Intensywna środa piłkarzy Stali Stalowa Wola

W środowe popołudnie piłkarze Stalówki rozegrali dwa mecze towarzyskie. Pierwszy o godzinie 13:00 z Radomiakiem Radom, zaś o godzinie 18:00 zespół zmierzył się ze Stalą Gorzyce.

W pierwszym meczu Stal Stalowa Wola zmierzyła się z liderem drugiej ligi Radomiakiem Radom. Pierwsza odsłona nie przyniosła bramek, lecz na boisku było dużo walki.

Po zmianie stron szkoleniowiec gości zdecydował się na kilka roszad w składzie, zaś nasza drużyna grała głównie jednym składem. Na zmiany wchodzili: Michał Mistrzyk, Piotr Mroziński, Michał Trąbka. Pierwsze trafienie w tym meczu padło dopiero w 75. minucie, a strzelcem okazał się Andrzej Trubeha. Po dziewięciu minutach golkiper Radomiaka musiał po raz drugi wyciągać piłkę z siatki, a bramkę zdobył Michał Kitliński.

Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 2-0 (0-0)

Bramki: Andrzej Trubeha (75), Michał Kitliński (84)

Stal Stalowa Wola: Kalinowski - Waszkiewicz, Czajkowski, zawodnik testowany, Sobotka - Kitliński, Śpiewak, Pietras, Marut, Trubeha - Dziubiński oraz Konefał, Mistrzyk, Mroziński, Trąbka.

W drugim środowym starciu trener Wojciech Fabianowski dał szansę sporej ilości juniorów, a także do gry po kontuzji powrócił Szymon Jopek.

Na pierwsze trafienie zgromadzona publika musiała czekać pół godziny, a bramkę zdobył Kacper Urban. Trzy minuty później było już 2-0 po trafieniu Szymona Jopka. Wynik spotkania w 40. minucie ustalił Kacper Urban.[/p]

Stal Stalowa Wola – Stal Gorzyce 3-0 (3-0)

Bramki: Kacper Urban (30, 40), Szymon Jopek (33)

Stal Stalowa Wola: Siudak - Wieprzęć, Stępniowski, Mazurek, Czerepak, Piotrowski, Chmura, Jopek, Myszak, Moskal, Urban oraz Moskal, Dąbek, Adamczyk, Buczek, Kaleta, Bosak, Gnatek, Lebioda, Kuchyt.