Dorwaliśmy Mikołaja! Tylko u nas, unikalny wywiad ze Świętym!

Image

Udało nam się spotkać świętego. Tak, tak, tego prawdziwego, najprawdziwszego, który przylatuje na swoich saniach ciągniętych przez renifery co roku w grudniu, by przywieźć prezenty.

Drogie dzieci. Udało nam się spotkać świętego. Tak, tak, tego prawdziwego, najprawdziwszego, który przylatuje na swoich saniach ciągniętych przez renifery co roku w grudniu, by przywieźć prezenty.

Mikołaj to najbardziej zapracowany o tej porze roku święty. Dostarczenie takiej masy prezentów to nie lada wyzwanie. Jakim cudem odwiedza wszystkich na raz? Naszemu niestrudzonemu reporterowi Jackowi Marchewce udało się wraz z kamerzystą dotrzeć do świętego, który w okolicy Miejskiego Domu Kultury stanął na popas (w końcu renifery muszą od czasu do czasu odpocząć i cos przekąsić) i wypytać o wszystko.

Kto pomaga Mikołajowi, jakim cudem udaje mu się dotrzeć nocą do dzieci z całego świata, jak wygląda Wielka Fabryka Zabawek i kto czyta listy od dzieci. Kim jest Rudolf i ile reniferów obecnie ciągnie śnieżny zaprzęg Świętego? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w filmie!

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Kuba

Prawdziwy Mikołaj nie żyje od setek lat

~Kuba

Prawdziwy św Mikołaj już dawno umarł. To jest jakiś facet przebrany za niego. Wiem bo mi koledzy w klasie powiedzieli

~Kuba

Prawdziwy św Mikołaj już dawno umarł. To jest jakiś facet przebrany za niego. Wiem bo mi koledzy w klasie powiedzieli

~Kuba

Prawdziwy św Mikołaj już dawno umarł. To jest jakiś facet przebrany za niego. Wiem bo mi koledzy w klasie powiedzieli

~inteligent

i co z tego wynika

Tim

A gdzie się podział stary Mikołaj ? Może pojechał do Laponii? Mikołaju wracaj dzieci tęsknią za Tobą.Bo do nowego nie możemy się przyzwyczaić;)

pisior

5 grudnia Andrzej Du....a przywrócił w Polsce KOMUNIZM. Czy prokurator stanu wojennego = pisowy sędzia trybunału konstytucyjnego wprowadzi nam PISOWSKI STAN WOJENNY?? Piotrowicz ma doświadczenie już raz oskarżał i represjonował SOLIDARNOŚĆ Marian Banaś prezes Najwyższej Izby Kontroli to taka pisiorska burdel mama. Lucjusz Nadbereżny to kolega barona Pisu Mariana Banasia , razem mogą dużo. Ciekawe czy Banaś w swoim hotelu na godziny ma nagraną śmietankę pisiorów stalowowolskich?? Jeśli ma to będzie cyrk. Weber Rafał głosował za wyborem Banasia na prezesa Najwyższej Izby Kontroli, może i on jest nagrany w banasia hotelu.

~Glamdring

Prawdziwy krasnal, a nie święty Mikołaj... Tak umiera tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie

~mikus

ciekawe czy potrafi mowic po Koreansku. Tam dzieci tez czekaja na Mikolaja. Szkoda tylko ze tam jak by sie pojawil wzieli by go za agenta i od razu by go posadzili.

pisior

5 grudnia Andrzej Du....a przywrócił w Polsce KOMUNIZM. Czy prokurator stanu wojennego = pisowy sędzia trybunału konstytucyjnego wprowadzi nam PISOWSKI STAN WOJENNY?? Piotrowicz ma doświadczenie już raz oskarżał i represjonował SOLIDARNOŚĆ
Marian Banaś prezes Najwyższej Izby Kontroli to taka pisiorska burdel mama.
Lucjusz Nadbereżny to kolega barona Pisu Mariana Banasia , razem mogą dużo. Ciekawe czy Banaś w swoim hotelu na godziny ma nagraną śmietankę pisiorów stalowowolskich??
Jeśli ma to będzie cyrk. Weber Rafał głosował za wyborem Banasia na prezesa Najwyższej Izby Kontroli, może i on jest nagrany w banasia hotelu.

pisior

5 grudnia Andrzej Du....a przywrócił w Polsce KOMUNIZM. Czy prokurator stanu wojennego = pisowy sędzia trybunału konstytucyjnego wprowadzi nam PISOWSKI STAN WOJENNY?? Piotrowicz ma doświadczenie już raz oskarżał i represjonował SOLIDARNOŚĆ
Marian Banaś prezes Najwyższej Izby Kontroli to taka pisiorska burdel mama.
Lucjusz Nadbereżny to kolega barona Pisu Mariana Banasia , razem mogą dużo. Ciekawe czy Banaś w swoim hotelu na godziny ma nagraną śmietankę pisiorów stalowowolskich??
Jeśli ma to będzie cyrk. Weber Rafał głosował za wyborem Banasia na prezesa Najwyższej Izby Kontroli, może i on jest nagrany w banasia hotelu.

~Prezent

A Duda zrobił nam prezent na Mikołaja - napluł nam w twarz, zaprzysiągł Pawłowicz i towarzysza Piotrowicza!!!

~z internetu

A Duda zrobił nam prezent na Mikołaja - napluł nam w twarz, zaprzysiągł Pawłowicz i towarzysza Piotrowicza!!!

~z internetu

A Duda zrobił nam prezent na Mikołaja - napluł nam w twarz, zaprzysiągł Pawłowicz i towarzysza Piotrowicza!!!

~Zeniu

Ten blondynek pracuje u nas w Tryumfie na pucharach.

~Bez kamer

Mikołaj przychodzi nocą i Maliniak wręczył nominację towarzyszowi Piotrowiczowa po ciemku akt powołania go na sędziego TK za osiągnięci w PZPR?

~Marian

Najpiękniejszy prezent rządzącym przyniósł Mikołaj w postaci Banasia! Mało się nie posrają po tym upominku

~Glamdring

Święty Mikołaj był biskupem, a nie laickim przerośniętym krasnalem...
Nawet szacunku do tradycji nie macie

~Glamdring

To przerośnięte laicki krasnal.
Prawdziwy św Mikołaj był biskupem a nie w stroju błazna
Jaki portal taki Mikołaj...

~buhahaaa

oj przydało by sie pare razy rózgą po gołej d...ie dla oportunistów z łopozycji , hejterów i wszelakich oszołomów z nimi poplątanych.

~renifer

ja zamiast ruzgi dostałem kawałek węgla pod choinke haha smiech2

~Lokator

smiech2

panna_pina

Zwycięskie prace są już opublikowane. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie prace były przepiękne. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń postanowiliśmy nagrodzić 13 prac.

~Nestea

Ja dostałam SMS, że znaleźliśmy się w gronie wygranych. Na stronie chyba nie będzie wynikow,bo chyba musieliby podać imię i nazwisko dziecka (rodo). Chociaż mogliby zamieścić prace zwycięzców, każdy by rozpoznał swoją.

Pola1122

Czy wiadomo kiedy wyniki konkursu?

~siwy

do mnie przyszedł dziś mikołaj umiech

jazda

Podrobiony Mikołaj

~Irena 1955

Święty Mikołaj ma inną czapkę.to Dziadek Mróz.

~HoHoHo

Po tylu latach rozdawania prezentów Mikołaj stwierdził, że zrobi sobie operacje oczu umiech teraz widzi dokładnie kto był niegrzeczny umiech

~Beti_210

Czekamy z niecierpliwością na wynikiumiech