Udanych Świąt Stalowa Wola

Image

Do miasta przykicał już radosny zając wielkanocny i macha uradowany do przechodniów. To nie żart, to kolejny mural w Stalowej Woli.

Tak, jak przed świętami Bożego Narodzenia, tak i teraz, tuż przed Wielkanocą, w naszym mieście zrobiło się kolorowo. Tym razem za sprawą wyłaniającego się z namalowanej na stacji transformatorowej trawy zajączka. Uszaty stworek, w towarzystwie kwiatów życzy przechodniom „Udanych Świąt”.

I tym razem autorem zabawnego malunku jest znany stalowowolski artysta- graficiarz Tomasz Zubrzycki. Gdzie znajduje się szary zajączek z różowym noskiem i uszkami? Widzieliście już ten obrazek na mieście?





Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~turysta

Do siwy , szare i komunistycne nasze miasto to było jak przy korycie siedział SZLEZAK, A TERAZ stalowa wola to przepiękne kolorowe miasto o wglądzie miast z zachodniej EUROPY. Ale komu ja to tłumcze jak ty w dupie byłeś i tylko gówno widziałeś.

~Winofil

No i zamalowali szaraka! Na reszcie odetchnąłem z ulgą i będę w końcu mógł się wyspać. Za każdym razem po spożyciu trzech winek owocowych, ten stwór mnie atakował, szczerząc przy tym ostro swoje kły.

~Janina

Widziałam wczoraj! Mega się podoba!

Peters

Dlaczego autor nie napisal jakich Swiat tak udanie zyczy?

~Def

Mural? Bohomaz na wstrząsie raczej.gdzie jest milicja?

~dfg

Ten zając od wczoraj poprawia mi humor, jak wyglądam z okna na ulicę. Poproszę o kolejne dzieła, tam jest jeszcze sporo miejsca ☺

~onnik

a więc to tak wygląda typowy kibic stalufki, za winklem jest w ogórkowym przebraniu

~Hub

Mnie i tak najbardziej szkoda tego muralu który był przy Alejach, tam gdzie teraz jest myjnia. Chyba najciekawszy w tym mieście, ale oczywiście zamalowali bo myjnie postawili.

~Alleluja

Super pisanko-zając!

~lolek

Super to jest !!!!

~Ferbanks

JAJĄC

~do Zuzy

św mikołaj też był okazjonalny i zniknął więc nie szukaj dziury w całym i uśmiechnij się na święta!

~Zuza

Ładne ale zbyt okazjonalne, rozumiem, że po Świętach zostanie zastąpiony innym?

~Zumba

Święta Wielkiej Nocy dopisz wieczorem. Bóg zapłać dobry człowieku.

~wafel60

Czy tez to widzicie? świąt mamy tylko 1 dzien,bo sobota i niedziela to wekend i tak jest wolny.W poniedziałek jak ktos wychleje alkohol to w wtorek bedzie meczył sie z kacem w pracy.Jeden dzien to za mało.

~Andrzej

Brawo za pomysł i wykonanie! Chcemy więcej! w tej PiSowskiej wszędobylskiej propagandzie wreszcie coś ludzkiego i normalnego !

~STALOWKA

Zlapac i przykładnie ukarać graficiarza !!!!

~siwy

w tym szarym komunistycznym mieście takie obrazki świetnie się nadają

~gość

Jakie to ładne

~scfi

świetna robota , wiecej takich inicjatyw by nasze miasto bylo ladniejsze ;)