Roszady w Komisjach Rady Miejskiej

Image

Podczas ostatniej sesji nieco pozmieniano w składach komisji miejskich. Radni z jednych komisji się wypisują, a zapisują do innych.

Radni przegłosowali nowe składy komisji. Oto one:

Komisja Petycji, Skarg i Wniosków

Przewodniczący: Mariusz Bajek

Skład: Mariusz Bajek, Leszek Brzeziński, Joanna Grobel- Proszowska, Andrzej Kochan, Karolina Paleń, Piotr Rut.

Komisja Budżetu i Finansów

Przewodniczący: Elżbietka Kulpa

Skład: Mariusz Bajek, Leszek Brzeziński, Renata Butryn, Joanna Grobel- Proszowska, Damian Marczak, Andrzej Szymonik, Jerzy Augustyn, Elżbieta Kulpa, Łukasz Durek, Lucjan Małek, Paweł Madej, Stanisław Sobieraj, Piotr Rut, Ilona Kaczmarek.

Komisja Gospodarki Komunalnej, Geodezji, Architektury i Ochrony Środowiska

Przewodniczący: Franciszek Zaborowski

Skład: Damian Marczak, Joanna Grobel- Proszowska, Andrzej Szymonik, Franciszek Zaborowski, Paweł Madej, Jan Sibiga, Maria Chojnacka, Mariusz Bajek, Stanisław Sobieraj, Piotr Rut.

Komisja Rodziny, Opieki Społecznej i Zdrowia

Przewodnicząca: Karolina Paleń

Skład: Dariusz Przytyła, Renata Butryn, Maria Chojnacka, Elżbieta Kulpa, Karolina Paleń, Jan Sibiga.

Komisja Inicjatyw Gospodarczych, Rozwoju i Promocji Miasta

Przewodnicząca: Joanna Grobel- Proszowska

Skład: Andrzej Szymonik, Joanna Grobel-Proszowska, Lucjan Małek, Damian Marczak, Paulina Miśko, Franciszek Zaborowski, Andrzej Kochan, Agata Krzek.

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

Przewodniczący: Lucjan Małek

Skład: Ilona Kaczmarek, Mariusz Bajek, Paulina Misko, Agata Krzek, Łukasz Durek, Stanisław Sobieraj, Łukasz, Warchoł, Leszek Brzeziński, Jerzy Augustyn, Lucjan Małek.

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Przewodniczący: Andrzej Kochan

Skład: Karolina Paleń, Franciszek Zaborowski, Andrzej Kochan, Piotr Rut, Leszek Brzeziński, Łukasz Warchoł.

Komisja Mieszkaniowa

Przewodniczący: Jan Sibiga

Skład: Jan Sibiga, Karolina Paleń, Ilona Kaczmarek, Renata Butryn, Łukasz Warchoł.

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Renata Butryn

Skład: Paweł Madej, Dariusz Przytuła, Łukasz Durek, Andrzej Kochan, Lucjan Małek, Damian Marczak, Paulina Misko, Andrzej Szymonik

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~@Polak

Z tego co wiem to ciebie już ktoś polecił prokuraturze🤪🤪🤪

~Polak

Polecam jeśli ktoś jeszcze nie czytał " Niebezpieczne Związki Donalda Tuska" Sumlińskiego. Prawdziwa historia ferajny z pod znaku agentury niemieckiej....

~wyborcaSkuma

Żebym dobrze zrozumiał - sytuacja jest następująca:
1. jesteś firmą developerską z Austrii (całkiem niezłą)
2. Srebrna reprezentowana przez JK dogaduje się z tobą na budowę 2 wieżowców za 1,3 mld. zł.
3. Żeby jednak nie było smrodu, JK proponuje powołanie nowej spółki do budowy nieruchomości (ukrycie udziału Srebrnej)
4. Pekao SA udziela nowemu podmiotowi promesy kredytowej na prace przygotowawcze (kilkanaście baniek euro - bez zabezpieczenia, bez historii, podczas kiedy żadna nowa sp. z o.o. w PLN nie dostanie żadnego kredytu przed upływem owocnych 12 msc.)
5. Jako austriacki deweloper masz już wszystko - deklarację, autorytety, poparcie największego banku (gwarancje)
6. Bierzesz się za robotę, organizujesz inwestycję, projektujesz, zatrudniasz masę podwykonawców
7. Czas się rozliczyć - familia mówi ci, że sorry, ale zmieniliśmy zdanie, bo polityka, bo wybory, bo jednak jakiś tam Śpiewak za mocno się rozgląda pod dywanem.
8. Na Srebrną nie możesz wystawić faktury, bo przecież ona nie ma nic wspólnego z tamtą tajną wydmuszką, a wydmuszka, jak to wydmuszka, pusta.
9. Jesteś w dupie - drogi Austriaku.

Pomijam aspekty familijne. To jest granda, gangsterskie działanie, a nie biznes. JK w zasadzie nie ma nic, co by nie stało na słupach. Oni zawsze mieli wiele do ukrycia.

Brak słów. Szkoda tylko, że tego typowy wyborca nie skuma.

