Strażacy interweniowali w miejscu zawalenia drzewa

Image

Na Aleje Jana Pawła II wezwano strażaków. Powodem było powalone drzewo, które rosło nieopodal uczęszczanego przejścia przez tunel w bloku.

Przez tunel prowadzi popularne przejście łączące Aleje Jana Pawła II z blokami na ul. Poniatowskiego. Tędy też chodzą rodzice odprowadzający dzieci do przedszkola lub korzystający z placu zabaw. Również tędy prowadzi droga do marketów czy to na osiedlu Flisaków, czy, w przeciwnym kierunku, na osiedlu Centralnym.

W Stalowej Woli przez cały dzień mocno wiało. Drzewo stojące pod balkonami bloku Al. Jana Pawła II 2 zawaliło się. Wezwano straż pożarną. Strażacy przy pomocy piły pocięli je na mniejsze kawałki i usunęli z chodnika gałęzie. Akcja miała miejsce 2 maja 2019 roku po godzinie 17:00.

Przewiń do komentarzy











Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Dexapi

Zamilcz pisowski durniu

~pilarz

Do manekin, ty nie masz o niczym pojęcia jeśli piszesz take wypocin i obrażasz mnie bo ja prcuje przy wycince drzew w naszym mieście. Jeszcze nigdy nie wyciąłem ani jednego drzewa które nie musiało byc wycięte, zobacz lemingu jak ten podpisujący się skarpa zamilkł bo się dowiedział co mu grozi gdyby którekowiek drzewo spadło na moje dziecko. Jeszcze cię poinformuje bo wiem że nie masz na ten temat zielonego pojęcia że lesie podczas dużego wiatru też nie wszystkie drzewa się przewracają tylko nie które, przeważnie te najsłabiej zakorzenione i najbardziej pochylone. Po co się ośmieszaz w oczach fachowców od wycinania drzew arogancie laiku

~allo

No kawał drzewa było umiech

manukun

Zarządza nieudolnie miastem*

manukun

Nie, za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada władza, która nieudolnie zarządza mostem od kilkunastu lat. Zamiast wycinki drzew chorych, tnie się wszystkie po kolei. Potem zostają pojedyncze sztuki, które przy mocniejszym podmuchu się przewracają.

Takie badziewie w zarządzaniu zielenią mają mieszkańcy od kilkunastu lat. Najpierw robią buble, a później tłumaczą brak inwestycji protestami mieszkańców....

~pilarz

Do widziałem, gdyby któremuś z tych dzieci coś się stalo to manekin by za to beknął bo to obrońca wszystkich drzew na terenie naszego miasta i nie tylko.

~pilarz

Do widziałem, gdyby któremuś z tych dzieci coś się stalo to manekin by za to beknął bo to obrońca wszystkich drzew na terenie naszego miasta i nie tylko.

~Widzialem

Samego upadku drzewa nie widzialem ale w 2s bylem w oknie bo slychac bylo ze cos strzelilo. No i widzę dzieciaki bawily sie w okolicy drzewa moze 2m obok zrobily sobie tam jakąś kryjowke czy sklep jak to male dzieci. Cud ze żadnemu sie nic nie stalo.

~pilarz

Do sddd, lemigu hejterze po co to obrażanie mojej szanowanej w całym mieście osoby, tacy użyteczni idioci poqwinni mi płacic za korepetycje które wam udzielam z mądrości życiowej.

~sddd

Jesteś durniem partyjny trolu. W dodatku bardzo tanio się sprzedajesz.

~pilarz

Do sddd, ty masz jakiś kompleks edzia o którym ja nie mam pjęcia , wiem tylk że kiedyś taki jeden pisał koentarze. Ale przejdźmy do rzeczy , kiedy będzie budowane osiedle LEŚNE o wzdłuż torów powstanie taka sciana jak robią to przy autostradach , tak że nikt nawet nie będzie słyszał że pociąg przejeżdża a smród to największy jest na osiedlu METALOWIEC. Gdybyś nie mial gdzie mieszkac to nie patrzył byś na smród czy hałas tylko byś prosił władze miasta aby bloki budowali z nadzieją że się załapiesz. A na koniec w NOWEJ HUCIE czy na ŚLĄSKU bloki buduje się przy kopalniach a w HUCIE przy samej hucie.

