Konkurs choinkowy rozstrzygnięty

Image

Lubicie nas zaskakiwać. Za każdym razem, gdy ogłaszamy konkurs „artystyczny”, dostajemy nie tylko mnóstwo odpowiedzi, ale i prac pięknych, i pomysłowych.

Zasypaliście nas fotografiami własnoręcznie wykonanych choinek. Zdjęć było tak wiele, że zajęło nam sporo czasu przejrzenie ich wszystkich i wybranie tych zwycięskich. Trzeba przyznać, że zaskoczyliście nas po raz kolejny. Wasze choinki były naprawdę przepiękne. Z bólem serca wytypowaliśmy 5 szczęśliwców. Zostali oni powiadomieni przez nas w indywidualnych wiadomościach (mail lub sms).

A oto zwycięzcy:

I miejsce: Gabriela K.- power bank, kubek termiczny, zimowe skarpetki, gadżety

II miejsce: Anna D.- pendrive kubek termiczny, zimowe skarpetki z gadżety

III miejsce: Alicja O.- książka o Stalowej Woli, kubek termiczny, skarpetki, gadżety

IV miejsce: Ewelina S.- nagroda pocieszenia

V miejsce: Anna Cz.- nagroda pocieszenia

Przewiń do komentarzy






Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Basia

Ta pierwsza to foto w kiblu robione bo fajne kafelki.

~Halun

Twoja stara ubiera się w Castoramie.

~adsiP

Brawo Dianka !!!! Hura !

~Zuza

Bo z Agata meble🤣

~Abc

Czwarta jest najładniejsza

~Szczupak

Przepiękne dzieła! Nie rozumiem ludzi którzy zawistnie komentują, że coś było kupione na kiermaszu? Nie każdy siedzi przed TV całe święta. Są ludzie którzy nie marnują czasu, robią coś ładnego własnoręcznie.

ami-gami

Ta pierwsza bardzo ładna, druga też, ale reszta to tragedia. Dobrze by było gdybyście pokazali wszystkie prace.

~Darek

Rodo

~Darek

Rodos bez zgody nie mają prawa ujawniać imienia a tym bardziej nazwiska

~Darek

Rodos bez zgody nie mają prawa ujawniać imienia a tym bardziej nazwiska

~fix

dlaczego ukrywacie prawdziwe nazwiska laureatow czyzby jakies ?

~jasio

ale ja ko dzieła to som ładne

~jasio

a mnie do tyj pory wydawalo siem ze chojinki to inaczej wyglondajom

~inn

Brak slow ludzie poswiecaja czas tworza cos pieknego a Wy nagradzacie choinke z agata meble 😊 smiech na sali

~Buli

Czy to hala czy warsztaty czy co innego wszystkie były wykonane własnoręcznie. Gratulacje wygranej wszystkim . Super śliczne choineczki.

~Ddd

4 choinka pochodzi z Agata meble kupiła tam taka sama

~Zuza

Wam to nigdy nie dogodzi z tymi konkursami znam osobę która wykonała pierwsza choinkę i wiem że zrobiła to własnoręcznie i całkowicie sama gratuluję wygranej wszystkim. Piękne choineczki. Konkurs super.

~Lola

Pierwsza była wykonana własnoręcznie każdy mógł wysłać choinkę na konkurs a jak tego nie zrobiliście to po co głupie komentarze piszecie gratuluję wszystkim wygranym a tak a propos osoby z wyższym tez mogli brać udział w konkursie więc nie rozumie tych komentarzy pozdrawiam wszystkich uczestników WTZ jesteście wielcy

~Marek

Puerwsze 3 to warsztaty terapi zajęciowej.

doda11

Ja też tak myślę,ze ta 1,2 oraz 4 mogły zostac zakupione,podobne widziałam.Prosimy o zdjecie wszystkich choinek.

~Marta

A skąd wiecie, że zostały wykonane własnoręcznie? Identyczne można było kupić, na różnego rodzaju kiermaszach świątecznych, sama kupiłam podobną, jak ta pierwsza.

~rst

Proszę o wrzucenie zdjęć wszystkich nadesłanych choinek, tak by można było zrozumieć wybór akurat tych 5. Oczywiście gratuluje wszystkim, ale jestem ciekawa jaki był poziom "prac".

niestety śmiem powątpiewać, że ta czwarta choinka była kupnym gotowcem :-(