~to są jaja

Ostatnie 12 godziny w państwie prawa i sprawiedliwości:

- antysemita biegający po obozie Auschwitz
- chrześniak wiceprezesa PiS ustawia przetargi
- Bartek M. i koledzy w rękach CBA
- afery związane z refundacją leków i odejście wiceministra Czecha
brak oczywiście tej najważniejszej, która gruchnęła wczoraj z rana, czyli tzw. “taśm Kaczyńskiego”, na których prezes PiS potajemnie negocjuje warunki budowy wieżowca w centrum Warszawy.

~@Polak

kazdy kto miał choć trochę więcej rozumu od kury wiedział to od dawna, afera Ruch, Telegrafu, Fozz, i niejsna sprawa Srebnej, ale tylko imbecyle z PIS-u mysleli że Jarosław K jest uczciwym, porządnym i świętym. Ale im i tak wmówi Rydzyk że to wszystko wymyslił Tusk razem z Niemcami. Zenada i wstyd za takich Polaków

~Polak

Polecam jeśli ktoś jeszcze nie czytał " Niebezpieczne Związki Donalda Tuska" Sumlińskiego. Prawdziwa historia ferajny z pod znaku agentury niemieckiej....

~SPOKO

Nie drwijcie z edzia bo on jest bardzo mądry tyle że inaczej jak wszyscy z tej sekty.

~@Justyna

Zdecyduj się czy jesteś Justyna czy Polak bo cię „jakieś rymatyzmy łupią i co powiesz wszystko głupio” - jak mawiał Alexander hrabia Fredro😄

~@harry

PiS edziu , pis bo jak coś napises to rozbawias nas wszystkich...

~harry

Znam tych wszystkich lemingow z TROJMIASTA bo jak dorastalem to co roku tam na wakacje jezdzilem. Zawsze mysleli ze sa madrzejsi od innych a ja sie z nich pod nosem smialem bo uwazalem ich za uzytecznych idiotow. Dla mnie to cale srodowisko to zwyczajna PATOLOGIA ludzie bez honoru masa bardzo wymieszana etnicznie od polakow rosjan, niemcow, braci ze starszej wiary pisze tak zeby mnie ktos nie obrazil ze jestem antysemita bo ja szanje bardzo madrych braci. A swoja droga moj wujek byl pierwszym prezydentem po 2 wojnie swiatowej GDANSKA.

~Justyna

podobno agentura niemiecka postanowiła przykryć właśnie tą książkę i dlatego wymyślili nową medialna nagonkę. To przerażające kto nami rządził....przeczytałam w dwa dni.... zdrajcy, agenci i zwykły zbójecki motłoch

~Polak

Polecam jeśli ktoś jeszcze nie czytał " Niebezpieczne Związki Donalda Tuska" Sumlińskiego. Prawdziwa historia ferajny z pod znaku agentury niemieckiej....

~@Polak

A ja ci polecam lewatywę i do doopy i do mózgu. A jeśli nie pomoże to Tworki🤑

~Polak

Polecam jeśli ktoś jeszcze nie czytał " Niebezpieczne związki Donalda Tuska" Sumlińskiego. Prawdziwa historia ferajny z pod znaku agentury niemieckiej....

~SYGNALISTA

No jak Rydzyk poręczył to zwolnić Miśka, przeprosić, wypłacić sowitą rekompensatę, kolejny medal dać i jakąś min. wiceministerialną posadę.

~czytaliście?

"Macierewicz:
O. Rydzyk poręczył za Bartłomieja M."
I CO TERAZ ? RZĄDZĄCA "DOBRA ZMIANA" ZAWITA DO TORUNIA WSTANIE Z KRZESEŁEK CHWYCI SIĘ ZA RĄCZKI (SPLUGAWIONE ) UNIESIE JE W GÓRĘ I KOŁYSAJĄC SIĘ W PRAWO i LEWO ODŚPIEWA "ABBA OJCZE " ?

~STW

Przewodniczący: Elżbietka Kulpa A co to za imię Elżbietka?

~Iwona

domagasz się sprawy sądowej tym wpisem hejterskim?

~no name

Nawet dobrze bo może mniej będzie w mediach o sekcie Gdańskiej i wdowie celebrytce.

cdn..

dozorców to u nas dosyć

~prawica

tytani intelektu, rzeczywiście "mądre głowy" umiech

~KC PiS

Wielka narada w KC PiS na Nowogrodzkiej, Od 2015 roku boję się tych "rutynowych, technicznych, spotkań", bo w ich wyniku najczęściej rano człowiek dowiaduje się, że w nocy sejm coś uchwalił a prezydent przy śniadaniu i wybieraniu nowych nart coś podpisał. W dawnych czasach ilekroć wieczorem obradowało Biuro Polityczne, rano też wychodziły różne sprawy.

~jajaJakBerety

w pissie się robi nerwowo! Wszyscy z sekty odwołali we wtorek swoją obecność w mediach!

~HIT w GW

A ja kupiłem szampana i wsadziłem na jutro do lodówki, bo będzie wielki HIT we wtorkowej Gazecie Wyborczej!

~Renia

Zeby tylko ciamajdanu nam nie zrobili.