Oliwier Szot- o tym jak się wygrywa w The Voice Kids

Image

Oliwier Szot nie szturmem, a wdziękiem i talentem zdobył serce jurorów The Voice Kids. Wielki uśmiech i czar jaki roztacza wokół siebie towarzyszyły mu do samego końca konkursu.

Oliwier Szot odwiedził nasze studio i opowiedział o swoich przygodach jakie przeżył w The Voice Kids. Cała przygoda zaczęła się podczas wakacji. Oliwier pokonał wielu rywali, zdolnych, młodych Polaków i stanął w przesłuchaniach w ciemno za fotelami jurorów. Od pierwszych słów piosenki zdobył sobie ich uznanie, bo jego talent dostrzegli wszyscy. I stało się. Odwrócili się: Dawid Kwiatkowski, Thomson i Baron, a także Cleo wciskając przycisk „Chcę Ciebie”. On wybrał Dawida. I wybór ten był bez wątpienia strzałem w dziesiątkę. Podczas nagrania wszędzie było go pełno. Wszystko chciał zobaczyć, dotknąć, a co najważniejsze, pilnie się uczył i słuchał rad swojego trenera. Pokochały go miliony za czar, uśmiech i talent. Doszedł prawie do finału. Niewiele brakło. Nie po to jednak poszedł by stanąć na podium, ale by bawić się i zdobyć doświadczenia na przyszłość. I tak właśnie było. We wszystkim wspierali go rodzice, którzy stojąc z boku czuwali nad synem najlepiej jak potrafili. Jak mówi sam artysta, bywały chwile, że pojawiała się trema, ale więcej było radości i wspaniałej zabawy. A to najważniejsze.

Oliwier wciąż rozwija się i marzy. Uczy się w szkole, ćwiczy na pianinie i zastanawia nad przyszłością. Być może, tak jak tego pragnie, zostanie kiedyś śpiewającym aktorem? Kto wie, przecież marzenia, gdy mocno się chce, zawsze się spełniają!

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Oliwierem Szotem i jego Tatą. Z naszymi gośćmi rozmawia Jacek Marchewka.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~gązo

bardzo fajny chlopak tylko tak dalej chluba dla rodziny

~bowi

Wspaniały chłopiec, niech Jego talent rozwija się jak do tej pory a radość z wykonywania tego co kocha przysparza mu sławy. Rodzice może być dumni ze swojego diamentu!

~Beata

A Wy tylko o tej mutacji 😤

~To JA

Jaki mądry chłopczyk ;) życzę z całego serca spełnienia marzeń !!

~gość

Cleo i jakis Dawid Kwiatkowski o którym nigdy nie słyszałem to są autorytety zapewne już kultowe.A ten mały dalej by zaszedł jakby miał na imię Justin,Allan albo Leon.Dzieci o takich imionach są bardziej utalentowane

~Tomasz

On ma dopiero 9 lat będzie przechodził mutacje głos mu się zmieni, i może już tak ładnie nie śpiewać.

~siwy

wow, super umiech

zofia

Wspaniały,mądry,zdolny chłopczyk!