Narysuj 安i皻ego, wygraj sweter od niego!
Opublikowano: 18  Listopada  2018

Wielkimi krokami zbli瘸 si noc prezent闚. 安i皻y Miko豉j ju zajrza do naszej redakcji i zostawi dla Was podarki. Og豉szamy konkurs przewidziany dla maluch闚 i ich rodzic闚.

Czy 安i皻y Miko豉j jest wysoki, czy niski? A mo瞠 ma wielki brzuch i nosi okulary? Jak nosi brod? Kto ci庵nie jego sanie wype軟ione prezentami? Czy ma pomocnik闚? Sprawa nie jest do ko鎍a jasna. Ten problem na pewno pomog rozwi您a nam dzieciaki. Konkurs przewidziany jest tym razem dla maluszk闚 w wieku 3-7 lat.

A teraz niech rodzice przeczytaj swoim pociechom zasady konkursu. Oto one: Dzieci, narysujcie, namalujcie lub wyklejcie 安i皻ego Miko豉ja tak 豉dnie, jak tylko potraficie. Mo瞠cie wygra pi瘯ny, 鈍i徠eczny sweter z Rudolfem, ulubionym reniferkiem 安i皻ego Miko豉ja dla siebie i rodzica.

I miejsce: Sweter dla Dziecka, Mamy i Taty, kolejne cztery miejsca: sweter dla dziecka i jednego z rodzic闚 (sk豉daj帷 prac koniecznie napiszcie ile macie lat, jaki wzrost i z kt鏎ym z rodzic闚 bierzecie udzia w konkursie, a tak瞠 podajcie numer telefonu do rodzica.

Prace nale篡 przynosi do Redakcji Portalu StaloweMiasto, ul. 1 Sierpnia 16, Stalowa Wola (wtorek, 鈔oda, czwartek w godz. 10:00- 14:00) lub wrzuci do skrzynki na listy (przy drzwiach wej軼iowych) lub przys豉 do nas poczt na adres redakcji. Na Wasze prace czekamy do 29 listopada.

Komentarze

Strona: 1/1 Wy鈍ietlaj po:

~Teresa
Moje dziecko narysowa這 kibel. Miejmy nadziej, 瞠 wygra bo bardzo czeka na taki sweterek.
Dodano: 27  Listopada  2018  08:15:13
~siwy
moj chrze郾iak ju narysowa umiech
Dodano: 22  Listopada  2018  16:09:02
~Zuza
Pyton ale ty g逝pi jeste,chyba 瞠 zazdro軼isz pewnie nie masz dzieci ale g瑿 do komentarzy masz. Dzieci ch皻nie rysuj .Praca zaniesiona wykonana samodzielnie przez dziecko. Mo瞠 si uda.
Dodano: 22  Listopada  2018  06:00:56
~pyton
i stare babska b璠 rysowa udaj帷 niedorozwini皻ych aby jak捷 szmat wygra
Dodano: 21  Listopada  2018  23:24:26
~Beti_210
Ludzie... Jeste軼ie strasznie.... Moje c鏎ki ch皻nie rysuj i lubi konkursy. Prace zniesione.... Mo瞠 si uda
umiech
Dodano: 21  Listopada  2018  13:23:48

/I/
()
Dodano: 18  Listopada  2018  12:07:34
~Luiza
Nie wyzwiska zada pytanie to ma odpowied . To po co pisze niech dla siebie zachowa.
Dodano: 14  Listopada  2018  12:50:09
~Maria
Cz這wiek napisa, 瞠 nie chce swetra i nie b璠zie rysowa a tu jak zwykle wyzwiska. Brawo
Dodano: 14  Listopada  2018  11:21:56
~tralalala
do Adam -za堯 sobie jak wygrasz a zapewne nie bo nie potrafisz rysowa ale jak ju to na t pust m霩gownic.
Dodano: 12  Listopada  2018  19:32:25
~Kaczor
Narysuj sfientego wygrajq tasa od niego
Dodano: 11  Listopada  2018  00:44:37
~Zuza
Jak zawsze musi jaki kretyn co napisa. Nie chcesz nie rysuj nie interesuje ci konkurs to si nie wypowiadaj.Super konkurs i nap瞝no du穎 dzieciaczk闚 we幟ie w nim udzia moje dziecko te. A ty m鏬豚y zawozy sobie taki sweter na d...e by這 by ci nap瞝no 郵icznie 😂
Dodano: 10  Listopada  2018  08:19:15
~Adam
Ja nie b璠 nic rysowa bo nie chce 瘸dnego swetra. Niby gdzie mia豚ym to za這篡?
Dodano: 9  Listopada  2018  10:18:28

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozosta貫