Forumowicze na Gwiazdkę Dzieciom z Domu Dziecka

Image

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Kontynuujemy więc dobrą tradycję. Przypominamy o tych, którzy nie zasiądą do wigilijnego stołu z mamą i tatą. Rzadko mają też okazję do rodzinnych świąt.

Akcję przed laty zapoczątkowała nasza nieżyjąca już moderatorka Anulka. Polegała na wpłacaniu pieniędzy na rzecz dzieci z Domu Dziecka na ulicy Podleśnej.

Nie każdy ma czas, by szykować prezenty, wieźć je dzieciakom, wielu nie chce kupować rzeczy, które mogą się nie przydać. Wolą wpłacić kilka złotych na konto, bo zdają sobie sprawę z tego, że w Domu Dziecka najlepiej wiedzą jakie są potrzeby i sami kupią co trzeba. A wpłacić można każdą kwotę, nawet złotówkę, bo z tych maleńkich kwot urośnie większa suma, która pozwoli nabyć niezbędne rzeczy.

Wiemy, że nie zawiedziecie i tym razem. Jak zawsze, jak co roku. Dom Dziecka na Podleśnej czeka na Wasze gorące serca! Tam również dziecięce oczy będą wypatrywać z niecierpliwością pierwszej gwiazdki. Tam też rodzą się marzenia!

Numer konta:

Dom Dziecka ul. Podleśna 6, 37-450 Stalowa Wola

90943000060027072220000001 z dopiskiem "FORUMOWICZE DZIECIOM"

Niech te święta będą radosne dla Wszystkich!


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~NylGun

Brawo Panie Prezydencie!

~asdas

Czego nie zrozumiałeś w tym prostym przekazie ja janek?

Nie zachowuj się jak typowy suweren. Jestem jak najbardziej za, jednak zdecydowanie sprzeciwiam się chamskiemu lansowi lub prymitywnej promocji. Masz przykład poniżej tzw remka

CYTAT
Brawo Panie Prezydencie. Dzieciom z domu dziecka na pewno przyda sie ta pomoc!


To kto się będzie tu grzał w blasku tej pomocy?

~Remik

Brawo Panie Prezydencie. Dzieciom z domu dziecka na pewno przyda sie ta pomoc!

ja_janek

CYTAT

~asdas
kasowanie komentarzy nie pomoże. Sami sobie wpłacajcie z kasy którą zarabiacie na wywolywaniu gufnoburz. Kto chce pomagać niech pomaga bezposrednio umiech


I po co taki głupi komentarz?
Nie chcesz nie pomagaj.
Przecież Ty najlepiej wiesz co tym dzieciom potrzeba, prawda?

Ja wpłacę tyle na ile mnie stać.
Kiedyś, przypominam sobie, że to forumowicze wywołali taką pomoc dla dzieciaków. I pomagali.
LUDZIE, NIE ZAWIEDŹCIE I TYM RAZEM.
Święta bez rodziny to smutny czas.
Może choć trochę tym się osłodzi dzieciakom małym święta.

~asdas

kasowanie komentarzy nie pomoże. Sami sobie wpłacajcie z kasy którą zarabiacie na wywolywaniu gufnoburz. Kto chce pomagać niech pomaga bezposrednio umiech

~Asia

" Słoneczko "Jeśli chodzi Ci o liście to powinieneś wiedzieć że te gromadzą sie wszędzie w parę chwil przy wietrze :-)

~słoneczko

A tam co się dzieje że te dzieci nie mają nawet zagrabionych lisci w koło budynku gdzie mieszkają ,może za wypłatę sprzataczek im coś kupicie .

stella

Może jakieś dane do przelewu?