Wieszajmy flagi. Pokażmy, że świętujemy

Image

Dwa dni wolnego z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i wielkie świętowanie. Niektórzy stalowowolanie wieszają flagi, inni mają, ale nie wieszają…

Patriotą można być na wiele sposobów. Jedni Ojczyznę noszą w sercu, inni oprócz tego, że czują się Polakami, chętnie to okazują. A okazja ku temu jest świetna, bo 11 listopada wielkie święto narodowe przedłużone decyzją władz dodatkowo o jeszcze jeden dzień. Wielu mieszkańców Stalowej Woli ma w swoich domach flagi. Wywieśmy je i pokażmy, że nasze miasto jest biało- czerwone! Niektóre bloki już są pięknie ustrojone, inne wciąż bez barw narodowych. Dziś rano biało- czerwona zawisła na „dużym rondzie”. Ozdobione są szkoły i urzędy. Zawieście i wy w swoich oknach flagi. Pokażcie jak cieszycie się z niepodległości!

Przewiń do komentarzy














Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~excuse me

przydomek pozytecznego idioty to maiał lucek jak był radnym

~olek

Do pokuta, hejterze nie rob za pozytecznego idiote bo cale miasto sie z ciebie smieje.

~Pokuta plus

Każdy prawdziwy fan PiS powinien raz na miesiąc przez 31 dni leżeć krzyżem pod pomnikiem lecha kaczyńskiego w Warszwie bez jedzenia i picia do końca PiS albo jego

~hehek

patrioci nie na pokaz jak to teraz popularne umiech

~siersc33

Z tego co widze na miescie malo kto wiesza flage na balkonie.Moze jak by spoldzielnia chodzila i montowala takie wieszaki i przy okazji rozdawali by flagi to były by .A tak to słabo,niekore bloki w ogole nie maja ani jednej flagi,kto tam mieszka?

~wyborca

a ja z was czopki umiech

~mario

Do wyborca, po co te brednie wypociles jak sie nie ma argumentow to sie obraza swego oponenta. Mamy dzis piekne swieto 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGLOSCI a ty takie glupoty piszesz ale pisz dalej chetnie sie z ciebie posmiejemy.

~wyborca

mam nadzieję że ciebie też ukrainofilu przerżną cię piłą Ukraińcy na pół

~mario

Poniewaz dzis mamy najwieksze swieto panstwowe od 100 lat postanowilem nie uzywac slow hejterzy czy lemingi. Ale na glupote tych nawiedzonych to noz w kieszeni sie otwiera. Do ''ewewz'' milosniku pseudo pozycji takich bredni juz dawno nie czytalem. Skoro w POLSCE jest tak zle to skad u nas sie wzielo prawie 2 MILIONY UKRAINCOW. Chwala sobie w POLSCE i wiekszosc by chciala zostac u nas na zawsze. Ja mieszkalem przez wiele lat w U.E. w roznych krajach, dzieki temu znam dobrze kilkanascie jezykow obcych i znam bardzo dobrze realia zycia na zachodzie E. i nie tylko. Co z tego ze mozna tam zarobic troszke wiecej niz u nas jak koszty zycia sa przynajmniej 4 krotnie wieksze niz w POLSCE. Co do ZUS to PAN PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI bardzo obnizyl skladki na ZUS dla poczatkujacych pracodawcow czy srednich firm, tk ze nie kompromituj sie bo mi cie szkoda.

~Do Kiedy

Jak Ci nie pasuje wyjedz zmień obywatelstwo w końcu żyjesz w wolnym kraju

~wkurzony656

U nas na osiedlu Poreby chyba sami przeciwnicy PIS ,nie widze zadnych flag na balkonach.W nocy 10 na 11 listopada znikneła flaga co była zawieszona przy wejsciu do klatki.Co jest grane?

~Mikser

Chyba nie sądzisz lebig że ten dodatkowy dzień wolny to coś innego niż pudrowanie braku uzasadnienia wydania 200 mln przeznaczonych na przygotowanie czegoś extra na tą okrągła rocznicę.

~Lebig

Jak widać niemiecka ... a przepraszam faszystowska machina dziala i ma sie dobrze. Dlatego polakow nie napadli i nie mordowali niemcy tylko nazisci, wieszanie flag jest pase, uroczyste obchody + dzien wolny dla ludzi to marnowanie czasu i pieniędzy. Ludzie walczacy w tamtych latach za polske sie w grobie przewracają .

~Kiedy

Kiedy wyzwolimy się od kaczyzmie i PiSlamu?

