Narysuj Świętego, wygraj sweter od niego!

Image

Wielkimi krokami zbliża się noc prezentów. Święty Mikołaj już zajrzał do naszej redakcji i zostawił dla Was podarki. Ogłaszamy konkurs przewidziany dla maluchów i ich rodziców.

Czy Święty Mikołaj jest wysoki, czy niski? A może ma wielki brzuch i nosi okulary? Jaką nosi brodę? Kto ciągnie jego sanie wypełnione prezentami? Czy ma pomocników? Sprawa nie jest do końca jasna. Ten problem na pewno pomogą rozwiązać nam dzieciaki. Konkurs przewidziany jest tym razem dla maluszków w wieku 3-7 lat.

A teraz niech rodzice przeczytają swoim pociechom zasady konkursu. Oto one: Dzieci, narysujcie, namalujcie lub wyklejcie Świętego Mikołaja tak ładnie, jak tylko potraficie. Możecie wygrać piękny, świąteczny sweter z Rudolfem, ulubionym reniferkiem Świętego Mikołaja dla siebie i rodzica.

I miejsce: Sweter dla Dziecka, Mamy i Taty, kolejne cztery miejsca: sweter dla dziecka i jednego z rodziców (składając pracę koniecznie napiszcie ile macie lat, jaki wzrost i z którym z rodziców bierzecie udział w konkursie, a także podajcie numer telefonu do rodzica.

Prace należy przynosić do Redakcji Portalu StaloweMiasto, ul. 1 Sierpnia 16, Stalowa Wola (wtorek, środa, czwartek w godz. 10:00- 14:00) lub wrzucić do skrzynki na listy (przy drzwiach wejściowych) lub przysłać do nas pocztą na adres redakcji. Na Wasze prace czekamy do 29 listopada.



Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Teresa

Moje dziecko narysowało kibel. Miejmy nadzieję, że wygra bo bardzo czeka na taki sweterek.

~siwy

moj chrześniak już narysował umiech

~Zuza

Pyton ale ty głupi jesteś,chyba że zazdrościsz pewnie nie masz dzieci ale gębę do komentarzy masz. Dzieci chętnie rysują .Praca zaniesiona wykonana samodzielnie przez dziecko. Może się uda.

~pyton

i stare babska będą rysować udając niedorozwiniętych aby jakąś szmatę wygrać

~Beti_210

Ludzie... Jesteście strasznie.... Moje córki chętnie rysują i lubią konkursy. Prace zniesione.... Może się uda
umiech

kocica

Ó
/I/
()

~Luiza

Nie wyzwiska zadał pytanie to ma odpowiedź . To po co pisze niech dla siebie zachowa.

~Maria

Człowiek napisał, że nie chce swetra i nie będzie rysował a tu jak zwykle wyzwiska. Brawo

~tralalala

do Adam -załóż sobie jak wygrasz a zapewne nie bo nie potrafisz rysować ale jak już to na tą pustą mózgownicę.

~Kaczor

Narysuj sfientego wygrajq tasa od niego

~Zuza

Jak zawsze musi jakiś kretyn coś napisać. Nie chcesz nie rysuj nie interesuje cię konkurs to się nie wypowiadaj.Super konkurs i napęwno dużo dzieciaczków weźmie w nim udział moje dziecko też. A ty mógłbyś zawozyć sobie taki sweter na d...e było by ci napęwno ślicznie 😂

~Adam

Ja nie będę nic rysował bo nie chce żadnego swetra. Niby gdzie miałbym to założyć?