo doczeka się tej rewitalizacji? Dużo pytań a odpowiedzi zero. Chyba wystosuje pismo do UM.

~AAAAAAA

Super będzie gdzie wypocząć!

~GŁUPOTA

A teraz pytania zasadnicze:

- gdzie informacja nt. oferty najmu?
- za jaka kwotę netto będzie ów lokal dzierżawiony?
- kto będzie tym "szczęśliwym" najemca?
- czy będą tam wyroby alkoholowe, czy asortyment a'la sklepik szkolny?
- jakim sposobem ma tam ktoś wyrobić na same opłaty, uposażenia, zusy, podatki?

Jakieś sensowne rozwiązania, czy jedynie kolejna, kosztowna i nieekonomiczna wstęga do przecięcia i przy okazji kilka fotek?

Kancelario wypowiedz się, jest jeszcze czas do 15 umiech

~michalek

..na świecie park jest oaza spokoju???Większych głupot nie słyszałem .Odwiedź Pola Mokotowskie,Central Park w NY czy Hyde Park w Londynie czy chociaż park w Lublinie.lub park w Nałeczowie.Zobaczysz jaki tam spokój.Impreza na imprezie,koncert na koncercie a wiewiórki jakos nie uciekły.Łabędziom tez jest nie najgorzej Co za ludzie.Same dzieci PRL tu piszą.

~jan

... w normalnych miastach park jest oazą spokoju, odpoczynku, ciszy .... tutaj park to ,,wspaniałe" miejsce na wesołe miasteczko, nawet wiewiórki pouciekały .... może jeszcze jakiś karuzel panie prezydencie.

~Gregory

Lucek kupuje głosy ... przykro patrzeć . Lecz stalówka bedzie drugą grecja tyle że nie w europie a w polsce .

~Taś Taś

do Liliana -chyba komórkę wykończysz za te pieniądze a nie dom.
Chyba jesteś już stara i nic CI do życia nie potrzeba,
Tylko siedzieć i myśleć co by tu jeszcze dopierdzielić Prezydentowi.
Idź sobie spać . i przemyśl dalszy Twój byt.

~rysiek skarpa

Wyborcy pisiorow powinni isc do tego grzybka i zobaczyc ile co kosztuje.JAK zobaczycie to odechce sie wam tego grzybka.Ciekawe ile osob dalo by na ten grzybek z swoich pieniedzy?Jak nie musza placic za budowe grzyba to kazdy na tak.

~Pawian

Słyszę pisk zębów i zaciskanie pośladków, narzekacie dalej, lepiej żeby były pastwiska i krowy sie bujaly po stw bo taniej ....