Bus ze Stalowej Woli zderzył się na A4 z innym busem. Nie żyje 20- latek

Image

Około 4 nad ranem doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch busów. Śmierć poniósł mieszkaniec naszego miasta. Inni pasażerowie zostali ranni.

Bus wyjechał ze Stalowej Woli do Wielkiej Brytanii 15 listopada 2018 wieczorem. Do wypadku doszło na A4 nad ranem pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca Volkswagena jadący prawym pasem w kierunku Legnicy gwałtownie skręcił w lewo i zderzył się z prawidłowo jadącym Mercedesem. Samochody uderzyły w bariery, jeden z busów przewrócił się na bok.

Oba pojazdy przewiozły łącznie 14 osób. 20- latek ze Stalowej Woli poniósł śmierć na miejscu. Kilka osób zostało rannych.

Autostrada w kierunku Legnicy i Zgorzelca była zablokowana aż do godz. 8 rano.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Szmi

Monika . ..Ty nie masz jak klientów pozyskiwać ? Już któryś raz widzę Twoja ofertę w tego typu tragediach ...sęp

~Busiarz

Rentgen owszem , ale przemyt jest i nie kazdy jest sorawdzany tylko wyrywkowo, ale co tu wgl sie tlumaczyc, wystarczy wpisac w google przewoznicy ze stalowej woli zlapani na przemycie i wyskoczy jak byk! Takze nie bron dziadostwa i nie zaklamuj rzeczywostosci bo z faktami nie wygrasz

~Monika

Rodzinę Pana . który zginął w tym wypadku bardzo proszę o kontakt w ważnej sprawie. Mój e-mail m.nowicka1_(at)_onet.pl

~Monika

Rodzinę Pana . który zginął w tym wypadku bardzo proszę o kontakt w ważnej sprawie. Mój e-mail m.nowicka1_(at)_onet.pl

~Monika

Rodzinę Pana . który zginął w tym wypadku bardzo proszę o kontakt w ważnej sprawie. Mój e-mail m.nowicka1_(at)_onet.pl

miasto

Piszesz takie glupoty ze az sie czytac nie chce.najpierw sie dowiedz co to przemyt jest i ile czego wolno przewozic.na granicy kazdej policja i rentgen a on o przemycie pisze. chyba zatrzymales sie w latach 80.

~Trener

Oj busiarze busiarze, jestescie glupi jak but, ludzie doskonale wiedza jakie przekrety robicie. Mam nadzieje ze urzedy ssie za was wezma i wyeliminuja raz na zawsze tych dziadow i przemytnikow

pawcio1972ra

Suseł,ty nie gadaj głupot,obydwa busy jechały razem.Palma odbiła debilom i się ścigali.Uwierz że nie muszę dzwonić na policję żeby wiedzieć.

~Suseł

Pawcio1972ra i nie gadaj głupot ze byli pijani może sam jesteś jak czytałeś te głupie wiadomości zadzwoń i zapytaj policji niech podadzą ci wyniki i zobaczymy np jak napisali ,ze było 14 osób 😂. A tak naprawdę łącznie było 13 każdy piepszy jak może.

~Suseł

Ludzie bus ze Stalowej Woli tylko uczestniczył to nie była jego wina!!!!
Pasażer który zginął był w busie który spowodował wypadek każdy gada głupoty co nawet nie wie dobrze jak było internet przyjmie wszystko.

pawcio1972ra

Na oczach matki i rodzeństwa zginął młody chłopak,bo dwóch wypitych debili postanowiło się ścigać.

~Krab

A chłopaki z zarzecza wzięli się za transport busem i każda trasa zachacza Holandię bo przywoza na zarzecze zielony sort

~Wązki

Cygan czy nie cygan ale Polak i nie pisz głupot bo jego rodzice mieszkają w stalowej więc jak mógł jechać do rodziców?

~Kiegowca

Wzmocnić kontrolę policji odnośnie legalności przewozu osób i przewozu rzeczy mało kto ma licencję jakąkolwiek wszystko na wsrjackich papierach bo funt większość pseudo busów to szroty dużo by tu wymieniać ale myślę że coś z tym zrobią dużo osób już zginęło w taki sposób poszła informacja już w calais o kontrolach nich daja mandaty z najwyzszej półki przewozy ludzi jak bydło na tirach auta bez zabezpieczeń narkotyki w środku jednym słowem przemytnicy

xlman

Bus zderzył sie z innym busem, znaczy sie ze autonomiczne czy co ?
A jak wezmę miotłe i pozamiatam podłoge to kto/co zamiata, ja czy miotła ?

~Ciawa

Te paczkarze co wążą czlowiekow to banda jest, oszusty i ćpią bo spać im się chce jak czlowiekow woza.

