Narysuj Świętego, wygraj sweter od niego! Konkurs rozstrzygnięty

Image

Konkurs rozstrzygnięty! Mikołaj przyznał aż 14 nagród. Przynieśliście do nas tak wiele pięknych prac, że trudno było wybrać zwycięzców.

Przez dwa tygodnie składaliście w redakcji portalu StaloweMiasto.pl osobiście lub poprzez rodziców, rodzeństwo, babcie, dziadków, ciocie i wujków przepiękne prace. Nie spodziewaliśmy się, że jesteście tak zdolni, dokładni i precyzyjni w tworzeniu wizerunków Mikołajów. Dzięki Wam poznaliśmy wszystkie renifery świętego, podziwialiśmy sanie, wielki worki z prezentami, cudnej urody choinki. To był czas wielkich przeżyć. Bardzo cieszymy się, że wpłynęło do nas tak wiele prac, bo około 50! Oglądaliśmy, dyskutowaliśmy, spieraliśmy się i w końcu sporządziliśmy listę nagrodzonych. Ale nie znaczy to, że ci, którzy nie wygrali nie stworzyli pięknych dzieł, o nie, dlatego też, jeśli nie dostaliście sms-a o wygranej, możecie zgłosić się do nas po dyplom uznania.

Osoby, które zostały nagrodzone w konkursie, zostały o tym fakcie już powiadomione sms-owo.

Każdego uczestnika, zapraszamy do naszej redakcji po dyplom uczestnictwa.

A oto lista zwycięzców:

I miejsce: Sweter dla Mamy, Taty, Dziecka

Kamilek A.

Obrazek

II miejsce: Sweter dla Dziecka i Rodzica

Aleksander

Obrazek

III miejsce: Sweter dla Dziecka i Rodzica

Marlenka C.

Obrazek

IV miejsce: Sweter dla Dziecka i Rodzica

Aleksandra W.

Obrazek

V miejsce: Sweter dla Dziecka i Rodzica

Wiktor Ch.

Obrazek

Bilety do Kina HELIOS:

Marcelina i Mateusz B.

Obrazek

Obrazek

Oliwia M.

Obrazek

Nagrody Dodatkowe

Wiktoria K.

Obrazek

Lena S.

Obrazek

Bartuś M.

Obrazek

Rafał S.

Obrazek

Adrian P.

Obrazek

Patryk B.

Obrazek

Nagrodami dodatkowymi są między innymi: czapki, szaliki z motywami z bajek, rękawiczki, piłki, packi na śnieg, baloniki.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Misia

Gratuluję Wam kochani

~Dorota

Nie wolno płakać mi
gdy z nieba lecą łzy.
tam, gdzie aleja słońc
spotkamy się
i znowu będzie lato,
a tam za tęcza będziesz ty!

~szoook

Drugie miejsce powinno być 1 ! Bo widać że to dziecko robiło. A reszta?? Większość to praca rodziców a nie dzieci jak większość teraz do szkół czy konkursów !! Żenada ! Co to za radość dla dziecka że zajęło któreś miejsce jak nawet palcem nie dotknęło pracy????

~Lol

Ludzie prace wykonywały dzieci jaka kolwiek krytyka jest poprostu zbędna I głupia jeszcze troche a powybijali byście się o te nagrody każdy by chciał pierwsze miejsce a tu lipa debilizm co poniekturych konkretny żal

~Lol

Ludzie prace wykonywały dzieci jaka kolwiek krytyka jest poprostu zbędna I głupia jeszcze troche a powybijali byście się o te nagrody każdy by chciał pierwsze miejsce a tu lipa debilizm co poniekturych konkretny żal

~Lol

Ludzie prace wykonywały dzieci jaka kolwiek krytyka jest poprostu zbędna I głupia jeszcze troche a powybijali byście się o te nagrody każdy by chciał pierwsze miejsce a tu lipa debilizm co poniekturych konkretny żal

~Antosiek

Skoro to konkurs dla dzieci to dlaczego sweterki są też dla rodziców? Skoro dla rodziców to rodzice pomagają wiec nie wiem w czym problem umiech

~Dodo

Do osaa

~Dodo

Do oddania. Niektóre dzieci mają zdolności i nie pomagają i grube zapyziałe babska. Pewnie zazdrościsz że twoje dziecko nic nie otrzymało. Choć czytając twój komentarz raczej dzieci nie masz i nie wiesz że dziecko też może pięknie samodzielnie wykonać piękna pracę. To konkurs dla dzieci 3-7 lat a siedmiolatek już pięknie maluje.

~emdeka

CYTAT
Rodzic nie mógł zadbać żeby kartka nie była wymięta? Albo żelazkiem przejechać?


Nie. Bo to konkurs dla dzieci ...

~osaa

Myślę, że wybór był bardzo ciężki. Tu nie chodzi o wybór najładniejszej pracy w rozumieniu NAS - DOROSŁYCH. To konkurs dla dzieci. Pewnie było tam wiele dzieł sztuki, ale czy mogło taką pracę wykonać 3 letnie dziecko? To właśnie praca nr 2 mnie najbardziej urzekła. Jest taka ... prawdziwa. Właśnie pomięta, wg. NAS brzydka - ale ona jest PIĘKNA. To rysowało dziecko i BRAWO, że zostało to docenione.

~Qupa

Jedyna praca, ktora spełniła warunki konkursu to praca nr 2. Reszta to prace starych, zapyziałych i niekiedy tłustych bab. Większość dzieci zapewne nie widziała na oczy niby "swoich" prac.

~Dioda

Gratulacje dla wszystkich dzieciaczków. Rysunki wszystkie śliczne. Oby więcej takich konkursów.

~Miki

Nie ukrywam zaskoczenia wyborem.Moja 5 latka spędziła pół dnia na malowaniu i wyklejaniu podczas gdy niektóre prace malowane zajęły dzieciom parę minut.
Myślę że to pierwszy i ostatni tego typu konkurs w którym wzięła udział moja córcia .Cieszymy się chociaż z dyplomu

~Beti_210

Liczyłam na uczciwość prac "samodzielnie" wykonanych... Ot i tyle.... A tu... Prace wykonane przez rodziców...

~Arzu Soyer

Trzeba było podzielić prace wiekowo. Nie było by problemu. Dwójka to rzeczywiście jakby papier toaletowy położyć. Rodzic nie mógł zadbać żeby kartka nie była wymięta? Albo żelazkiem przejechać?

Tak jestem świnią, komuszką i totalną opozycyjną trolką.

~HohoHo

Prace są wykonywane przez dzieci od lat 3 do gdzies 7 sądząc po konkursowym opisie
Wybór świetny, wybrano prace o różnym stopniu trudności, i jak widać samodzielności. I bardzo dobrze, widać , ze niektóre robione z rodzicami, inne samodzielnie. Super wybór
Trzeba byc mega świnią zeby krytykować dziecięce talenty i wredotą, która pewnie wymalowała cudo za dziecko i nie została doceniona!

~XyZ

Do Katarzyna: jakie nieporozumienie? A co jeśli to rysowal 3latek? Mikołaj jest świetny. Gratulacje dla autora.

~Katarzyna

Mam nadzieję, że drugie miejsce to jakieś nieporozumienie. Jestem wstrząśnięta.