12- latka potrącona na pasach

Image

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego na ul. Sandomierskiej w Nisku. Kierująca volkswagenem potrąciła 12-letnią dziewczynkę. Piesza został przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 16, na przejściu dla pieszych na ul. Sandomierskiej. Zw wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem potrąciła przechodzącą przez przejście 12-latkę. Dziewczynka została przewieziona do szpitala. Doznane przez nią obrażenia nie zagrażają jej życiu. Kierująca volkswagenem była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ABC

Szkoda pisać na temat niektórych kierowcow to jakas patologia, degeneraci umysłowi, a kierownica i kawał blachy dodaje im pewnosci siebie, innch tych słabszych, ktorych nic nie chroni mają za nic oni są nieomylni, jak ty możesz człowieku śmieć zwracać jakakolwiek uwagę takiemu kierowcy, to ciebie z racji tego że zwracasz mu uwagę, że nie przestrzega PRD traktuje jako osobę agresywną, a on on przecież nie jest agresywny, pomimo tego że gdyby nie twoja uwaga jako tego słabszego skończyło by się to dla Ciebie źle śmiercią kalectwem.

Zdecydowani

Jestem kierowcą. Jeżdżę codziennie. I uwazam zbliżając sie do pasów bo życie ludzkie jest bezcenne

~bidek21

Ja tam nie wchodze na pasy jak auto zatrzymuje sie przed ,bo na pasie obok moze jechac auto i od razu wypadek.Wole poczekac az przejada auta.

~lilka04

Do Obibok
A Ty człowieku masz prawko???? Jeździsz, bo chyba jesteś jednym z tych co to idę bo pasy mam i nich hamują, co mnie to..... debile włażą na pasy prosto pod samochód i w dupie mają czy ktoś zdąży wyhamować.... jeszcze lepsi są ci od rowerów, tu już z grubej rury- pełnym pędem prosto pod koła...... przecież przejazd ma.....

e2rds

Tylko ktoś bez mózgu bez zastanowienia wchodzi na przejście bo ma pierwszeństwo, widzę to nagminnie na Al. J.P ii. Od skrzyżowania jedzie rząd samochodów, stoimy z żoną i czekamy, bo to kwestia około 15-20 sekund, oczywiście odpowiednio dalej od krawędzi jezdni żeby kierowcy widzieli, że nie chcemy zmuszać ich do hamowania i co, ano durna baba gwałtownie skręca z chodnika prosto na przejście pod jadące samochody bo jej się spieszy, oczywiście gwałtowne hamowania, przeszła. Kawałek dalej widzieliśmy ją jak rajdała z kimś o dup.. marynie i już jej się nie spieszyło. Kiedy my w końcu nabierzemy rozsądku, żeby nie utrudniać życia innym.

~Obibok

Na pasach tylko barany bez mózgu mogą człowieka potrącic powinno takich karać kwota10tyś zl na rzecz poszkodowanego.

~rst

Co za idiota pisze o takich pierdołach??