~Seba

To co pisze to jedno a jak było to drugie bus był z Zamościa pasażer ze stalowej woli ścigali się na drodze Mercedes z volkswagenem i doszło do wypadku umiech na autostradzie troche ciężko zjechać na przeciwlegly pas z racji barierek umiech

e2rds

Z komentarz wynika, że kierowca jadący w kierunku Legnicy, czyli w kierunku Wielkiej Brytanii zjechał na przeciwległy pas, czyli logicznie rozumując, wypadek spowodował kierowca busa "Volkswagena" jadący ze Stalowej Woli, więc nie piszcie nieprawdy i tyle w temacie.

~Seba

Po co sie napinacie jak kierowcy byli z Zamościa tylko pasażer byl ze stalowej umiech

~Asd

Skoro jezdziles u kogoś co były przemyty to jesteś taki sam przemytnik jak on bo brałeś w tym udział umiech

~Asd

Nie każdy jezdzi z lawetami przyczepami to raz a dwa to skoro kary po kilka tysięcy euro to skąd wszystkich stać zeby pojechać w trasę? A po drugie nie wiem czy wiesz ale jeśli w angli cie policja złapie z narkotykami to masz zakaz wjazdu do angli no ale popatrz oni dalej jeżdżą sa wariaci nie ? Ciągle się czyta i czyta lo tych marihuaninach A uny dalyj jezdzo

~Asd

Nie każdy jezdzi z lawetami przyczepami to raz a dwa to skoro kary po kilka tysięcy euro to skąd wszystkich stać zeby pojechać w trasę? A po drugie nie wiem czy wiesz ale jeśli w angli cie policja złapie z narkotykami to masz zakaz wjazdu do angli no ale popatrz oni dalej jeżdżą sa wariaci nie ? Ciągle się czyta i czyta lo tych marihuaninach A uny dalyj jezdzo

~Asd

Nie każdy jezdzi z lawetami przyczepami to raz a dwa to skoro kary po kilka tysięcy euro to skąd wszystkich stać zeby pojechać w trasę? A po drugie nie wiem czy wiesz ale jeśli w angli cie policja złapie z narkotykami to masz zakaz wjazdu do angli no ale popatrz oni dalej jeżdżą sa wariaci nie ? Ciągle się czyta i czyta lo tych marihuaninach A uny dalyj jezdzo

~kdarro

olo- może ostro napisałeś ale wiele w tym prawdy niestety ale ten rodzaj działalności to jedna wielka patologia i łamane są chyba wszystkie przepisy dot przewozów - busiarz tot desperat zero reguł przemyt żeby wyrwać większy grosz żadnych umów ubezpieczeń najczęściej kasa z ręki do ręki papierochy wóda piwo przemyt rozmaitych zabronionych towarów itd,itd lizy się tylko kasiora rresztaa to alleluja i do przodu..

~Olo

Widze, ze loklani busiarze sie odzywaja w swojej obronie . Panowie jezdzilem ja i jezdzilo wielu moich kolegow u was i kazdy jak jeden mowi to samo, przemyt, zlodziejstwo i lamanie wszelkich zasad transportu,tacy jak wy to zmora wszystich firm przewozowych! A jesli chodzi o przemyt narkotykow to czy przypadkiem nie tutaj bylo kilka artykolow odnosnie zlapanych busiarzy ze stalowej woli z marihuana itd? Przykre to i prawdziwe, ale niemcy,belgowie juz sie za was wzieli,tera, jest czas zeby za was polska policja i sluzba celna oraz inspecja zabrali bo lamiecie wszelkie zasady byle tylko zarobic! Z tego co pamietam to co chwile kary po kilka tysiecy euro

~Kiker

A przyczepa , asd? Razem zestaw jesd lugi jak tir ☺ a tonaz taki ze silnik malo nie wyskoczy.

~Dsa

A i jeszcze jedno najważniejsze kierowco złoty bus z fabryki wychodzi jako samochod ciężarowy pptem jest dopiero przerabiany na osobowe wiec jest ono przygotowane do jazdy w waga powyżej 3.5t wiec jak jedziesz i łączna ładowność 4t to to nie jest śmierć na miejscu haha

~Asd

Masakra co za gamonie to ze weźmiesz troche piwa i papierosów to nie jest przemyt osle hahaha A właśnie powiedz mi jak ta marihuanine przewozisz bo prawie każdy bus jest kontrolowany psem od narkotyków smiech2 7 ton w busie? To by go chyba złamało i na dach bys musiał ładować, jedyne gdzie jezdziles to chyba taczka na budowie przeladowana smiech2

~Olo

Jezdzilem u wielu busiarzy ze stalowej , kazdy jeden to przemytnik, przeladowany ile sie da , busy warza po siedem ton ,przemyt ile wlezie i co wlezie , na powrocie prochy i marichuana! Co tydzie owy kidrowca bo nikt normalny z nimi nie oracuje . Zlodzieje i narkomani kazdy jeden

~oooll

do -widzę durna pało akurat bus ze stalowej został uderzony przez jakiegoś naćpańca z wrocławskiego więc daruj sobie ten bełkot - ale faktem jest że całe to towarzystwo to patologia..