~sddd

do pilarza

weź się edek ogarnij farfoclu. jedyne co umiesz rżnąć to głupa.

A ta wasza leśna to dopiero śmierdzący dołek będzie. Bez tych drzew ludziska sobie będą piątki zbijać z maszynistami pociągów towarowych i inhalować syfem lecącym z huty. Piękne miejsce wytypowaliście, nie ma co umiech

~jasio

a zieloni nic nie robiom bo milczenie je złotem a robota gupotom a dla nich najfajniejsza je kasa

~do inteligent

do inteligent: nie pisz głupot, drzewa sa wciąż wycinane w naszym mieście na potęgę, nikt sie nie przejmuje głosem ludzi

~gaga

już nie przesadzajcie,małe drzewko się przechyliło, nic nikomu się nie stało,a wy wielkie halo robicie, żeby podpuszczać ludzi, by chcieli więcej bezsensownych wycinek, ale zapylone płuca tysięcy ludzi sa o wiele bardziej niebezpieczne, a duża ilość drzew może sporo pomóc w tej kwestii

~inteligent

Do krys, nikt w urzędzie miasta nie chce wycinac drzew bo wiesz co się zaraz robi na portalach po wycięciu chocby jednego drzewa w mieście u nas drzewa są ważniejsze niż ludzie.

~inteligent

Do krys, nikt w urzędzie miasta nie chce wycinac drzew bo wiesz co się zaraz robi na portalach po wycięciu chocby jednego drzewa w mieście u nas drzewa są ważniejsze niż ludzie.

~pilarz

Byłem tam jak strażacy cięli to drzewo na krótkie kawałki i co cekawe to drzewo nie miało żadnych oznak choroby całe było zdrowiueńkie jak by miało dopiero 2 lata. A teraz pomyślcie mieszkańcy ile drzew mamy w mieście chorych które zagrażają życiu naszym mieszkańcom , zwłaszcza dzieciom. Teraz jak któryś hejter wypoci że wycinam drzewa w naszym mieście to ja pierwszy złoże zawiadomienie w prokuraturze. Bo wszystkie drzewa wyciąłem dla bezpieczeństwa małych dzieci i dalejbędę wycinał bo szykuje się wielka wycinka na ulicy LEŚNEJ.

~Olek

No to teraz pisowcy wam wygola osiedle. Oczywiście w imię bezpieczeństwa. Z takiego zawalonego podrostka robi się aferę na miarę Misia Barei "- a gdyby tu stało przedszkole w przyszłości..." No bo przecież stało koło uczęszczanego tunelu i zdradziecko czekało żeby się komuś zwalić na głowę. To nic że jeszcze nie dawno zawaliła się trzypiętrowa przegniła latarnia na chodnik, ale TO drzewo to co innego. Latarni w tartakach nie skupują.

~kris35

Takich podobnych drzew rośnie wiele. Są pochylone , wysokie, ciężkie. Skutki interwencji w spółdzielni są żadne. Dzielnicowy jest bezradny. A miasto niekompetentne. Lucek ! Zabierz się za tych darmozjadów co biorą pieniądze za nic.

~siwy

heheh Polska to kraj absurdu

~fixer123

Żona interwnowała w Spółdzielni Mieszkaniowej w sprawie tego drzewa i usłyszała, że to jest w gestii Miasta a w mieście nie było pana, który się tym ewntualnie zajmuje.Ot i cała filozofia (spychologii).

~gjuillj

Do ekolog---aleś wymyślił durnoto wiejska.

~he hee

na takie okazje tylko czeka erds.Zaraz zasadzi tam 10 drzewek na miejsce tego jednego.

~jasio

jakos zilonych przy ratowaniu drzewa nie widać i nie słychać

~ekolog

Szkoda e pod tym drzewem w tym czasie jak te drzewo leciało nie stał przy tym drzewie MANEKIN naczelny obrońca wszystkich drzew w naszym mieście.