Get Adobe Flash player

真bry Leo-Sped Bia造stok za mocne dla Stali Stalowa Wola, zadecydowa豉 ostatnia kwarta
Opublikowano: 18  Listopada  2018

Naszej dru篡nie nie wiedzie si ostatnio zbyt dobrze bowiem ostatni smak wygranej poczuli w meczu derbowym z Siark Tarnobrzeg.

Zadanie jednak nie by這 豉twe, bowiem ekipa Stali Stalowa Wola mierzy豉 si z liderem grupy B drugiej ligi m篹czyzn. Nasza dru篡na mia豉 udany pocz徠ek, lecz z czasem ekipa 真br闚 Bia造stok zacz窸a nam dotrzymywa kroku. W pierwszej kwarcie zesp馧 Stali Stalowa Wola wykorzysta atut w豉snego parkietu i ze skromn zaliczk schodzi na kr鏒k przerw.

Przerwa podzia豉豉 orze德iaj帷o na go軼i, kt鏎zy powoli si rozkr璚ali. Koszykarze Bogdana Pamu造 zacz瘭i za trwoni przewag, a nim si obejrzeli, a ju musieli goni wynik. Ko鎍闚ka kwarty jednak utrzymywa豉 si na styku, ale to go軼ie na przerw schodzili z punktem przewagi.

Decyduj帷a o losach spotkania okaza豉 si czwarta kwarta, kt鏎 zdominowali przyjezdni. Nasi zawodnicy cz瘰to podczas atak闚 przyjezdnych dopuszczali si fauli i s璠zia zmuszony by do odgwizdywania rzut闚 wolnych. Mimo dobrych zawod闚 rozgrywanych przez Cezarego Gumi雟kiego oraz Mateusza ζbudy nie uda這 si dotrzyma kroku 真brom i kibice musz chwil poczeka na kolejne zwyci瘰two koszykarzy.

ZKS Stal Stalowa Wola – 真bry Leo-Sped Bia造stok 77 – 89 (23-21, 15-18, 22-22, 17-18)

ZKS Stal Stalowa Wola: Gumi雟ki 18, Bandyga 13, Kaczmarski 11, ζbuda 15, Tabor 3 oraz Buczek 5, Pietras 0, Wojtanowicz 2, Benar 8, Szubart 2

真bry Leo-Sped Bia造stok: Lewandowski 11, Bambrych 5, Zabielski 8, Wr鏏lewski 2, Czosnowski 20, Wielechowski 8, Misiewicz 20, Parszewski 2, Szczerbatiuk 5, Warszawski 8

Komisarz: Jan Kuniec

S璠ziowie: Bartosz Kosmala, Jakub Her鏚