Ciężarówka w rowie

Image

Kierowca ciężarówki wpadł do rowu. Trudna noc strażaków.

9 kwietnia 2019 r. o 18:50 doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 77. Jak się okazało kierowca samochodu ciężarowego zjechał na pobocze, a następnie wpadł do głębokiego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało (poza stratami materialnymi).

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem i pomocy w wydobyciu pojazdu z rowu. Działania zakończone o 21:30- informują strażacy z OSP Zbydniów.

Ale tej nocy nie dane im było wypocząć, bo o godzinie 0:30 otrzymali kolejne wezwanie. Tym razem do pożaru stodoły w Skowierzynie. Wraz z zastępem OSP Skowierzyn oraz dwoma zastępami PSP przez dwie godziny prowadzono działania gaśnicze. Tam też nikt nie ucierpiał. Ochronić także się udało pobliskie zabudowania mieszkalne.

- Inna kwestia, że 3 hydranty w najbliższym otoczeniu pożaru nie działały... Do jednostki wróciliśmy o 2:40- informują strażacy.

Zdjęcie z akcji: OSP Zbydniów


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Mariusz77

To kto wpadł do tego rowy ?? Kierowca czy ciężarówka ??

~edit

te rowy juz takie głębokie że ciężarówka się w nich chowa. osobowy nie ma szans jak jeszcze trafi na przepust betonowy...