~Nocny Marek

Będąc w USA widziałem nad Atlantykiem plażowiczkę z biustonoszem z nadrukowaną flagą amerykańską. Inna miała kąpielówki, na pupie też była flaga USA. Sam miałem japonki na, których też była nadrukowana taka flaga.I co Ty na to @Krótko. Wszystko Wam przeszkadza. Powinien być orzeł z czekolady ! Nie jestem absolutnym fanem PiS, ale niech nas (Was) ręka boska broni (jak mówią marksiści)przed PO.

~Mieszkaniec

~ewewz 100% / 100%

~LECHNIN

Norwegowie dostali na stulecie bibliotekę narodową, wrocławianie Halę Stulecia, dzieci ubeków – na tysiąclecie – tysiąc szkół z wielkiej płyty, a Naród Polski, z okazji okrągłych urodzin Niepodległej – Pomnik Braci.

~@mario

Gdyby głupota miała skrzydła twoje loty byłyby wysokie bardzo!

~burmistrz

Nie wiadomo dlaczego swietujrmy wyzwolenie od zaborow,gorsza od zaborow byla okupacja niemcow.Chyba tez powinno sie swietowac ,nawet jak sowieci obsadzili swoimi urzedy i sądy.

~NG5 Anglia

ewewz 100% racji.Precz z kaczorem

~klerr

allah akbar !!!

~ewewz

skoro jest tak dobrze to dlaczego szturmem nikt nie wraca z uk czy innych dyktatur i państw gdzie rzekomo brak jest perspektyw ?? pierwsza z brzegu sprawa skoro pisiorstwo jest takie cacy patriotyczne i kocha Polaków - to gdzie podwyższenie kwoty wolnej od podatku ?? gdzie uproszczenie przepisów i zdjęcie chomąta zusowskiego dla drobnych przedsębiorców czyli soli tej ziemi ?? gdzie obniżenie podatków pośrednich jak choćby vat choć o 1 punkt ?? ale sku....syny frazesy o ojczyżnie i powstawianiu z kolan to potrafią bełkotać patologia taka sama jak za PO niestety - a flagę i święto i wycieranie sobie ryja frazesami i sloganami to sobie możecie na partyjnych libacjach głosić ...

~Kindżał

Wiesz mario że jesteś ciężki głupol, prawda?

manukun

@mario
Partyjni towarzysze, a nie elita. Elita jest wychowana, wykształcona i działa na korzyść ojczyzny, a nie partii politycznych. W związku z tym, że telewizja jest partyjna, nie na sensu jej oglądać. Propaganda sukcesu partii i hejt na jakąkolwiek krytykę jej działań wyklucza rzetelny przekaz.

~mario

Ogladalem dzis uroczystosci otwarcia pomnika najwiekszego meza stanu w POLSCE i na swiecie PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA LECHA KACZYNSKIEGO. Byla to jedna z najpiekniejszych uroczystosci w ostatnich 30 latach, powiem wiecej chcialo by sie takie uroczystosci codziennie ogladac w telewizji NARODOWEJ.Tyle polskiej elity w jednym miejscu juz dawno nie bylo.

~@tytcyk

Tyś głupszy niż Kryśka Pawłowicz🤑

~skarpakod

Ja tam nie wieszam flagi.Moge co najwyzej wywiesic czarna szmate na znak protestu .Wycieli mi drzewa przed blokiem na skarpie,teraz nawet trawa tam nie rosnie.Nadberezny podpisał wycinke duzych drzew na skarpie w ramach wymiany na patyki.Powod to drzewa były zbyt duze i w czasie burzy mogły kogos przygniesc.Oczywiscie nie głosowałem na tego niszczyciela drzew,ale inni go wybrali.Niech Lucek sobie wiesza jak ma za duzo kasy.

~NG5 Anglia

Ja się nie czuję polakiem.Szkoda,że nie jestem w pl bo wywiesilbym tylko flagę UE.Większość polakow za granicą przynosi wstyd,opite mordy i wszędzie leżą puszki po żubrze,tyskim itp.a 5 metrów dalej kosz na śmieci.Dlaczego nie leżą z Budweisera.W życiu nie kupię ciucha z 4F bo widać skąd jesteś.

~dastin

_
_
_
_
POLSKA

~i wszystko

~Krótko
To ma być pariotyzm? Nasza Flaga Narodowa wraz z Godłem Narodowym , symbole Naszego Panstwa , wywieszone na balkonie wraz z gaciami starej, dżinsami Janusza i dresem Seby? To jest poszanowanie symboli narodowych? PIĘKNE!



I wszystko w temacie!!!!!!!