Kartki internetowe - co to są e-kartki i jak je tworzyć?

Image

Kartki urodzinowe to jeden z najmilszych sposobów złożenia komuś życzeń z najróżniejszych okazji – na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, z okazji ślubu czy chrzcin. Czasami jednak z różnych powodów kartki nas zawodzą – nie możemy znaleźć tej idealnej, są bardzo drogie, zgubią się na poczcie, nie dojdą na czas. Jest jeden sposób, który temu zapobiega – są to nowatorskie kartki elektroniczne, które można wysłać za pośrednictwem SMS i poczty mailowej. Jak to właściwie działa i gdzie można taką kartkę stworzyć?

Przede wszystkim takie kartki oszczędzają nam mnóstwo nerwów i zachodu. Dlaczego? Nie musimy biegać po sklepach, szukać kartki na daną okazję – a często okazuje się, że jest deficyt i w ogóle nie ma kartki akurat na tę okazję, na którą jej potrzebujemy. Po drugie – bardzo często okazuje się, że są bardzo drogie i aż włosy stają dęba po usłyszeniu ceny. Kiedy już znajdziemy tę idealną i zapłacimy za nią to często stajemy przed koniecznością wysłania jej do kogoś, kto mieszka daleko, aby ją dostarczyli. Ile razy było tak, że kartka się gubi? Nie dociera? Albo dociera, ale z dużym opóźnieniem. Jest na to rada – kartka internetowa. Nawet kiedy placówki pocztowe są zamknięte – kartka internetowa może być wysłana. Czy to sobota, niedziela czy święto. Wielkie ułatwienie!

E-kartki to stosunkowo „nowy” wynalazek, ale świetnie funkcjonuje w Internecie. Nic dziwnego. To bardzo prosty sposób na złożenie komuś oryginalnych życzeń. Kartkę można wysłać za pośrednictwem SMS lub e-maila i dochodzi do odbiorcy niemal natychmiast, oszczędzając tym samym dużo stresu, bieganiny i sporo pieniędzy. Niektóre strony są bezpłatne, niektóre pobierają jakieś niewielkie kwoty. Można wybrać jedną z gotowych kartek lub stworzyć ją samemu od podstaw, aby jak najlepiej wpasować się w gusta osoby, którą chcemy obdarować. Niestety i w tej dziedzinie nie brakuje oszustów, którzy chcą wyłudzić pieniądze za stworzenie idealnej kartki. Jak więc wybrać odpowiednią stronę do realizacji naszej wizji i sprawienia komuś przyjemności?

Na stronie https://adconnect.pl/zyczenia-kartki można zaprojektować w prosty sposób swoją kartkę lub wybrać jedną z gotowych szablonów, w zależności od okazji, z jakiej chcemy ją wręczyć. Następnie podajemy numer telefonu lub adres e-mail, lub jedno i drugie, aby dostarczyć do naszego adresata kartkę z przyjemnymi życzeniami. Na pewno wywoła to niemały uśmiech na jego twarzy, a ponadto nadal jest to dosyć oryginalny sposób na złożenie komuś życzeń. Zawsze, kiedy dana osoba będzie chciała do nich wrócić – nie ma problemu, może ją kolejny raz otworzyć. A potem kolejny i kolejny.

Dzięki takiemu prostemu rozwiązaniu, nie musimy już więcej biegać po różnych sklepach w poszukiwaniu kartki na konkretną okazję, płacić za nią krocie, a potem zamartwiać się czy dzięki poczcie dojdzie w ogóle na czas. Kilka prostych ruchów i kartka internetowa będzie gotowa do wysłania. Obsługa takich stron jest tak prosta, że każdy bez problemu sobie z tym poradzi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.