Potrącenie 80- latki na przejściu dla pieszych

Image

Kierujący VW potrącił na pasach starszą panią. Kobietę odtransportowano do stalowowolskiego szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 2 listopada 2018 roku o godz. 12:10. 80- letnia kobieta przechodziła przez ulicę Popiełuszki na pasach na wysokości przychodni. W tym samym czasie, w kierunku Pysznicy, samochodem marki VW Golf (auto na stalowowolskich numerach rejestracyjnych) jechał mężczyzna. Nie zauważył wchodzącej na pasy kobiety. Zahamował dopiero po tym, jak starsza pani uderzyła już w maskę i upadła na ulicę. Kierowca prawdopodobnie zagapił się na młodych rowerzystów jadących ścieżką wzdłuż drogi.

Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia. Wprowadzono ruch wahadłowy. Ruchem na miejscu kierowali policjanci. Starsza pani najprawdopodobniej nie odniosła większych obrażeń. Kierujący jechał wolno. Kobietę odwieziono do szpitala na badania.

Zarówno piesza, jak i kierujący byli trzeźwi.

Przewiń do komentarzy








Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~lilka04

Też uważam, że kierowca zwolnił i patrzył na łajzy na rowerach, co wjeżdżają prosto pod auta nawet nie patrząc czy coś jedzie czy nie..... sama mam takie sytuacje i nóż w kieszenie się otwiera. Kto im daje prawo wjeżdżania kierowcom pod koła??? A druga sprawa to jak babcia widzi, że coś jedzie to niech czeka, a nie lezie jak święta krowa..... bo się jej należy na pasach jest......

~baenaba

~dhomas ,miał pecha kierowca? Niby jakiego?Dla mnie pecha miała staruszka niestety

~dhomas

kierowca obserwujac rowerzystow probowal przewidziec czy mu wiada przed maske czy nie co w stalowej jest nagminne a ze nie zauwazyl babci to mial pecha

~Qwerty

Szkoda pani. A fachowcy z stalowowolskiej policji przez ile blokowali przejazd? W normalnym mieście udrażnia się przejazd zaraz po zakończeniu działań. W stalowej im dłużej tym lepiej bo panowie policmajstrzy się nudza

~INES

Z RST TEŻ JEŻDZĄ PO LUDZIACH

~KrzysztofWasi

Bogu tego chciał dajcie juz spokój

~@Apel

Babcie i kobiecinki,które nigdy nie prowadziły auta,miejcie na uwadze,że samochód nie hamuje w miejscu i od WAS TYLKO zależy czy szpital albo cmentarz będzie miał klientki

~Pieszy

Zgadzam się z jumnik98

~jumnik98

Auto to nie rower,nie zatrzyma sie w miejscu.Jak chcesz zyc nie wchodz na przejscie jak auto jest blisko.Co z tego ze masz pierwszenstwo jak i tak trafisz do szpitala.

~emerytka

Córka mojej koleżanki zginęła w Norwegii potrącona przez samochód. Nigdzie nie jest cudownie, każdy może się zagapić. Ja mam zasadę, że dopóki kierowca przed przejściem wyraźnie nie zwalnia, to na pasy nie wchodzę. Wolę poczekać niż leżeć w szpitalu.

~mama

Mam nadzieję że babcinka szybko wróci do zdrowia-czego z całego serca życzę

e2rds

B17 ma rację, tych z pierwszeństwem najwięcej leży na cmentarzu, a myślenie nie boli.

~baenaba

~B17, ~Dorota, bardzo trafne komentarze,trafione w sedno.

~baenaba

Kurcze jacy tu sami nieomylni znawcy. Wszystko wiecie,wnioski wysunięte. Ciekaw tylko jestem czy nigdy nie popełniacie błędu?! Internetowi cwaniacy!

~.......

RST i wszystko jasne.

~Onz

Stalowiak jesteś jak wózek w lidlu wkładam 2 złoty i pcham ile chce

~dojna zmiana+

Kierowca najprawdopodobniej będzie miał zatrzymane prawo jazdy i niech się modli by starszej pani nic się nie stało bo w przeciwnym razie sprawa będzie skierowana do sądu i pan będzie mógł co najwyżej pojeżdzić rowerem.

~Stalowiak

Pani miastowa a co ma Szwecja do Polski? @B17 bardzo dobrze to ujął, trzeba patrzeć co się robi samochód prowadzi człowiek który też popełnia błędy.

~B17

Co z tego że pieszy na zachodzie jest święty, jak sie kierowca zagapi to pieszy ląduje w szpitalu, tyle z tej jego świętości, bo zagapić to się każdy może i nie ma na to reguły, zawsze trzeba myśleć jak się do jezdni zbliżamy

~Dorota

Jak pieszy będzie myślał to przeżyje, kierowca jak nie myśli to też przeżyje. Pierwszeństwa miał pieszy , a na cmentarzu leży też pieszy, jaki z tego morał?

~arturo

jak się jedzie autkiem to patrzymy przed kierownicę co się dzieje a nie oglądac kolarzy

~miastowa

"stalowiak" nie opowiadaj bzdetów z tym, że znowu winna jest piesza. Pojedź do Szwecji a tam zobaczysz jaką świętością jest pieszy. Zbliżając się do przejścia wszyscy kierowcy zatrzymują pojazdy i przepuszczają pieszego. U na to dobrze, że jeszcze nie włączają wycieraczek... Prawo winno być po stronie pieszego. Kierowca nie musi się spieszyć a taki jak ten winien zdawać ponownie egzamin a najpierw test na refleks! Co to znaczy zagapił się? Jechał ulicą a myślał o niebieskich migdałach?

~aaa

Zagapił się na młodych rowerzystów - a to ciekawe. Ciekawe czy jechały młode Panie czy też Panowie

~aaa

Zagapił się na młodych rowerzystów - a to ciekawe. Ciekawe czy jechały młode Panie czy też Panowie

~aaa

Anna Ty wyłudzaczu. Jestem z rodziny potrąconej Pani i nie mam zamiaru się kontaktować z hienami

~Anna

Witam, bardzo proszę rodzinę potrąconej Pani o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka_(at)_op.pl Pozdrawiam

~Stalowiak

Bo te babki to łażą tam jak chcą... Kierowca mógł się zagapic a ona na co patrzyła przechodząc przez przejście?!